Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Gość asha
Acha, Gratulacje Carmensito nozek sarenki... mam nadzeje ze mialas na mysli ze sa takie zgrabne a nie takie owlosione ( to taki zart, przypomnial mi sie kawal - nie czuj sie przypadkiem urazaona ) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awxffdfdf
PRODUKTY ZBOŻOWE CHLEB PEŁNOZIARNISTY (RAZOWY) *** KASZA GRYCZANA ***** KASZA JAGLANA**** KIEŁKI PSZENICY **** MAKARON RAZOWY*** MUESLI BEZ CUKRU* OTRĘBY OWSIANE**** OTRĘBY PSZENNE**** PŁATKI OWSIANE***** RYŻ BRĄZOWY*** RYŻ DZIKI**** ZARODKI PSZENNE***** WARZYWA BROKUŁY**** BRUKSELKA** BURAKI**** CEBULA*** CYKORIA** CZOSNEK***** KALAFIOR*** KAPUSTA***** MARCHEW**** OLIWKI** PAPRYKA**** PIETRUSZKA** POMIDORY*** RZEŻUCHA**** RZODKIEWKA*** SAŁATA**** SZPINAK*** ZIEMNIAKI*** OWOCE ANANAS**** AWOKADO***** BANANY**** CYTRYNY** FIGI**** GREJPFRUTY**** JABŁKA*** JAGODY CZARNE***** KIWI** MALINY*** MORELE*** POMARAŃCZE*** PORZECZKI CZARNE**** ŚLIWKI*** TRUSKAWKI*** WINOGRONA**** WIŚNIE***** ŻURAWINY**** ORZECHY I PESTKI MIGDAŁY*** NASIONA SŁONECZNIKA***** ORZECHY BRAZYLIJSKIE**** ORZECHY NERKOWCA*** ORZECHY LASKOWE*** ORZECHY WŁOSKIE*** PESTKI DYNI***** SEZAM**** SIEMIE LNIANE***** PRODUKTY BIAŁKOWE FASOLA*** GROCH**** JAJA***** JOGURT*** KEFIR*** KURCZAK*** ŁOSOŚ**** MORSZCZUK* MINTAJ** PSTRĄG* SOCZEWICA***** SOJA***** SOLA** ŚLEDŹ*** TOFU (SER SOJOWY)**** TUŃCZYK**** WĄTRÓBKA CIELĘCA LUB DROBIOWA*** TŁUSZCZE MASŁO* OLIWA Z OLIWEK**** OLEJ RZEPAKOWY**** OLEJ LNIANY**** NAPOJE HERBATA ZIELONA***** HERBATA CZERWONA**** KAKAO**** MLEKO SOJOWE*** NATURALNE SOKI WARZYWNE I OWOCOWE** NAPAR ZE SKRZYPU***** SOK BRZOZOWY**** WINO CZERWONE*** WODA MINERALNA***** dziewczyny zauwazylam ze juz to wklejalysie ale nie w calosci, w diecie strukturalnej jest masa zdrowych produktow, wklejam wam calosc ze stronki dr B. :) bardzo motywujacy jest ten sposob odzywiania bo to nie dieta ale pysznosci ;) INNE CZEKOLADA GORZKA*** DROŻDŻE PIWNE*** MELASA TRZCINOWA****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awxffdfdf
mam do was jeszcze pytanie - czy siemie lniane dodajecie zmielone czy w ziarnach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asha
ja siemie daje w ziarnach bo lubie je gryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkie koktajlujace dziewczyny \"stare\" i te nowe 🖐️ >miniquw-lodz moje gratukacje 2,5 kg to swietny wynik 🌼 👄 >malina współczuje koszmarenje nocy Ja dzis weszłam na wagę po zakończeniu dietki wekendowej ...ale jestem troche zawiedziona :( ubyl tylko 1 kg - nie wiem dlaczego ale wydawało i się ,że spadnie więcej- chociaz 1kg to pewnie nie najgorzej .Moja waga teraz wynosi 57.800 do wymarzonej wago zostalo jeszcze prawie 3 kg .Wiem ,że dla większości z was moja dzisiejsza waga to marzenie więc az tak strasznie nie będę tu mardzić ( ale każda z nas ma jakies swoje marzenia dotyczące wagi :) ) Ogolnie nie jest ,źle ,koktajle bede nadal piła i nie poddam sie ...tym bardziej ,że one mi bardzo smakuja-nawet ten odchudzajacy z morszczynem :) :) ( od czasu jak go zmieliłam na proszek )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha , ja tez siemie lniane daje całe - bo lubie je potem rozgryzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny popoludniowo:) Specjalne powitanie dla TULKI...fajnie ze zaglądasz do nas...gratuluję 3 kg w doł... zawsze to coś...podziwiam Twoja aktywnośc sportową...u mnie z tym ciągle jest nie tak jak bym chciala...ale ida wakacje kto wie.... malinko...mam nadzieję ze Twoj brzuch już jest w dobrej dyspozycji...no i brawa dla Twojego męża....:) taki mąż to skarb...:) Gratuluję Monique...spadki