Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Bożka czy ten eliksir wieczorny trzeba koniecznie pić do 18? ja strasznie późno kładę się spać nawet koło 1-2 rano miłej nocki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Hej! Wczoraj mnie zachęciłyście - dzisiaj działam. Rano koktajl na energię, a w pracy składniki z koktajlu oczyszczającego w formie sałatki, bo nie mam możliwości zmiksować. O efektach nie można jeszcze mówić ale chęci są i to chyba najważniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koktajlowiczki...Ja dzisiaj wypiłam rano koktajl odchudzający z Avocado i do tego zjadłam krmoke czarnego chleba ( tak serwują to w Czapielskim Młynie) i wiem ze to był dobry pomysł. Chleb z koktajlem i to rano..jestem najedzona i nie mam cięzkiwgo żołądka. Stara prawda się sprawdza ..nabial najlepiej jeśc rano a eliksir oczyszczjący z pomarancz na wieczor. Jest lekki i łatwoprzyswajalny przez żołądek . KAKA brawo...za decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merynka obojetnie jaki posilek czy to koktyajl czy kolacja powionno sie zjesc na 4-5 godz przed pojsciem spac godz 18 to tylko jest tak srednio dla normalnego trubu zycia.... ja chodze spac nawet 0 4 (taka praca) to przeciez padlabym z glodu przez te 10 godz.... nie przesadzajmy... organizm poprostu potrzebuje tych 4 godz na spalenie a nie dokladnie godz 18.......!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nikt tutaj już nie zagląda, zaczęłam pic eliksir i myślałam, że z kimś porozmawiam o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy,jestesmy tylko obowiazki nie pozwalaja na czeste zagladanie na stronke. Dzis mija 3 dzien picia koktajli, wiec mowa o efektach jest sadze za szybka - w moim przypadku. Jedno jest tylko pewne, nie dam rady pic koktajlu z awokadu :( , czego przeciwienstwem jest przepyszny koktajl oczyszczajacy z pomaranczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Ja nie piszę o efektach, bo dzisiaj pierwszy dzień ale chętnie posłucham jak u Was? Bozka jak masz więcej informacji jakie menu serwują w Czapielskim Młynie to pisz ja jestem bardzo zainteresowana a na wczasy na pewno się nie wybiorę z wielu powodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakani
ja też od dzis zaczynam z wami. po przejrzeniu dużej ilość wypowiedzi o wszystkich cud medykach nareszcie coś normalnego, chociaż treśćw tytule topiku mnie zmyliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez sie dołącze ale od jutra bo brak mi kilku produktów:) Chciałabym zrzucic 3 do 5 kg mam nadzieje ze mi sie uda przy wypiciu eliksiru oczyszczajacym, bo strasznie nie lubie kefiru i nie wiem czy dam rade wypic eliksir odchudzajacy:) trzymam za Was wszystkie kciuki i wiem ze sie kazdej uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, że tu zaglądacie. ja piję koktail odchudzający z avocado dzisiaj mija 4 dzień o efektach chyba tez za szybko mówic ponieważ juz od zeszłego tygodnia staram sie ćwiczyć kilka razy w tygodniu i troche ograniczac słodyczy ale na wadze mam spadek 1 kg. Mam nadzieje ze za pomoca eliksorow uda mi sie zrzucicjeszcze 3-4 kg i utrzymac taka wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojć! zaaferowana pracą nie mogłam zaglądnąć ale już nadrabiam... pozdrawiam koktailowe kobiełki! wszyyystkie bez wyjątków! jak tu trafiłam? szykowałam się do \"kopenchaskiej\" ale co o niej myślałam przypominało mi się brrrr jaka byłam na niej słaba i rozdrażniona i jak długo paznokcie mi się paprały i inne takie tam...hihih i doobrze się stało bo teraz lecę na koktailach nie na pysk ale dosłownie latam! nie wiem ile schudłam 5 dzień bo powiedziałam sobie że będę się ważyć raz na tydzień. Ale kawy nie łykam już 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orany! co to jest? urywa mi w połowie tekst, kradnie w ogóle może dziadowskie oprogramowanie się żywi cudzymi wypocinami? nie wiem ale mnie zdenerwowało wyświetla mnie bez treści.. a tyle się do was napisałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha co do kawy!to mój sukces! no a tak całkiem na marginesie, to w ciąży ważyłam 104kg!a na roczku synka 95kg..2 urodzinki 84kg..teraz 23 kwietnia kończy 5 lat.. wtedy się zważę lata katuszy ale do przodu kobiety! co nas nie zabije to nas wzmocni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o eliksirach myslalam juz od tamtego roku po tym jak probowalam 4 raz przejsc dietke kapusciana, ale niestety jak tylko poczulam smak to mnie odrzucilo i dalam sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karolayna_s koktajle sa fajne...pisalam wyżej ze dzisiaj piłam ten z Avocado ale z kromka chleba ...nie było źle...a nawet calkiem dobrze...nie byłam glodna do obiadu...na obiad moja ulubiona sałata lodowa z dodatkami warzywnymi + łosoś..z grila.. no i oczyszczajacy na wieczor. Czuję się po tym menu..swietnie...niezmęczona..rzeska i wesoła...nie odczuwam trudów odchudzania...Pisze jak tylko moge..dojśc do kompa...Wy tez piszcie...będzie nam raxniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam książke kody młodości i dopiero teraz zaczelam szukac na forach o efektach dlatego ciesze sie ze tu trafilam i tyle sie dowiedzialam bo to mnie zmobilizowalo do picia koktailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie dopiero to poczatki mojej przygody z eliksirem wiec wlasnie nie wiem czy dobrze robie bo jak wypije eliksir tak ok 9.30 to jak wychodze z pracy ok. 15.00 zaczyna mnie juz ssac zaznaczam ze staram sie duzo pic ok 3-4 szklanek czerwonej herbatki i ok litra wody mineralnej tylko w czasie 8 godz pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziołchy! ja tez się dopchać nie mogę ale to taka forma ćwiczenia dobiegam do klawiszy i jazda tempo tempo che che ..mi ten z avokado nawet podszedł ale dużo pietrychy żeby rybami nie leciał no i wyczytałam że to zielsko morszczyn rybami w..li jak namoknie więc wypijam jak szybko się da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wzielam przepis na eliksir odchudzajacy z ksiązki ale go troche zmienilam, bo zamiast mleka sojowego daje kefir naturalny i niestety nie dodaje rzeżuchy nie wiem czy to ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolayna_s wiesz co a ten mój morszczyn jakos nie zalatuje rybami...nie wiem dlaczego? Mam taki ze sklepu zielarskiego typowe zioło...i nawet się przyzwyczaiłam...ale z chlebem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora o 15 to juz masz prawo byc głodna...i powinnaś zjeść juz obiad..W Czapielskim Młynie jak sie pytalam jak wyglada menu to pani mi powiedziala..ze własnie an śnaidanie koktajl Plus kromka czarnego chelba, potem przekąska : jakieś ziarna słonecznika albo czarna gorzka czekolada..potem obiad i to normalny , potem eliksir na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie trzymają długo i np. dzisiaj wypiłam 18.20 odchudzający z avokado i jeszcze go czuję i chyba zacznę go rano przyjmować jak sie podobno należy .a składu staram się bardzo nie zmieniać bo to pewnie ma znaczenie dla tego np. szczawiową się z jajkiem podaje bo ono powoduje neutralizację czegoś tam itd i tego sie trzymam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×