Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

witam wszystkich:):) przeczytałam wszystkie wasze posty i coraz bardziej mi się to podoba :) od poniedziałku zacznę koktajl oczyszczający i zobaczymy ciesze się i jestem wdzięczna(Merynko to do Ciebie🌻)że mi to ktoś podpowiedział👄 Misiulajda miło Cię tutaj poczytać :):) poozdrawiam wszystkich i oczywiście będe tutaj dosyć czestym gościem:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chiave 🌼 Czy Ty kochana odstawiłaś meizi? Pozdrówka i milego dzionka oraz slonka zyczę U mnie deszczowo niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam ten morszczyn
ale tam na opakowaniu pisze,że jest do kompieli ziolowych. Czy taki moze być dodawany do koktajlu odchudzajacego. Kupilm go w sklepi ze zdrowa żywnościa.Pod inna postacia jego nie mieli.Ma konsystencje takich drobnych platków. Czy ktos jest w stanie mi udzielic odpowiedzi??? POzdrawiam::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Witam dziewczyny :) Strasznie fajnie ze dołączylyście do nas...odstawcie wszystkie paskudne prochy...matko widze ktoś tam ma w opisie to LIDO...na litośc boską nie stosujcie tego...jak widzicie tu są same pyszne i zdrowe smakołyki...i jeszcze się chudnie... O morszczynie nie umiem powiedzieć..na razie piję oczyszczający...jest cudnie...uwielbiam go...a piję juz 3 tydzień...czuję się po nim lekko i świezo...widze poprawę cery włosów...waga spadla w dól...mimo wpadki na wycieczce..ale myslę ze to tez jest normalne...zawsze ktoras z nas ma jakieś pokusy ..trudno się umartwiać i katować non stop bo to będzie bez sensu...ale wiem ze teraz zawsze jak wroce do koktajli to efekt bedzie...Wczoraj kupiłam 3 avocado w MAKRO...z zamiarem włączenia koktajli odchudzających...co prawda musze jakoś uśpić czujnośc rodziny ..zaczyna protestować głosno...ze przesadzam...ze jeden koktajl to wystarczy:))) W sumie dośc trzeźwo patrze na odchudzanie....musi mi być dobrze wtedy jest szansa ze to zmieni się w nawyk na dluzej...więc na razie palaszuję kasze gryczaną..z indykiem w sosie..z salata zieloną...< pycha>...na obiad a na saniadanie kromkę czarnego chleba z ziarnami < uwielbiam>...a wieczór koktajl ...czuję się cudnie lekko i z jakąs dużą energią...do rpacy czego równiez wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bozka na cale szczescie szybko zmądrzalam i zaprzestalam brania tego swinstwa (Lidy) po 3 tygodniach i bylo to w tamtym roku w sierpniu. A teraz jak moge ostrzegam przed nią, bo ja niestety mialam dosc duzo skutkow ubocznych Chce schudnac i moim problemem sa slodycze. Ale dzisiaj faktycznie nie mam na nie ochoty :). Moze to po czesci sila koktajlu, moze sila sugestii, moze chromu, ktory zaczelam brac, ale jest mi naprawde lepiej z poczuciem, ze nie musze jesc slodyczy i ze to nie one mną rządzą, a ja nimi!!! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
odnosnie morszczynu ---> to ja kupilam w aptece i tez na opakowaniu byl napis ze sluzy do kapieli, ale sparzylam go i dodalam do koktajlu. Na razie zyje wiec chyba taki powinien byc! Pani w aptece powiedziala ze dodaja go do kosmetykow i do tabletek odchudzajacych wiec chyba jest ok! Ale uprzedzam ze smierdzi jak karma dla rybek --->ale tak samo tez smierdziala L-karnityna ktora kiedys kupilam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
a tak poza tym witam wszystkie pijace i zaczynajace picie koktajli!🖐️ Wczoraj niestety nie pilam :-( bo moj luby mial urodziny i zabral mnie na kolacje ale dzisiaj koktajl obowiazkowy i do tego abs 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana koktajlem
