Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Gość Bożka__1
No dziewczyny ...jestem znów po koktajlu..wypiłam mimo ze poświątecznie. Do dzieła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
zaczynam od dzis z wami !! zaraz ide do sklepu po blender , mam nadzieje ze bedzie skuteczny ten koktajl, moj problem to wieczorne objadanie !!!!!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......lklll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
jestem juz po koktajlu, troche roslo mi w buzi , zobaczymy czy nie bedzue mi sie chcialo jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honey888
ja właśnie go sobie zrobilam, w smaku jest średni ale wcale nie jakiś bardzo bardzo straszny :) zobaczymy jak bedzie jutro. I poszłam za Twoją rdą Bozka i dorzuciłam 3 kostki lodu :) Startuje z Wami jesli nie macie nic przeciwko :) Będę na bieżąco informować o efektach :) Pozdrawiam Was Kobietki :) Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Witam dziewczyny:) przede wszystkim witam nowo dołączonych do nas ...heeej.... Właśnie wróciłam od kosmetyczki po 2 godzinnym zabiegu ...upiększającym..a co ..jak szalec to szaleć..Koktajl zrobiłam i piję go własnie...Ja go bardzo lubię nie wiem jak wy...ale mnie smakuje...ale radzę nie pić tak bardzo gęstego..mnie rosło w buzi pierwszym razem ale własnie mialam za gęsty teraz wpadłam na pomysl z tym lodem i jest świetnie...Ja go po prostu lubie..a tak się przyzywyczaiłam do niego...że zal by mi było z nim się rozstawać...stąd napisalam w Święta mail...do dr Bardadyna z pytaniem jak długo go moge spokojnie stosować i czy moge zamieniac koktajle...< gdyby mi się czasem On znudził>.. I oto odpowiedz przekopiuję wam ją: Szanowna Pani, koktajl oczyszczający i pozostałe koktajle można stosować przez wiele tygodni, a nawet lat. Dostarczają one wielu cennych substancji odżywczych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Koktajle można stosować zamiennie, co sprzyja zaopatrzeniu tkanek w różnorodne witaminy i minerały. Po unormowaniu masy ciała nadal można stosować koktajle i inne produkty zalecane w diecie strukturalnej, co z reguły nie powoduje już dalszej utraty wagi. Pozdrawiam, Brzmi optymistycznie... No to do dzieła... Ja po świątrecznym obżarstwie zjadłam an obiad tylko woreczek kaszy gryczanej z masłem < pyycha> i teraz szkalnkę koktajlu...< wybieram najpiękniejsze szklanki z zastawy>:))) żeby podkreślic wagę...koktajlu i polepszyć jego smak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
to dziala!!!!!!!! naprawde nie chce sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Mówiłam...zobaczysz ..będziesz najedzona do jutra...koktajle sa rewelacyjne...a w dodatku podobno poprawia się cera włosy itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A ja dzisiaj nie wypiłam koktailu......bo dzieki mojemu zwariowanemu trybowi życia dopiero wrócilam do domu i doszłam do wniosku ,że jest już za pozno na koktail,wypilam herbatke z cytrynka ,ale za to zakupilam ziarna sezamu i śliwki suszone ,wszystko co trzeba,będzie rano na śniadanko Dobrej Nocki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Marysiu chcesz pic koktajl dwa razy dziennie?Bo jak raz to lepiej wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie zainteresowały te wasze koktaile. Czy możecie coś więcej napisać o tej diecie i jak sie robi koktaile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
malinko pisalam o tym w poprzednich postach ..cofnij do początku i zapraszamy do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejlaaaaa
a moge pic ten koktajl rano zeby przez caly dzien nie chcialo siejesc Z/??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Wiesz nie wiem, ale przecież w koncu musisz jeść:) Lepiej zjeśc rano śniadanie, obiad z listy produktow dr a kolację koktajl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Dla wszystkich zainteresowanych wieksza ilością informacji an ten temat podaję adres strony internetowej dr Bardadyna http://www.drbardadyn.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wlasnie wypilam koktail odchudzający ...................... no nie powiem żeby mi smakowal :( ostatecznie mozna się poświęcic mam tylko watpliwosc czy to nie jest zbyt duzo kalorii ,bo to kaloryczne awokado i orzechy włoskie i płatki owsiane boję się ,ze się \"utucze \" zdrowo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka__1
