Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

bry :) Zmienie troche temat. zauważyłam u mojego maluszka wysypkę na twarzy przy włoskach, na skroniach, policzkach, na uszkach, karku. Wygląda to jak potówki. Mam obawy że to skaza białkowa... Co robić?? Miała któraś z rozpakowanych mam z czymś takim do czynienia?? Czytałam,że to może tez być uczulenie na proszek lub wełnę, ale szczerze obleciał mnie strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuweta Ja również polecam doktora Kozę,prowadzi mi już drugą ciąże i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Październik2012
Dziękuję z życzenia:) Dzisiaj jade na ktg, już się umówiłam. Ciśnienie nadal wysokie więc zobaczymy co powiedzą po badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuweta:)
o jej to w końcu do kogo iść? jestem z pogranicza katowic i chorzowa więc jakies dalekie jeżdzenie odpada. Do którego naprawde warto iść? koza,ślęczka czy juraszek? jaki mają sprzęt są mili czy oschli bardziej? Chce zeby mnie ktos naprawde dobrze poprowadził.Bo na dotychczasowym się zawiodłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssnakeee
misiagesia mam to samo u swojego synka ..jutro ide do lekarza to dam znac co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuweta Jak widać wszyscy z Łubinowej są chwaleni. Ja po dużym zawodzie jaki mnie spotkal ze strony lekarza z Raciborskiej trafilam do dr Kozy i nie zmienilabym go na żadnego innego. Sprzęt pierwsza klasa (zakupiony 1,5 roku temu) a to jak przyjemne sa wizyty u pana doktora jest nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie moje koleżanki z września :-) co prawda rzadko tu zaglądam bo moja Amelka jest strasznie absorbującym dzieckiem, ale jak mam chwile to lubie nadal sobie poczytać co u Was słychać :-) Jeżeli chodzi o tą wysypke na buźce to dokładnie tydzień temu zmagałam się z tym problemem i nasza Pani pediatra powiedziała, że noworodki i niemowlaki tak mają to nie są ani potówki, ani wysypka od pokarmu tylko to jest kwestia hormonów i co 28 dni może się zdażyć taki trądzik, wiec poleciła mi nawilżać twarz córki jakimkolwiek kremem nawilżającym do twarzy dla niemowląt, a ponieważ na codzień używamy kosmetyków z Musteli to kupiłam dodatkowo krem nawilżający do twarzy z Musteli i po 1,5 dnia i wszystko z twarzy znikło. Moze wasze maleństwa też mają taki trądzik? Co do spacerów to gdybym nie miała zapalenia piersi to bym się wybrała. Zarówno lekarz jak i moja położna zalecaja nam jak najczęstsze wychodzenie na dwór żeby dzieci hartować przed zimą, więc jeżeli nie będzie padać to moja córka na spacer dzisiaj pójdzie tylko musi poczekać na męża aż wróci z pracy. Przyszłym mamom które szukają dobrego lekarza polecam również dr K. Kozę wspaniały człowiek i lekarz który bardzo dba o swoje pacjentki i tak jak koleżaki powyzej potwierdzam, że pracuje na bdb sprzęcie i ma zdrowo rozsądkowe podejście do pacjentek, jest cierpliwy, precyzyjny i dosepny w razie jakikolwiek problemów można zawsze do niego dzwonić. Dr Slęczke równiez polecam też kiedys do niego chodziłam i również zna sie na swojej robocie tylko wizyty sa juz drozsze niz u dr Kozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReWa
Witam dziewczyny, urodziłam córeczkę 5.10.2012. Więcej streszcze o pobycie tam jak dojdziemy do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa 12,12,12
Witam wszystkie mamy i przyszle mamy mam pytanie ktorą położną z łubinowej polecacie. Termin mam na początek grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia78
Ja znam i polecam dr Juraszka przyjmuje w tak jak mówiłam w Katowicach Bogucicach w ramach kasy chorych, badania prenatalne kieruje też z kasy chorych wykonuje w Provicie, jest przemiły delikatny i sympatyczny, niespotkałam się z negatywną opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulitka_22.10.2012
