Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Zaciekawiłyście mnie koktajlami. Książkę zamówiłam, ale mam kilka pytań - czy zamiast soku można zmiksować całą pomarańcz, daczego jabłko ma być obrane. Do tej pory zawsze słyszałam, że skórka jest wręcz niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Kamewa wiesz tak jest w ksiązce , i tego sie trzymam , jak dasz całą pomarańcz będzie za gęste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Bozka to świetny pomysl z tymi wczasami ,ja tez o tym myślałam ,nawet dzwoniłam.... Teraz pedze do pracy .na śniadanie koktail z awokado :) ja robię ten z książki \"kody młodości \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
Witam, bardzo zaciekawil mnie ten topik bo od środy jestem na diecie. Poczytalam troche w necie na temat diety strukturalnej i koktajli dr Bardadyna i od dzisiaj zaczynam pic koktajle! Trzymajmy sie razem to na pewno nam sie uda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
Maryska jak sie robi ten koktajl z awokado wg ksiazki bo ja mam ten z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Zapraszamy wszystkich w grupie raźniej a koktajl naprawdę dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
Hej Bożka ja zaczynam od dzisiaj zobaczymy jak na mnie podzialaja te koktajle! Bede je pic na przemian - raz oczyszczający, raz odchudzający no i bede trzymala sie wskazowek odnosnie produktow! Mój cel to -5kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Zapisalam się dzisiaj na turnus odchudzający w Czapielskim Młynie. Chce się nauczyć dokladnie przyrządzać te wszystkie koktajle i posiłki. Witamy "dieta strategiczna" Pij na wieczór oczyszczający a rano koktajl odchudzający, okazało się ze to ma znaczenie jaka jest kolejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dolacze jesli pozwolici
jutro pokupuje potrzebne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA SIE JUŻ POGUBIŁAM
KTORY KOKTAIL JEST OCZYSZCZAJACY A KTORY NA ODCHUDZANIE? pROSZE SKALAD JEDNEGO I DRUGIEGO BO JUZ ZBZIKOWALAM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
Witamy JA SIE JUZ POGUBILAM otoz oczyszczajacy to: sok wycisniety z jednej pomaranczy jedno obrane jablko bez gniazd nasiennych pol banana 2 suszone sliwki 2 luzeczki sezamu 2 luyzeczki ziaren slonecznika odchudzający: 200 ml kefiru lub jogurtu naturalnego 1/2 malego dojrzalego avocado lyzka stolowa soku z cytryny lyzka siekanej zielonej pietruszki lyzka otrab owsianych 1/2 lyzeczki morszczynu zycze smacznego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
Bożka -----> skad wiesz ze to ma znaczenie? Musze sobie zamowic ksiazke bo chyba to jest podstawa calej tej diety! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thermline
co to jest ten morszczyn i skąd go wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Do - Dieta strategiczna . Pytalam w recepcji Czapielskiego Młynu o to w jaki sposob jest tam organizowane pożywienie i właśnie ta pani w recepcji powiedziala ze rano zawsze ejst koktajl czyli ten na kefirze a wieczor eliksir czyli ten oczyszczający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
Witam Dziewczyny! Jak tam Wasze eliksiry i koktajle? Ja mam juz dwa dni za soba! Na razie pilam ten oczyszczajacy, ale dzisiaj przygotuje ten odchudzający! Na diecie jestem od srody, a od piatku pije koktajle! Na razie efektow zadnych ale trzeba byc cierpliwym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
termaline ----> morszczyn kupisz w sklepie ze zdrowa zywnoscia albo w aptece. Ja kupilam w aptece 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka__1
Dieta JA dopiero wrócilam z wyjazdu ale już od dzisiaj dalej zabieram się za oczyszczający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