A to Marysiu Ty pijesz ten odchudzający..a Ja zaczelam od tego oczyszczającego...ten jest smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja wczoraj pilam 2 x : 1x oczyszczający i na wieczor odchudzający ,trochę sie zalamalam ,bo po podliczeniu kalorii.... ma on prawie 700 kal/na szczescie podzielilam sie z mezem / i juz bylam wściekla ,ze taka bomba kaloryczna itp ...ale wyobrażcie sobie ,ze KOMPLETNIE nie chcialo mi się jesc od wieczora ,właściwie do tej pory nie czulam glodu ... więc może cos w tym jest.Teraz zrobię odchudzający ,bo zakupilam awokado ,tylko dam go mniej a wieczorem oczyszczajacy ...zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam ten topik i bardzo mi sie podoba. Szukam sposobu, zeby schudnac bezbolesnie ostatnich pare kilo bo liczenie kalorii mnie meczy. Aha, sycace wlasciwosci koktajli biora sie glownie z tego, ze wtlacza sie przy miksowaniu duuuuuuuuuzo powietrza. ale polecam. ochudzajacy to jest ten ktory podala Bożka na 1 stronie tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
marysia nie szalej....zchudniesz za duzo i za szybkooo...:))) Witaj Lady w czerwieni...zapraszamy do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiec pytam cie Bozxka bo widze ze juz sie znasz. chce schudnac jakies 7-8 kilo wiec jakis koktajl powinnam pic? oczyszczajacy czy odchudzajacy? i czy moge go zrobic z polowy skladnikow? 200 ml jogurtu to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Witaj lady :) ..dziwnie się czuje " robiąc" za ekspertkę:))) ale to co " przecwiczyłam na sobie to ten koktajl oczyszczający jaki przepis podałam. Pijąc go nie męczysz się < jest smaczny> toż to sok ze świezo wyciśniętych pomarańcz + jabłuszka tarte plus banan same pyszności a chudniesz. Wiesz jestem raczej rozsadna w tym odchudzaniu, zreszta znam swoj organizm , nie chcę szaleć za bardzo to sie zawsze gdzieś odbije potem więc średni spadek weagi ok. 1 kg tygodniowo myslę ze jest rozsadny a to spokojnie osiągniesz pijąc ten oczyszczający. Wiesz Ja jeszcze nie przeszlam na ten odchudzający piję tylko oczyszczający i wiesz cera na pewno mi się poprawiła no i schudłam < równiez waga wrócila mi do stanu odchudzeniowego po szalenstwach swiątecznych> ale to chyba ma kazdy.Nie uwazam zebym się miala czymkolwiek katować znając siebie byłabym nieczęsliwa. To co wybralam jest sensowne rozsadne i skuteczne przede wszystkim. Nie wypadają mi włosy ani paznokcie bo mało tego ze chudnę to jeszcze dostarczam sobie takie bomby wiataminowe. A chyba kazdemu to się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka weź mi powiedz jaki koktajl pijesz i wg skąd masz ten przepis bo weszłam na stronkę tego doktora i tam jest koktajl o którym mówisz oczyszczający (żółty) ma inny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Malinko koktajl ten o którym pisze jest TYLKO w ksiązce KODy młodośc dr Bardadyna jako własnie koktajl oczyszczający nie ma na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie. ja myslalam o tym odchudzajacym z awokado. tez mam rozsadne podejscie do odchudzania ale ostatnio zaczelam jesc mniej zdrowo, swieta i te sprawy. i teraz mam tyle pryszczy ze szok. do tego strszna cera, wlosy tez nie teges. potrzeba mi wiecej witamin. wynalazlam te zarodki pszenicy w necie, torebka kosztuje 1.69 pln wiec mysle ze w sklpei ze zdrowa zywnoscia nie wiecej. musze sie oczywiscie oczyscic itd. a diet mam serdecznie dosc. koktalj wydaje mi sie rzecza latwa i niewymagajaca czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja dzisiaj mam d zień \"koktajlowy\", ten oczyszczajacy jest pyszny a i nawet odchudzający z mniejsza ilością awokado ....da sie wytrzymac. Niestety \"co nieco\" tez podjadlam ,teraz ide ćwiczyc callanetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Musze tez spróbowac tego z Avocado...robilas ten z ksiązki czy ze strony internetowej tam jest trochę inny ten odchudzający. A JA się chyba wybiore na te wczasy odchudzające do tego ośrodka Dr Bardadyna. Marysiu brawo...za koktajle...i za calanetics...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZKA podaj
proszę przepis ten ksiązkowy na koktail odchudzajacy.Z góry wielkie dzieki,bo rowna babka z ciebie przecieżjest. pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Był w jednym z pierwszych postów ale prosze jeszcze raz.. Dobra już podaję przepis: Sok wycisnięty z jednej pomarańczy Jedno obrane jabłko bez gniazd nasiennych Pół banana 2 suszone śliwki 2 łyzeczki sezamu 2 łyżeczki ziaren słonecznika 3-4 kostki lodu < to juz moja inwencja i pomysl> ale wtedy koktajl jest naprawde pyszny bo zimny To wszystko trzeba bardzo dokladnie zmiksować Wypić nie później niż o 18 zamiast kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×