Bożko, czy mogłabyś podac sklad koktajlu z awokado?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten odchudzajacy
odchudzający: 200 ml kefiru lub jogurtu naturalnego 1/2 malego dojrzalego avocado lyzka stolowa soku z cytryny lyzka siekanej zielonej pietruszki lyzka otrab owsianych 1/2 lyzeczki morszczynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze fajne te wasze koktajle :) weszlam na strone ale pooglada;lam tak pobieznie.... Musze wiecej poczytac bo ten Pan doktor to chyba madry czlowiek :) ja jestem na diecie jakies 2 tygodnie i staram sie nie jesc weglowodanow.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mam zamiar kupić w herbapolu (ponoc jest) dziewczyny mowily, ze bywa w sklepach ze zdrowa zywnoscia i w aptekach, ale ja pytalam w 5 aptekach i nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastnawiam sie czy mozna zrobic ten koktajl z polowy skladnikow bo jednak 200 ml to o wiele za duzo dla mnie i czuje sie po tym jak balon. a po morszczyn rzeczywiscie pojde do herbapolu. widzialam ze w sklepie internetowym 25 gram jest po 2.50 za 50 gram wysuszonego morszczynu. przydalby mi sie bardzo bo mam niedoczynnosc tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana koktajlem
Dzieki dziewczyny, jestescie wielkie. :) Owocowy jest fantastyczny-jak dla mnie. Za jakis czas sprobuje ten z awokado. A ty Bozko, jestes bardzo pomocna i uczynna. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Misiulajda meizi ne odstawiłam tylko wzielam do konca:( i teraz mam troche problemow z cera:O me culpa i glupota:O zaczne z tymi koktajlami to moze cos sie zmieni ja tez mam problem ze slodyczami bo poprostu jak mnie wemi to sie nie moge powstrzymac interesuje mnie jedna rzecz czy koktajl odchudzajacy pije siew rano czy wieczorem?? 👄 juz wam zazdroszcze rezultatow:):):):P ale i tak was dogonie :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Dzięki " Zainteresowana" ..jak to miło przeczytac cos fajnego o sobie:) ciesze się ze juz kilka osob do nas dołączyło. Ja dzisiaj zrobiłam zakupy tzn . kupiłam morszczyn. Jest nie w aptece ale w sklepach ze zdrowa żywnościa taniutki coś około 2 zł , tam tez kupiłam reszte składników. Wróciłam do domu i z duszą na ramieniu zrobiłam koktajl odchudzający. Bałam się ze bedzie jak z " Nieustraszonych"...:) ale rozczarowalam się i to miło... Co prawda czuc dośc mocno avocado , ale dodałam jak zwykle 3 kostki lodu i dooobrze wymiksowałam, było puszyste i nie takie znow tragiczne. Jedna tylko moja uwaga, chyba lepsze będzie rano. Na wieczór chyba pozostane przy oczyszczającym ktory jest pyszny. Dla porzadku podaję oba przepisy tzn ten ze strony i ten z ksiązki jesli ktos nie ma jej. WIęc najpierw ten ze strony internetowej: ZIELONY 150 kcal POPRAWIAJĄCY PRZEMIANĘ MATERII, ODCHUDZAJĄCY kefir lub jogurt naturalny 1,5 % tłuszczu - 200ml ½ małego dojrzałego avocado - 30g łyżka stołowa soku z cytryny łyżka siekanej zielonej pietruszki łyżka otrąb owsianych ½ łyżeczki morszczynu Ten własnie wypiłam i nie jest zły...naprawdę, zresztą szłam do niego jak do " jeża" z taką miną ze nawet mój mąż zapytał co mi jest?????:)))) A teraz przepis na ten drugi: *szklanka chudego mleka sojowego *avokado *3 łyżeczki rzeżuchy *po łyżeczce pestek dyni, nasion lnu i sezamu *2 łyżeczki płatków owsianych *łyżka orzechów włoskich Tego jeszcze nie próbowałam ale mam juz wszystkie składniki. To do dzieła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
