Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

ja odkad przeczytalam wszystko na tym forum to kazdemu kto ma problem daje przepisy i karze czytac zeby sie zastanowily i wyprobowaly bo po co sie katowac dietami jak to prawie \"czysta\" przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację DOrko...choc na mnie patrzą z przymrózeniem oka..i mowią...taaaaa tylko picie koktajli wystarczy..i do tego dobrych koktajli...po czym usmiechając dodają...\" A swistak zawija je we srebreka\"...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaa
dziewczyny prosze odpowiedzcie na moje pytania: czy ten koktajl ktory podala bozka na poczatku to pije sie go tylko 2 tyg? on ma za zadnanie odchudzic czy oczyscic organizm? czy po nim nie przytyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadaj sobie
trochę trudu i przeczytaj to co napisałyśmy wcześniej - nie znosze takich głupich pytań!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaa
ale ty jestes uprzejma.... to chyba przez ta diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj niewiedząca :) spokojnie już odpowiadam ...Koktajl oczyszczjący mozna pic cały czas - on ma za zadanie oczyścic organizm z toksyn a przy okazji odchudza również i jest smaczny. Ale dobrze by bylo po tym okresie oczyszczenia a to jest gdzies około 3 tygodnie przejśc na jakiś inny..masz wyjaz na stronie dr Bardadyba tych innych i w ksiązce kody młodości ..Adres strony internetowej podaję poniżej.. http://www.drbardadyn.pl/ Poczytaj i wybierz to co CI odpowiada...Pozdrawiam ciepło..i zapraszamy do nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzis 1 swoj koktail i musze przyznac ze to nie wygladalo na koktail tylko na papke :( nie wiem chyba moj robot nie daje rady albo ja cos zle robie:) jak z jabluszkiem czy go osobno trzec czy miksowac :) juz sobie mysle czy jutro w calosci tych produktow nie zjesc zamiast tej papki bo nie za dobre to bylo:) przygryzalam z chlebkiem razowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu! A zrobilas dokladnie wg przepsiu z \" kostkami lodu i połową jablka\"?????a moze pomarańcz był malo soczysty? A jeśli nawet to zawsze mozesz do papki dodac trochę zimnej wody mineralnej i bedzie rzadsze.Robilas oczyszczający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacaaaaa
Witajcie Dziewczyny:) zrobilam wczoraj sobie ten koktajl - jest pyszny!!! policzylam kalorie i ma on ok 300 ale i tak bede sobie robic takie koktajle bo sa przepyszne! mniam! a mamie zrobilam taki sam tylko nie dodalam jablka - tez wypila ze smakiem:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czesc Dziewczynki Agusiu, jezeli chodzi o pomartanczki, ja kupuje te mniejsze, ktore maja ciensza skorke. Sa naprawde bardzo soczyste, bo u tych0 z grubą skórą, nieraz zdarza się,ze są suche w śorku i mają malo soku. Ja do wszystkich skladnikow dodaje doslownie troszke wody mineralnej (zamiast lodu :-) bo ciągle zapominam go zrobic ;) Na wadze 76,5 -77 , czyli sukcesik juz zaczyna byc widoczny. Moja rozpiska na dole byla srednio aktualna, bo przez swieta troszke mi przybylo i nie chcialam pisac wzrostu wagi - maja byc tylko sukcesy - hihi Slonecznego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozka tak eliksir oczyszczajacy:) dodalam cale jablko teraz juz wiem ze polowke mam dac:) Dziekuje Ci bardzo dzis bedzie z polowy jabluszka a pomaranczki o dziwo tak soczyste jak nigdy sa slodziutenkie:) jak narazie glodu nie czuje ale ja nigdy z rana nie jadam pierwszy moj posilek to 11 lub12 czasami i pozniej ale za to potem odejsc nie moge od jedzonka choc staram sie jesc malo ale czesto a jadm brokulki ktore uwielbiam kasze gryczana i ryz duzo jablek i moze tu jest moja plaga na tycie bo jogurt jadam raz dziennie choc kupuje z 0,1% fetu ehh ale czy mozna wszystkiemu wierzyc:) nie mam takiej nadwagi bo waze 55 kg na wzrost 165 ale chcialabym troszke zejsc i utrzymywac wage 52kg taka mi sie marzy:)no zobaczymy jak podziala na mnie