Nela90 - Kochana, jestes naprawde Kochana! :) strasznie Ci dziękuje za tak wyczerpijącą relację; teraz przynajmniej dokładnie wiem czego się spodziewac; mimo ze całośc nie brzmi zbyt zachęcająco to o dziwo - Twoj szczegółowy opis nieco mnie uspokoił :) jak się czujesz po tych kolejnych kilku dniach? i jak miewa się Twoje Maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulitka_22.10.2012
nuweta Witaj :) ja od początku ciąży chodze do dr Ślęczki. Jak wspomniała któraś z moich poprzedniczek wizyty są troche kosztowne - 200 zł jednak komfort psychiczny jaki daje mi profesjonalne, uprzejme, spokojne i miłe podejscie doktora są chyba warte tej ceny; jako wieeeeelki plus musze tu wymienic, fakt iż doktor odbiera telefony własciwie zawsze i zawsze jest do pełnej dyspozycji swojej pacjentki; ja zaledwie kilka razy korzystałam z pomocy doktora poza rutynowymi wizytami, jednak wiem że moje koleżanki dzwoniły nawet w środku nocy i lekarz zawsze był dostępny; ja sama korzystam z uslug doktora Ślęczki za poleceniem przyjaciółki która urodziła przy doktorze trzy śliczne coreczki :) Polecam więc doktora Ślęczkę i życzę wszystkiego co najepsze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Październik2012
Ja moge polecić dr Wieczorka:) Świetny lekarz. Dzisiaj rano miałam wizyte u pana doktora, ponieważ jestem po terminie zostałam dogłębnie zbadana, lekarz ostrzegł że może być to nieprzyjemne ale przyspieszy poród:) Niestety moje nadciśnienie jest na tyle niepokojące ,że jutro o 9 zostane przyjęta do szpitala, gdybym miała z sobą torbę już dziś to już dzisiaj bym tam leżała, ale moge zacząć rodzić już dzisiaj. Super ,że to już :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela90
Tulitka_22.10.2012 - nie ma za co dziękować, jak tylko trochę pomogło to się cieszę :) ja odzyskałam pełnię sił, wczoraj zdjęto mi szwy (zero bólu:)), a i z Ignasiem wszystko w porządku. Październik2012 - w takim razie czekamy na Twojego maluszka, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że CYNImini już nie wchodzi na forum :( Ciekawa jestem jej zmagania z dwójką dzieciaczków?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaAA He he :) Chyba właśnie jej nieobecność na forum najlepiej świadczy o tym jak to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tego się boję... Tzn, nie że nie będę miała czasu na forum... Ale, że będzie przerąbane!!! Już cała drżę ze strachu, co to będzie i czy sobie poradzę :( Hormony mi buzują i kiedy tylko pomyślę o dzidziusiu parząc jak Lenka się bawi, to ryczę jak bóbr :( Żeby jej tylko nie skrzywdzić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecwrzesnia
Witam. Urodziłam synka 7 października. Nie udało się naturalnie, no ale trudno. Mały jest kochany choć daje w kość (jeśli można to powiedzieć o noworodku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonaAAA Mam dokładnie te same obawy... że nie dam rady, że będę zaniedbaną, zfrustrowaną i przemęczoną Matką wydzierającą się na swoje dzieci. I tak samo patrzę na synka i mam cholerne wyrzuty sumienia, że jak rzygam to musi się zajmować sobą sam albo jeszcze na to przestraszony patrzy... Szkoda mi go jak nie wiem i mam watpliwosci czy dobrze zrobilismy, ze sie zdecydowalismy na drugie... Opowiesz mi pierwsza jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec wrzesnia Noworodek moze dawac w kosc :) Czekamy na relacje. Mam nadzieje, ze bardzo sie nie wymeczylas przed CC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORÓD MARCOWY