Witam Wszystkie Dziewczyny! Musze sie pochwalic ze jestem lzejsza o dwa kilogramy!!!!!!!!! a stosuje koktajle od piatku! Jestem zadowolona bo nie sa wcale takie niedobre a pomagaja! Bozka ----> czy na Twoim morszczynie tez jest informacja ze stosuje sie go do kapieli????? Kurcze bo na moim jest taka informacja ale jak na razie zyje wiec chyba nie jest trujacy :-) Trzymam kciuki za wszystkie pijace koktajle i czekam na informacje odnosnie efektow! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie dobre kobiety! przeczytałam wszystko co trzeba i od dzisiaj jestem na koktailach i szok! nawet nie am ochoty na kawę zawsze 4 trzasnęłam a dziś ledwie jedną! AAaaaaa ! a ten oczyszczający rewelacja! ale nie powinien się czasem nazywać przeczyszczający? I do wszystkich! wkońcu kobiełki które chcą się z rozwagą odchudzić a nie wychudzić ! powodzenia!! ps: startuję z wagą 73,4 kg przy 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ta rzeżucha to
w ziarnie czy kiełki???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam :) to ja poleciłam ten topik Mysiulajdce i Chiave, choć tylko was podczytywałam [też brałam kiedyś i meizitang i lidę :( ] ale od jutra piję eliksiry - i odchudzający i oczyszczający... morszczyn musi być pęchcerzykowaty i to wszystko w aptece nieczęsto go mają ale można zamówić jednego dnia i kolejnego już jest...:) pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Dietko moj morszczyn jest do konsumpcji nie do kąpieli, kupiłam go w sklepie z ziołami i zdrowa żywnością nie w aptece. karolayna_s - dla Ciebie gratulacje wielkie za spadek wagi...:) pisz o tym to pomaga chyba wszystkim....Ja tez otwierałam mocno oczy jak chudłam...i nie dowierzałam ze to mozliwe stąd załozylam ten topic...Rzeżucha powinna być w postaci kiełek...kupiłam dzisiaj i bede chodować..są bardzo zdrowe. Merynka ciesze się ze dołączylas do nas...i pamiętaj nigdy przebnigdy ne bierz już zadnych niezdrowych świnstw..po co????? Jak po pysznym koktajlu się chudnie...No więc dobranocka wszystkim KOKTAJLOWICZKOM :) a jutro nastepny koktajl..i blizej celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Dziewczynki! Ja jestem juz po dwóch koktajlach oczyszczających i jednym odchudzającym (na razie bez morszczynu, bo jeszcze go nie kupiŁam, ale dzisiaj musze to nadrobić...) Waże się codziennie (maniaczka jestem - wiem) i choć na wadze aż tak bardzo tego nie widac jeszcze, to troszkę lżejsza się czuję :) Chiave ❤️ ja po lidzie tez mialam klopoty z cera, cialem - wygladalam momentami jak Pizza hut. Do tego te pryszcze byly bolące. Teraz cera jest juz troszke lepsza, ale niestety nie mam 20 lat i wiem, ze nie tak szybko i latwo sie zregeneruje. Mam nadzieje, ze koktajle naladuja nas witaminami. Moge poeiwdziec (po ponad 7mcach od skonczenia lidy ), ze dopiero niedawno zakonczyly sie moje problemy ze skora. Ale to tez inaczej, bo ja mialam przed soba zime, nie bylo slonca, naturalnej witaminy D no i samej energii ze slonka. Teraz slonko jest tak przyjemne, ze az sie chce wystawiac ku niemu buzie :) Merynko ❤️ wiesz, zazywam chrom i musze powiedziec ze naprawde dzieki koktajlom i pewnie tez chromowi nie mam w zasadzie ochoty na slodycze. Wczoraj co prawda zjadlam kawalek biszkoptu z masa kokosowa, ale byla wyrazna ku temu okazja - bo moja chrześnica skończyła roczek :). Ale nie jadlam tak jak zwykle (- czytaj jak wieprz...) tylko delektowalam sie i starczylo tyle ile bylo na talerzyku. A dzisiaj mam nadzieje nie zjesc niczego slodkiego :) Bozka ❤️ droga zalozycielko topiku ja proponuje jeszce od siebie, by pic duuuzo wody, mam wrazenie, ze skora jest naprawde gladsza. Ja tez mam jeszcze przed soba długą drogę przed sobą. Ale mam nadzieję, że nie złamię się. Razem będzie łatwiej Buzka wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka30