wagi...to super wiadomość.. Nikoll...wiesz a moze po prostu zamienisz sobie ...w porze obiadowej ok. 13-14 wypijesz koktajl..a obiad bedzie twoim ostatnim posiłkiem..nieraz tak robie jak późno wracam do domu... Carmenista...MEDAL za nóżki sarenki:) pewnie wygladają całkiem apetycznie...jak dobrze ze tu nie ma facetów...:))) awxffdfdf siemie lniane miksuję...ale jak zostaje w ziarnkach nie przeszkadza mi....na szczęscie mam irygator do mycia zębów:))) Aniso masz rację dla wielu dziewczyn tu ta waga o jakiej piszesz to marzenie...ale nic to .wszystkie dojdziemy do swoich wymarzonych wag...:) prędzej czy później ale dojdziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam codzienną \"spowiedź\" - dziś był koktajl zielony, soczewica z surówką ( sałata, pomidor, cebula, jogurt), pół banana z 3 truskawkami i jogurtem, zupa kapuściana, aaa był jeszcze jeden wafelek ryżowy z sezamem. Więc znów tylko strukturalnie :-) niestety koktajlu oczyszczającego nie będzie bo niedawno zjadłam zupkę i nie jestem głodna Anisa - 1 kg to też niezły wynik, biorąc pod uwagę, że do ideału masz 3 kg to wynik jest super. Zawsze najgorzej zrzucić te ostatnie kilogramy ja też siemię , sezam itp daję w ziarnach życzę Wam koktajlowego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie popijam wieczorny koktajlik- dzis troszke później niz zwykle :) Ale dzis mam jeszcze troche roboty w domu wiec i tak później położę sie spać .Miłego wieczoru wszystkim zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie - a jak się przedstawia sprawa z miętą?? Jest strukturalna?? Bo ja uwielbiam miętę, szczególnie kiedy za oknem żar leje się z nieba zaparzam sobie świężą miętkę a później popijam z kostkami lodu... mniammmm....... super orzeźwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble ble ble próbowałam wypić ten zielony koktajl ale ja tego nie przełknę! dla mnie jest on obrzydliwy bleee :/ dolegliwości zołądkowe mi przeszły ale przyszedł...okres.:P a mam pytanie-jak bede pic tylko ten wieczorny koktajl z pomarancza, jablkiem, bananem itp to sadzicie ze cos uda mi sie zrzucic? hm? a te nóżki to fajne hasełko i oczywiście gratuluję :))) hm...ide miksowac hm..a tak w ogóle-Brożka z tym hasłem \"mąż\" to Ty żartujesz prawda?;p bo dla jasności NIE mąż, a bynajmniej jeszcze nie :) (ale w przyszłości to mam nadzieje...) :P :) buzia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, tak was podczytuje i kazda ma jakis problem normalny a ja? no wczoraj kupilam krem yogurtowy bo nie bylo yogurtu a mnie sie juz wracac nie chcialo.......no niby dalam do koktailu z pomatrancza omylkowo ale bylo nawet dobre do obiadu lazilam dzis i sie zastanawialam czemu ja nie glodna (u mnie to ewenement )ale jak sie wreszcie wzielam za ten zielony co go przetransportowalm do pracki to przezylam szok!!!!!kuzwa no!!! ten krem byl slodki i w zielonym to koszmar nie moglam go w zaden sposob zjesc:( wiec tylko polowe z sucharkami reszte wylalam ......nauka kosztuje....teraz sobie zrobilam tez zielony i zjadlam 4 paluszki byby tylko ze smazona ehh nie struktiralan byla i jeszcze loda wszamalam choc 1/4 tego co zawsze jadlam wogole to sie dziwie co sie dzieje jem mniej glodna nie jestem, eh zeby tak schudnac nic nie mwoie bo niby polecial 1kg ale jak wroci????zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz malinko...tak o nim zawsze mówisz...że myslalam ze mąż...że ci miksuje i w ogole...więc myslalam ze razem mieszkacie..:) a JA zielony lubię...choc tak jak mówilam początki tez mialam okropne...ale to tylko wtedy kiedy dałam rzadki jogurt..albo zielone avocado..wtedy też raz wylalam do zlewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asha