ciekawe :) z tego co widziałam na diecie można jesc jajka i mieso z kurczaka.... i do tego te koktajle... chyba sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja piję twardo koktajle,:rano z awokado ,a wieczorem oczyszczajacy oczywiscie jest to krótko ,bo dopiero od 9.04 ale: ; po wypiciu koktajlu \"porannego \" dlugo nie jestem głodna :trzeba przyznac ,że generalnie nie \"rzucam sie na jedzenie :jem dosyc rozsądnie :nie podjadam,bo nie mam na to ochoty :schudlam ok 1,5 kg nie \"chwaląc dnia przed zachodem \" jestem zadowoolona :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka__1
Marysiu.,...brawo...mowiłam...mówiłam mówiłam...:))) Ja chyba też spróbuję tego odchudzającego ...musze gnac po avocado :)na razie piję z rozkoszą te oczyszczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez sie skusez na ta diete bo brzmi apetycznie. Chce troche schudnac ale nie umiem sobie odmawiac no chyba ze jestem najedzona:) wiec warto wyprobowac te koktajle. od jutra sie biore;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Witaj mimi...miło mi że dołączylas do nas...poczytaj poprzednie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta strategiczna
Witam Wszystkie Koktajlowe Dziewczyny Dzisiaj przygotowalam sobie koktajl odchudzajacy i musze przyznac ze nie jest taki zly ---> nawe dobry Od dzisiaj zaczelam tez cwiczyc abs na brzuch bo szczerze mowiac to on jest moim glownym problemem!!! :-( No i zauwazylam ze wskazowka wagi nieco spadla - z 70 na 69 (hurra!!!) a pije koktajle dopiero od piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, przegladajac strony dot glodowek trafilam na strone czapielskiego mlyna. Czy ktoras z Was korzystała z pobytu w owym ośrodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoZka___1
witam, ja rowniez dolaczylam do Was, przeczytalam wszystkie wasze posty. Ksiazke zakupilam juz dosyc dawno, aczkolwiek jej nie przeczytalam - az do wczoraj. Moim jedynym problemem jest brzuszek- a raczej boczki. Dzisiaj rano wypilam koktajl oczyszczajacy i musze przyznac ze jest pyszny i jest bardzo syty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka
hallo, dolaczam do was, dzisiaj rano wypilam pierwszy koktajl oczyszczajacy. osobiscie chcialabym zrzucic ok 3kg. ksiazke mam, takl wiec zabieram sie za czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka___1
Cześc dziewczyny :) Te bywalczynie i te ktore do nas dołączyły treraz..w tym równiez moją imienniczkę :) A teraz odpowiadam...na wczasy w Czapielskim młynie zapisalam się dopiero w tym roku ..jak wróce opowiem relacje..chcialam jakieś SPA..na wakacje ale doszlam do wniosku ze jak zaczęlam juz stosowac koktajle..to lepiej bedzie pojsc dalej w tym kierunku i zgłębic to dogłębnie..:) Jak wróce wszystko opwoiem i podam przepisy,.,,, Ja od jutra zaczynam odchudzający z Avocado...dzisiaj je kupiłam...a w weekend byłam w Pradze..no..i.....wstyd się rpzyznać ale knajpki kusiły takimi pysznościami...ze nie mogłam się oprzeć..ale już wracam do koktajli...i nawet nie mam takich duzych wyrzutów sumienia...:) trudno nie bywa się w Pradze codziennie...:)więc do dzieła...Moja rada dla wszystkich fanek koktajlu oczyszczającego...kupujcie zawsze świeze pomarancze sa soczyste i wtedy koktajl jest pyszny....No i działa...pewnie ze dziala... Nowym radze poczytac posty....i zabierac się za koktajle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Was serdecznie! Wczoraj troszkę Was poczytałam i jestem już po pierwszym koktajlu. Smakował na prawdę wyśmienicie (nawet mojemu dwulatkowi posmakowal :) ) A do tego dołączyłam ruch na świerzym powietrzu (czyli jazda na rowerze z moim synkiem) Moja zmora były słodycze. Nie mogłam schudnąć mimo, iz praktycznie nie jadam chleba, mącznych potraw, ziemniaków, jem duzo białka, pije duzo wody. Mam nadzieję, że koktajle wreszcie pomogą mi w moim problemie. Waszą stronkę poleciła mi moja dobra Znajoma - Merynko buziak 👄 Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×