Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

gdzie przepadly Kubisia i Carmensita? zagladam tu czasem moze jeszce cos napiszemy-zeby tten topik zyl ;]........ noey jets fajny , ale tutaj jakos mi latwiej-takie przyzwyczajenie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioka
hej miło mi,że ktoś o mnie pyta.Miałam Nick Kubisia, ale zapomniałam hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Od wczoraj sporo sobie poczytalam na forum o diecie strukturalnej i nabralam ochoty na te wszystkie koktajle o ktorych tu piszecie. .Mam jednak pytanie-czy pijemy je 3-4 razy dziennie czy tylko 2 razy dziennie a na obiad mozemy cos zjesc konkretnego.Przepisy koktajli podawane przez was mozna pic na sniadanie i kolacje czy trzeba scisle trzymac sie koktajli na oczyszczanie i odchydzanie podanych przez dr Bardadyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsia*
Ja pije dwa razy dziennie.Na sniadanie najczesciej odchudzajacy,ten z awokado,a na kolacje oczyszczajacy,z bananem,pomarancza i jablkiem.Na obiad jem cos konkretniejszego,ale jednak z listy produktow strukturalnych.Dieta strukturalna nie jest dla mnie tylko dieta sluzaca zrzuceniu zbednych kiloskow,stala sie po prostu moim sposobem odzywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viomi
Zaczęłam stosować eliksiry Bardadyna lecz po trzech tygodniach zauważyłam, że na wadze przybyło mi 3 kg i teraz nie mogę tego zrzucić. Zaprzestałam tej kuracji choć bardzo mi smakowały te koktajle. Teraz nie wiem co mam zrobić by zrzucić ten nadmiar kg. Ponadto stosowałam dwukrotnie odchudzanie weekendowe i ani razu nie ubyło mi nawet 25 dkg. Czy któraś z was miała coś podobnego? Czym to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seta100
Część dziewczyny znalazłam ten Wasz świetny topik jakieś dwz tygodnie temu. Zaczęłam koktajlować i schudłam 4 kilo. Jestem zachwycona. Ale gdzie Wy poznikałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsia*
Witaj Seta100 :-) Dziewczyny sa na forum,wyzej jest podany link.Forum jest fajne,ale ja jakos wole zagladac tutaj... Osiagnelas niezly wynik,gratuluje :-) Ja tez jestem wierna diecie strukturalnej,pije koktajle,obiady tez sa strukturalne.Na razie wprawdzie nie chudne,ale i nic nie przytylam,a to tez wazne.Uwazam,ze dieta strulturalna jest naprawde swietna.Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl118
Witam bardzo mi się podoba dieta z tymi koktajlami , ale mam pytanko ile razy dziennie można pić ten koktajl i czy mozna jesc obiadek czy tylko koktajle , czy mogą być tylko oczyszczające czy na przemian,pomózcie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajencja
czesc dziewczyny! wlasnie niedawno przez przypadek przeczytalam z necie o diecie strukturalnej, bardzo mnie to wszystko zainteresowalo i chce jak najszybciej zaczac pic koktajle, zamowilam juz ksiazke ale nie wiem kiedy bedzie a czekac nie chce ! czy mozecie udzielic mi kilku wskazowek , jak kiedy pic koktajle czy pic kazdy po kolei czy tylko wybrane i czy przez caly dzien pije sie tylko koktajle czy mozna tez normalnie jesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burza6
Cześć dziewczyny! Chciałam założyć jakiś topik o diecie strukturalnej, ale znalazłam ten i myślę, że jego autorka nie pogniewa się jak będziemy się tu wpisywać. Ja schudłam przez miesiąc 6 kilo pijąc tylko koktajle, to fantastyczny rezultat, ale zbliża się zima i dopada mnie deprecha, więc potrzebuje wsparcia, żeby znowu nie zacząć żreć. Jak macie ochotę, to się przyłączcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny koktajlowe:) Ale dawno tu nie byłam. Zeby wszystkiego nie powtarzać w nieskonczoność spisalysmy wszystko na forum dotyyczące odzywiania strukturalnego. Zapraszam was tam, jesteśmy tam codziennie i pisezemy o wszystkim co jest związane z odżywainiem strukturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy moga to stosowac kobiety w ciazy i matki karmiace piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy moga to stosowac kobiety w ciazy i matki karmiace piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mam pytanie czy w książkach Kody młodości i Odchudzanie weekendowe są podane jakieś inne przepisy??na koktajle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że ktoś mi odpowie na to pytanie:D halo halo jest tu ktoś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! :D Właśnie jestem kolejną zainteresowaną dieta strukturalną dr Bardadyna ;) I oczywiście całkowicie \"zieloną\" jeśli chodzi o przepisy itp. ;) Mogłybyście podać jakąś odpowiednią stroną, lub chociaż podać kilka swoich propozycji?? Byłabym bardzo Wam za to wdzięczna :* Moim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów (a cóż by innego :P), ale zdrowo i bez efektu jojo...no więc jak?? pomoże któraś?? :) Najlepiej by było, jakbyście mi napisały te przepisy na maila, bo to forum nei otwiera mi się często :( Oto mój mail: alma15@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł123