To ja sie tez spowiadam. Rano zjadlam kanapke z serem zoltym wedzonym, chleb byl pelnoziarnisty. wiem ze nie do konca strukturalnie, ale zielony koktajl z mlekiem jest niepijalny a jedynie ser mialam w lodowce. w lunch kanapeczka - brazowy chleb, tunczyk, kukurydza i troche saltaki z kapusty. Jeszcze 2 pomarancze, 2 banany i wieczorny koktajlik. To by bylo na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ile przeliterowan mialam !! konia z rzedem temu kto mnie rozszyyfruje....wazne zjadlam 4 paluszki RYBY....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulka
Dzięki Bożka za miłe, „ specjalne” przywitanie:-) Zaglądam do Was z przyjemnością. Dzisiaj piłam koktajl truskawkowo- jogurtowy ze strukturalnymi dodatkami- pyszny. Nie dawno wróciłam z treningu więc czuję się lekko padnięta.Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka-dobrze myślalaś, mieszkamy razem ale nie jesteśmy małżeństwem.Myślę że to kwestia czasu. Poza tym na wesele trzeba mieć hajs itp a że narazie wiedziemy studenckie życie to z kaską lipnie...choć oboje pracujemy.Powoli wszysciutko...nawet rozwazalismy kredyt hipoteczny :) ale już mówię do niego \"mężuś\" a on do mnie \"żonciu\", ma 22 lata (czyli 2 więcej ode mnie) i tak mi miksuje te koktajle, soczek z marchewki czasem zrobi jak widzi że jestem zmeczona albo mam dużo nauki. Pomagamy sobie :) ja dziś rano się po świeże bułeczki zerwałam żeby zjeść jajeczka na miękko (jaja ponoc strukturalne :))) ) i tak to życie płynie...ups..chyba odbiegłam od naszego tematu..ale tak chciałam zacząć bo..hm wracajac do sprawy ICH=facetów, mój nie lubi jak sie odchudzam i wręcz się wkurza i tu właśnie chciałam nawiązać do naszego koktajlowania....pierwszy raz nie mamy powodu do spięć! On widzi że to jest zdrowy sposób, że się nie głodzę, że jem cos z przyjemnością (a nie jak sałaki których nie lubię i te krzywe miny...) i chyba się o mnie nie boi... :) dlatego Brożka-dziekuje :* za to że założyłaś ten temat bo powoli się przekonuję do tego strukturalnego...i coraz częściej jak coś jem zastnaawiam sie co jem i czy to strukturalne jest, dziś wracając z pracy czułam sie hm..szczuplej, lepiej, miałam wrazenie że mój brzuch jakos tak bardzo sie nie wylewa juz ze spodni, że jakby sie troszke spłaszczył! brzuch to mój największy kompleks-który wprawia mnie w stany wręcz depresyjne, dlatego zamierzam się tego kompleksu wyzbyć i wierze w to odzywianie strukturalne ze sie uda :) a forum dużo daje-bo mam świadomośc tego że nie walcze sama ze swoimi kompleksami i że mogę liczyc na wasze wsparcie :) ( a wy na moje oczywiście) wiec...do dzieła dziewczyny! Która chce być piękna i zdrowa? a do tego szczupła? JAAAAAAAAAAA! reka do góry a zbedne kg w dół! Buzia dla Was i masa pozytywnej energii!! ps.wlasnie skonczylam pisac sciagi na jutrzejszy egzamin-8stron A4...kolejny egzamin tymrazem -koszmarny bo z przedmiotu z którego jestem dnem :) jakos to bedzie! ponoć wiara czyni cuda :) ps2. czy jogurt owocowy (activia-bo akurat taki mialam w lodocwe ) i platki hm fitness (one sa pelnoziarniste) to strukturalne bedzie? bo wlasnie naturalny jogurt tak a owocowy ujdzie? (musze wykonczyc to co zostalo mi jeszcze w lodowce z wczesniejszej serii zakupow jogurtowych...) ps3.a cukinia? bo nigdzie nie spotkalam hm ciekawe wlasnie czemu ogorek i (chyba) cukinia nie...