Witajcie Kobietki! Ja również stosowałam te eliksiry niestety przestałam, bo jak zawsze mam słomiany zapał a potem klapa!! Ale przez okres stosowania czułam się super i rzeczywiście nie chciało się jeść. Oprócz oczyszczającego i odchudzającego stosowałam eliksir na energię: mleko sojowe 200 ml kakao banan płatki migdałowe melasa trzcinowa (jej nie dodawałam bo droga i trudno zdobyć) Po takim koktajlu bez problemu pracowałam w domu do późnych godzin i rano wypoczęta wstawałam do pracy. Napiszę jeszcze, że mam 2 małych dzieci, które po takim koktajlu nie były w stanie mnie wymęczyć!! Ten wątek spowodował, że mam znowu ogromną chęć wrócić do tych koktajli!! Mam nadzieję, że w chwili zwątpienia podniesiecie mnie na duchu i zmobilizujecie kobitkę o słomianym zapale, czyli mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Witajcie moje kochane KOKTAJLOWICZKI :) to pieszczotliwe określenie i wiele mówiące...No więc chcialam powiedzieć..ze wczoraj wypiłam ten odchudzający z AVOCADO ...i ..kurcze dzisiaj ...wypiłam przed chwilka kawę...to jak zwykle rytuał "pracowy" a do tego jakieś małego wafelka...i wiecie co...tak mi jest niedobrze po tej kawie..albo po tym ciastku ze ku mojej wielkiej radości CHYBA SIĘ W OGOLE ODZWYCZAJĘ OD SŁODYCZY:))) po prostu muli mnie tak " pozytywnie" tzn sygnał płynie z mógu .." po kiego diabła zjadłas tego wafelka i popiłas kawą...:))) wczesniej tego nie mialam..zreszta bywam łakomczuchem..uwielbiam słodycze... Mysiulajda :) wielki cmook dla CIebie że " rzuciłas " ta LIDE...kiedyś nie wytrzymalam jak czytalam te posty o LIDZIE>..i coś tam nawrzucalam tym szalonym małolatom....ale i tak zaraz gro z nich napisalo jak to super i hiper...jest to świństwo zażywać...drugi wielki cmook że do nas dołączylaś...wybierając zdrowie.. Witaj KAKA..... miło nam bardzo ze do nas dołączyłaś...i napisalaś o swoich doświadczeniach to ważne..a o słomany zapał się nie mart...tez jestem taka..ale w grupie jakoś raźniej i głupio nie móc się czymś " pochwalić"...: Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakupilam dzisiaj ten morszczyn i nie wiem czy oge go pic bo mam niedoczynnosc. narazie bede robic koktajl odchudzajacy bez tego morszczynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady morszczyn pęcherzykowaty zawiera jod więc jest jak najbardziej wskazany przy niedoczynności tarczycy natomiast jeżeli zażywasz hormony, wyrównujące niedobór, spowodowany chorobą powinnaś skonsultować to z lekarzem w ogóle ten akurat składnik eliksiru nie jest obojętny dla naszego zdrowia wymaga konsultacji lekarza i kontroli poziomu T3 i T4 w trakcie spożywania tym bardziej, jeżeli ktoś zamierza pić go przez dłuższy czas pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
Witajcie! jak tam sie czujecie? Lzejsze? To dobrze! Ja za momencik bede cwiczyc abs a koktajl sobie dzisiaj odpuscilam bo zapomnialam kupic pomarancze a nie chce mi sie juz biegac do sklepu! Zreszta godzina juz nie ta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj po oczyszczającym...na wieczor to chyba lepszy pomysl niz odchudzający...tamten bedzie dobry rano...na pusty zoładek.. Trzymajcie się dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×