DZIEWCZYNY JAK PEWNIE WIECIE URODZIŁAM DRUGĄ CÓRCIE 8 MARCA A NA FORUM WCHODZĘ REGULARNIE PRAWIE CODZIENNIE WAS CZYTAM I NIE MOGĘ PRZESTAĆ. NIE JEST ZLE Z DWÓJKĄ DZIECIAKÓW, STARSZA CÓRCIA DUŻO MI POMAGA. ZOBACZYCIE WSZYSTKO SIĘ UNORMUJE, NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY DZIECIAKI BYŁY ZDROWE. POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO I ŻYCZĘ POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem mamą dwójki dzieci i potwierdzam - nie jest aż tak źle:-). Tyle że u mnie jest różnica 3 lat...córka starsza dużo bawi się już sama i stara się pomagać przy młodszej. Nawet wózka nie daje mi pchać:-). Czasem faktycznie nudzi się i nie rozumie czemu nie bawię się z nią jak kiedyś...ale wszystko naprawdę do wytrzymania. Głowa do góry dziewczyny! Podziwiam te dziewczyny które decydują się na dzieci rok po roku....tu myślę że jest o wiele, wiele gorzej. Ale potem o ile przyjemniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między moimi dziećmi o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem będzie 17 miesięcy różnicy, a jeśli niezgodnie :D to 18 miesięcy. Lenka sama się sobą nie zajmie, nie ubierze się, nie pobawi a już na pewno nic mi nie pomoże :D :D Będzie jazda bez trzymanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecwrzesnia
Jeśli miałam jakieś wątpliwości co do szpitala to teraz jestem bardzo zadowolona że tam rodziłam. Oj dziewczyny nawet pomimo tego że bardzo bolały skurcze, że nie spodziewałam się aż takiego bólu i że skończyło się cesarką. Personel - świetny, profesjonalistki, dużo studentek ale z ich pomocy przede wszystkim korzystałam. Sam pobyt - świetny, sala przedporodowa z tv (oglądaliśmy póki mogłam) byłam tam sama z mężem, do dyspozycji łazienka, piłki. Zzo - gdy juz nie mogłam wytrzymać poprosiłam o znieczulenie i je dostałam. Porodówka - przygaszone światło, muzyka w tle, świeczka i wspaniała opieka. Niestety mały okręcił się pepowiną, do tego podejrzewano odklejanie się łożyska tak więc w ekspresowym tempie wylądowałam na stole i zrobiono mi cesarkę. Chyba powinni mi płacić za reklamę. :) Pierwsze dni koszmarne bo wszystko mnie bolało, karmienie dało w kość, osłabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecwrześnia gratuluję Synusia:) I dziękuję za opinię na temat szpitala, bo dzisiaj usłyszałam od jednej z pacjentek, która też jakiś czas temu tam rodziła, że na 12 położnych tylko 2 były super. A reszta pomimo "okazania wdzięczności" (trochę kasy w kopercie + jakieś kawy czy coś) to przy jej łóżku miały mówić, że jak boli to przecież musi boleć bo to w końcu jest poród. I trochę tą opinią się zmartwiłam :/ Jedni chwalą, inni nie bardzo. Ja mam termin na stycznia i mam jeszcze trochę czasu na wybór szpitala, ale nastawiłam się już wcześniej, że tam chcę rodzić i jakoś perspektywa teraz zmiany szpitala jakoś nie specjalnie mi się podoba... Mam nadzieję, że jednak trafię na "ten lepszy" personel. A mam jeszcze do Dziewczyn pytanie. Czy któraś z Was uczęszczała na zajęcia szkoły rodzenia do "FEMINY"? Jak oceniacie położną prowadzącą i wogóle jak Wam się zajęcia podobały? Z góry dziękuję za informacje na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamszam
asia - ja chodziłam na Szkołę Rodzenia do Feminy i moim zdaniem jest nic nie warta tzn. gdyby nie była z kasy chorych, to bym się wkurzyła. Położna - kwestia gustu - mnie zdecydowanie nie przypadła do gustu. Bardzo chaotyczna. Poza tym, to co mówiła to jakieś opowieści z mchu i paproci - ma się to nijak do rzeczywistości (mam już jedno dziecko i mniej więcej znam "obsługę noworodka". Jeśli zależy Ci na dobrej Szkole Rodzenia, to radzę skorzystać z tej, którą prowadzi Łubinowa - znam prowadzące i powiem, że są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim przed i po tym wielkim dniu :) Ja mam termin na 6 grudnia i też zamierzam rodzić na łubinowej , dodam że jest to moja pierwsza ciąża dlatego chętnie zaglądam na to forum i czytam co mnie czeka i na co się nastawić :) pozdrawiam wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam termin na grudzień :) Chciałabym uzyskać świeże informacje na temat tego szpitala, czy płaci się za coś, jakie są warunki plusy minusy. Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×