(bo tez mam w lodowce i to leczo rozwazam-bo nie wyrzuce przeciez dobrego jedzenia :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana Bożka - z tą mięta to mnie pocieszyłaś - super, dzięki :-) 🌼 Malina_a - tylko pozazdrościć takiego przyszłego męża :-) Podobno kto pyta nie błądzi - więc pytam Wczoraj \"pochłonęłam\" odchudzanie weekendowe i stąd moje pytanie co do koktajlu pomarańczowego. W tej książce jak i na stronie www doktora jest inny skład tego z sokiem. A ten co MY pijemy tzn z jabłkiem, bananem, sezamem i słonecznikiem to skąd jest przepis?? I który bardziej jest skuteczny?? Może pytanie głupie ( za co przepraszam) ale chciałabym rozwiać swoje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Witajcie! Waga stanęła jak zaczarowana już od pewnego czasu nic się nie rusza, ale i tak jestem szczęśliwa bo obwodziki się zmniejszają;) Moją zmorą są biodra bo najtrudniej mi tam zrzucić miałam 104 a mam.....98 ;) To jakiś cud normalnie!!!! Dzisiaj wyjeżdżam na weekend,pewnie będzie niestrukturalnie, ale co tam!!! Zdam relację po powrocie czy dużo nagrzeszyłam;) Pozdrawiam weekendowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asha
Malina ja tez mam podobne odczucia, jakos sie lzej czuje i jakby brzuszek mniejszy - moj najwiekszy kompleks, brzuszek i boczki, choc u mnie tak samo jak u Kaki waga stoi.... Mimo to lepiej sie czuje i takie jedzonko juz u mnie zostanie. Zle siepsychicznie czuje jak nie wypije koktajlu. Dzisaj nie mialam skladnikow - w dalszym ciagu na koktajl z awokado , ale za to bedzie dwa razy oczyszczajacy. Jeden juz wypilam a drugi bedzie wieczorkiem. A wiecie ze moj synek si etez upomina o koktajle? Ja mu miksuje banana z mlekiem i kakao, bez slonecznika i innych zieren bo nei lubi i uwielbia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dzisiaj denat , baaaardzo źle sie czuję, jakoś tak ogolnie nie potrafie sprecyzowac co mi jest. Myslę że przede wszystkm to upal i źle przespana w zwiazku z tym noc ale też stres jaki mi od dłuższego czasu dowala moja kochana córeczka , jak sa tu matki nastolatek to pewnie beda wiedzieć o czym mówię. Zachowanie w stosunku do mnie mojego uchodzącego za ideal dziecka poprostu mnie dobija. Ale to nie o tym topik ... Idę się upic ....coca colą z gora lodu ....wiem że niestrukturalnie ale mam to .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique-lodz Ja tylko na szybko....bo jak zwykle się spieszę, przepis o ktory pytasz jest z KODÓW MŁODOSĆI....tej pierwszej pozycji dr Bardadyna . Jak zaczęlysmy to stosowac nie było jeszcze odchudzania weekendowego. Buziaki lece do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulka
Witajcie, Mam prośbę o wypróbowane przepisy z soczewicą, znalazłam jakieś w Internecie ale wzbudzają moje wątpliwości ( mam nadzieję, że w naszym topiku nie przegapiłam). Jutro planuję zupę z soczewicy bo nic więcej nie przychodzi mi do głowy jak można smacznie ją wykorzystać. Serdecznie pozdrawiam życzę wszystkim powodzenia, a sama lecę na aerobik zbijać kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo (bo juz sie zaczął :) ) Ja rano wypilam jak zwykle zielony ,ale dzis byl za mocno kwasny dałam za duzo soku z cytryny ,ale jakos wypilam.Potem juz w pracy wypilam kawę ,ale naprawde nie mam na nią juz takiej wielkiej ochoty jak przedtem :) i strukturalknie zjadlam troche pestek z dyni ...wiecie co one mi bardzo smakuja :) :) A na obiad zjadlam sobie kasze gryczana z masełkiem ( uwielbiam - pychotka )Na kolacje wypilam koktajl oczyszczajacy i jestem pełna jak bąk :) Dziewczyny ja tez zauważyłam ,że brzuch jest mniejszy :) :) :) :) Podoba mi si e ta dietka ...a właściwie zdrowe odżywianie i nie zamierzam popuscic - dojde do wymarzonego celu - czego i wam wszystkim żeczę :) :) :) Tulka ze soczewicy możesz zrobic np.fajna sałatke ( bardzo prosta w wykonaniu) soczewicę czerwona - 1 szkl. gotujesz w osolonej wodzie tak około 5 min ( potem sie rozwala ) a musi byc chrupka.Przecedzasz zimna wodą a potem dodajesz duże jabłko pokrojone w kostke i 2 łyzki majonezu (jak lubisz możesz więcej :) ) mieszasz to wszystko razem i masz pyszna sałatke - życze smacznego jest bardzo sycaca :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assdasdsdsd