Witam Panie. No właśnie, czy dietę strukturalną mogą stosować z powodzeniem również mężczyźni? Mam także na myśli koktajle DR Bardadyna, czy tylko dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia11
ja prubowalam tego eliksiru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga6141qwp.pl
kochane koktajlowiczki nareszcie do was dotarlam do tej pory tylkowas podgladalam j ak rowniez innych ale tu najbardziej mi sie podoba jestem raczkujaca w obsludze kompa wiec wybaczcie bledy.Jestem juz na diecie struktaralnej i po wekendowej i chudne a juz nic na mnie nie dzialalo przeczytalam kody mlodosci a teraz czekam na przesylke z wekendowa zaczynalam z waga 86 po 4 tygodniach mam 81 jeszcze tak smacznej diety nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mex-neon
poczytałam i tez mam ochotę spróbować. Podejmowałam już dietę weekendową kilkakrotnie, ale nigdy nie wytrzymałam do końca. Teraz bedzie inaczej.... mam tylko takie pytanie, czy którejkolwiek udało się schudnąć na weekendowej, powtarzanej co tydzień?? Czy może powinnam przejśc na strukturalną i te koktajle pić codziennie?? Doradźcie mi coś, bardzo proszę. Mam 170cm wzrostu i 75,3 kg wagi. - pomiar oficjalny sprzed diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAK2912
WITAM, OD DNIA DZISIEJSZEGO JESTEM NA DIECIE WEEKENDOWEJ.PRZYZNAM SZCZERZE,NIE JESTEM GŁODNA I NIE ODCZUWAM POTRZEBY KONSUMPCJI SŁODYCZY !!! SZOK. ALE DO KOŃCA NIE WIERZĘ,ŻE NA TEJ DIECIE MOŻNA ZRZUCIĆ TE DRĘCZACE NAS KG. CZY KTOŚ ZRZUCIŁ CHOCIAŻ 1 KG NA DIECIE WEEKENDOWEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mex-neon
staram się reanimowac ten wątek. Czyżby wszyscy przestali się odchudzać?? Ja po weekendzie, a właściwie dwóch kuracjach jednodniowych, nie wiem dlaczego przeprowadzenie 2 dniowej kuracji jest dla mnie takie trudne, waże 73,8 kg. Jest lepiej od wtorku znowu zrobię dietkę chociaż 1 dzień a jak uda się 2 to będzie extra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumina
kiedy w jakich godzinach pic jakie koktajle i czy oprocz nich mozna cos jesc? bylabym wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mex-neon
Dietę rozpoczyna się w PIĄTEK. 15.00 Normalny ostatni posiłek , najlepiej w tym dniu zrezygnować z mięsa. Dużo pić min. 1,5 l wody i zielonej herbaty. 18.30 Zmiksować: 200 ml jogurtu lub kefiru 1,5-2% tł małego banana 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych SOBOTA 8.00 Zmiksować: 250 ml mleka sojowego (słodzone cukrem trzcinowym 43 kcal na100ml) 200g truskawek (zamiennie wiśnie, maliny, porzeczki cz. , jagody) 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 11.30 Zmiksować: 250 ml soku pomarańczowego 4 szt. moreli suszonych, 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 15.00 Zmiksować: 300 ml soku pomidorowego 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g) 1 łyżka siemienia lnianego 1 mały ząbek czosnku 1/2 łyżeczki morszczynu 18.30 Zmiksować: 250ml mleka sojowego 6 szt. moreli suszonych 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych NIEDZIELA 8.00 Zmiksować: 250 ml mleka sojowego (słodzone cukrem trzcinowym 43 kcal na100ml) 200g truskawek (zamiennie wiśnie, maliny, porzeczki cz. , jagody) 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 11.30 Zmiksować: 250 ml soku pomarańczowego 4 szt. moreli suszonych, 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 15.00 Zmiksować: 300 ml soku pomidorowego 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g) 1 łyżka siemienia lnianego 1 mały ząbek czosnku 1/2 łyżeczki morszczynu 18.30 zmiksować: 250 ml mleka sojowego małego banana 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych ja zwykle nie zaczynam w piątek bo w weekned nie umiem się odchudzać. Oprócz koktajli pijesz tylko wodę i zieloną herbatę. To tylko 2 dni, a efekty daje niezłe i ta perspektywa że przez resztę tygodnia nie musisz się odchudzac jest niezastapionym uczuciem wciągu tygodnia możesz zastapić kolację jakiimś koktajlem ze strony drbardadyn.pl zerknij też tu strukturalna.fora.pl powodzenia i padaj tu czasem do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumina
dziekuje bardzo za odpowiedz, nie mialam czasu czytac starych postow ja mysle o o tym zeby zastepowac kolacje ktoryms koktajlem, mam nadzieje, ze juz od tego troche schudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja od 3 dni stosuję koktajl oczyszczający i odchudzający :) Nie wiem jak one odchudzają, ale po wypiciu ich jestem na dłuuuugi czas najedzona :D Mam nadzieję, że przyniosą efekty. dzisiaj niestety pogrzeszyłam, ale... od jutra znów eliksiry. 3majcie się :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to jeszcze mam pytanko :D Czy mleko sojowe może być zastąpione np. kefirem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×