eliksir:) Dziewczyny powodzenia w eliksirach i zycze milusnej i cieplutkiej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Mysiulajda pomaranczki te narazie sa trafne sa soczyste i slodziutkie dziekuje za rade bede teraz zwracac bardzo uwage na skorke:) chyba to jest wina w tym jabluszku ktore dalam w calosci a nie pol dzis to zmniejsze i dodam wiecej wody:) mam nadzieje ze dzis sie powiedzie i bede miec swoj eliksir zamias papki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! niestety nie popisalam się przez weekend, ale to przez moja druga połówkę, ktora z rana jak jeszcze spalam to przygotowala dla nas sniadanko no i nie umialam sie oprzec. w tygodniu jest mi latwiej bo wczesniej od niego wychodze do pracy wiec nie czekaja na mnie pokusy. mam nadzieje ze te 2 dni mi nie zaszkodza bo sie nie objadalam i nie tknelam slodyczy a od jutra znowu eliksirek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie dziewczyny:) dzis wyszedl mi koktail:) pol jabluszka troszke wiecej wody i wyszlo:) tylko ze wypilam przed 19:( bo nie dalam rady wczesniej :( jedynie sezam trzeba bylo w zabkach rozgryzc bo moj robocik nie daje rady z tak malymi ziarenkami:) a jak u Was dziewczyny ja mam dopiero drugi dzien za soba w piatek sie zwaze i zobacze czy jest jakis efek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny, ja dzis chyba dalam plame...:( Wypilam koktajl dopiero o 20.30. Wiem ze to pozno, ale tak mi zeszlo.... Kurcze, teraz pasuje nie spac do 1-szej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny...Ja mysle ze nie ma co \" rwać włosów z głowy\"...jeśli nawet zdarza nam się wpadka...to przecież jest jeszcze nastepny dzień..Ja dzisiaj tez nie wypiłam nocnego koktajlu ale za to jutro..wypiję dwa...rano odchudzający wieczór oczyszczający i będzie dobrze...Pomyślcie ważna jest świadomość tego ze to rozumiecie akceptujecie...i wracacie ..do tego wzorca załozonego..a wpadki no cóż kazdy jest tylko człowiekiem ..wolę wpadkę niz zbolałą minę ze jak to JA się musze oszczędzac z jedzeniem...zreszta sama zauważylam po sobie ze nawet wpadki teraz traktuje jakos po macoszemu...chyba zmniejszył mi sie zołądek...i stąd..mniesza objętośc \" wpadek\"...Nic to zaczynamy od jutra znow z nowym zapałem...a tego nam chyba nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Eliksiry stosuję ,ale niestety apetycik mi dopisuje czekam aż samo się wszystko ustabilizuje i apetycik się zmniejszy zwłaszcza na słodycze...Mój słomiany zapał zaczyna się odzywać musicie mnie zmobilizować - najlepiej efektami!!! PISZCIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Kaka ja tez zaczynam z eliksirem dzis bedzie moj 3:) uwielbiałam i uwielbiam słodycze ale sama od siebie je odrzuciłam:) pozwoliłam sobie na małe co nie co w swieta:) :)najgorzej wytrzymac jak jedza przy mnie :) pije duzo czerwonych herbatek bez cukru:) Kaka trzymam za Ciebie wiem ze Ci sie uda jak kazdej tu z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Droga Kaka!!!! Od swiąt - mam minus dwa kilo, eliksirek pije od czwartku (wiec sam eliksir mysle ze ok kilogramka mi pomogl zrzucic. Zeby nie miec ochoty na slodycze zazywam chrom organiczny - kup sobie koniecznie w aptece. Ja na slodycze jestem wrecz \"pazera\" i cosik tam podjadam mimo wszystko, ale sa to ilości naprawde sladowe w porownaniu z tym, jak wczesniej je \"wpieprzalam\". Pije tez duzo wody mineralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jasne ze taaaaak - nie ma sprawy - pozdrawiamy jak chcesz zagladaj do nas czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Dziewczyny jesteście kochane, dzięki za słowa otuchy a najbardziej zagrzewa mnie te -3 kg!!! Boshe dlaczego człowiek ma taką słabą silną wole....Chciałoby się stanąć przed lustrem i popatrzeć na siebie zgrabną, bez grama tłuszczyku... czas na sałatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Jeszcze raz: www.drbardadyn.pl/licencje.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×