dziewczynki, moglybyscie mi powiedziec ktory ten koktajl jest oczyszczajacy? i jak robiecie te koktajle to ile wam wychodzi szklanek, 1 czy 2? bo ja dzis dalam pol kefiru, troche truskwaek, pol banana, otreby i siemie lniane i wyszly mi 2 szklanki, wypilam wlasnie i jestm pelna :) ale to milsze uczucie niz napchanie sie ciastkami czy fastfoodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie strukturalne:) Od dluzszego czasu interesuje sie tym bardzo ciekawym topikiem. Na poczatku chcialam pozdrowic zalozycielke topiku oraz pozostale forumowiczki. Mam 23lata i 10kg za duzo. Od kilku dni jestem na odzywianiu strukturalnym bo uwazam ze to najzdrowszy sposob odzywiania i odchudzania ze wszystkich mi znajomych, mam 2 ksiazki drBardadyna. W weekend schudlam tylko 1kg ale mam nadzieje ze bedzie lepiej bo zdaje sobie sprawe ze mam slaba przemiane materii i oczekuje ze na tej diecie mi sie przyspieszy, bardzo mi na tym zalezy i oczywiscie na zdrowym wygladzie cery, wlosow, paznokci itd... Mam bardzo dla mnie wazne pytania: 1) Dlaczego w odzywianiu strukturalnym nie mozna jesc CZERESNI i BOBU? przeciez sa takie zdrowe! Tego nie rozumiem. Bardzo lubie czeresnie i bób i nie odmawiam ich sobie ale chcialabym zdawac sobie sprawe dlaczego nie istnieja w spisie dozwolonych pokarmow. 2) Czy mozna jesc jogurty owocowe \"slodzone\" ? Wszyscy na okolo obżeraja sie lodami a ja jem sobie zimne jogurty i kefiry, pycha:) 3) Czy zmienila sie pozytywnie Wasza cera, wlosy, paznokcie na odzywianiu strukturalnym, jakie widzicie roznice oprocz utraty kilogramow i lepszym samopoczuciu ? Ucałowania w ten upalny dzien i bede tutaj czesto zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka - dziękuję za wyjaśnienie 🌼 tylko nie wiem który jest skuteczniejszy Tulka - ja soczewicę (zieloną) gotuję i jem jak kaszę - pychaa. A jak sprawdzisz jakieś przepisy to podziel się :-) np tym przepisem na zupkę i codzienna \"spowiedz\" - koktajl zielony, 2 kromeczki chlebka żytniego ( chyba niestrukturalne) z masełkiem i pomidorkiem, zupa kapuściana, trochę ziaren słonecznika no i koktajl oczyszczający. Więcej grzechów nie pamiętam :-) A od poniedziałku lub wtorku zaczynam weekendowe odchudzanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słuchaj Bozka mam przed soba ta ksiazke teraz Kody młodosci i tam faktycznie jest inny przepis na ten odchudzajacy koktajl.. sa tam pestki, dyni rzezucha a My mamy w składzie co innego to jak w koncu? dzis obzrałam sie sernikiem :( oczywiscie niestrukturalnie i duuuzo... nawret jutro chciałam zaczac znów eeekendowa ale.. jeszcze od 18.00 wciskałam w siebie sernik :( a pisze zeby nic juz nie jesc od 15.00 moze jutro zaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,pozdraiwiam , czytam , pije i mam pytanie ja pije np. po 2 koktaile na raz no rano robie zielony i go biore do pracki pol litra i popijam do poludnia nic mi sie wiecej jesc nie chce ,potem wszamalam chyba niestrukturalnie kaszy kukurydzianej na wodzie malo nie duzo.....:D po pracy w domu zjadlam jajko i zrobilam oczyszczajacy podwojny i popijam soibie pelna jstem jzu na maxsa a kiedys to po kolacji obowiazkowo pilam kawez mleiekam i ciasteczek co niemiara ciesze sei ze jem inaczej i ze sei glodu nie czuje to najwazniejsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×