Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Wera81
Witam wszystkie mamusie. Jestem w trzeciej ciąży, dwie poprzednie zakończone cesarkami miałam w Tychach w SW. Zdecydowałam się na Łubinową, ponieważ rodziły tam 2 kuzynki i były zadowolone. Ale mam pytanka: czy na planowane cięcie przyjmują na oddział dzień wcześniej czy w dniu zabiegu?, co jeśli poród zacznie się wcześniej? Może wiecie?? Mam termin na 23 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ddor1 - również chodzę do dr Jędrzejko, rodzę za miesiąc ale nie dostałam skierowania na Łubinową hmmm muszę zapytać , jestem umówiona u anestezjologa na przyszły tydzień ale wierz mi większej panikary niż ja to chyba na Łubinowej nie było i nie będzie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor1
canndy - pewnie jako zapytasz lekarza nie będzie problemu :) ja od początku ciąży wiedziałam jak poród to tylko na Łubinowej. porozmawiaj z lekarzem :) Nasz dr. urzęduje też w Tychach sporo koleżanek chwali sobie ten szpital ale ja mam za daleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor1
a tam, tez jestem mega wydygana to mój pierwszy poród! canndy damy radę :) nie ma już odwrotu ;) właśnie mój mały ma czkawke!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor1
do styczniówka czasem 15kg nie widać po kobiecie w ciąży :) nie jest źle! no tak chyba taka moja uroda... też zero rozstępów a smarowałam się od 4 mieś. ELANCYLEM polecam! Mnie to nawet cycek w ciąży nie skoczył! :)) dziwny przypadek jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor1
taaa..racja o znieczulenie w Tychach ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga moim zdaniem to sprawa indywidualna. Ja przytyłam jakieś 10 kg jestem w 32 tygodniu a nie czuje w ogóle tego ciężaru, wszystko poszło w brzuszek ;) Kurcze ja dalej nie wiem czy zdecydować się na Łubinową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ddor ja biorę pod uwagę tylko Łubinową innego szpitala nie, na Łubinowej chce znieczulenie, żel dianatal i prywatną położną tak panikuję :) gorzej jak skończy się cesarką ,ale to i tak lepsze niż poród bez zzo :) Termin mam na 20 listopada , to moja pierwsza i ostatnia ciąża , ja się do tego nie nadaję !!! zadowolona jesteś z Pana Macieja ? Ja chodzę do niego prywatnie na Przyjazną do Katowic ,jest troszkę roztrzepany ale w sumie jestem zadowolona , tłumaczy wszystko co i jak fajnie no i wizyta 45 min to minimum u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Ciekawe czy ten żel ułatwiający "niby" poród który maja na Łubinowej za 400zł. rzeczywiście pomaga, zdania są podzielone z tego co czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go kupiłam na allegro za 300 zł. Położne z Łubinowej go bardzo chwalą, nie trzeba rozcinać podobno, niech mi chociaż zadziała na psychikę to będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
:) no ja również ten cudowny żel wykupie, przekonamy się czy było warto ;) ze znieczuleniem ok. ale to też nie tak hop-siup na nasze zawołanie to położna decyduje kiedy je podać... Chciałam też pokoik osobny ale tak sobie myślę chyba za smutno by mi było tak samej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
canndy widziałam ten żel nawet gdzieś za 280zł. tylko czy położna mi go na miejscu zaaplikuje??? podobno na 3 razy się go stosuje w zależności od postępu porodu jakoś tak :) może wolą żeby u nich kupić w końcu na tym zarabiają, hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Myślałam nad położna ale to trochę pic na wode, w końcu położna i tak przy porodzie musi być :) nie panikuj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Maciek spoko gość :) lekarz konkrety jakich mało, jestem z nego zadowolona również na Przyjazną uczęszczam na wizytki, zawsze opóźnienia u niego ;) ale co tam... Ciąża fajny stan a jak leci czas! canndy a co będziesz mieć ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Rozważałam za i przeciw cc niby pójście na łatwizne ale przeraża mnie fakt leżenie plackiem 12h to okropne, wstawanie i dochodzenie po.. u jednej pikuś a u niektórych może być ciężko tego bym się obawiała. Mam nadzieje ze jakoś podołamy - musimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dla niego ciąża super i w ogóle po co znieczulenie :) Kazał ci iść do laryngologa ? mnie cisnął jakiś czas temu ,ale nie idę ! Każdy mi stuka po czole jak mówię że lekarz mnie wysyła bo w ciąży trzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
haha dokładnie - poród uważa za pikuś!!! :) ale co on może wiedzieć FACECI ;) nie, no jasne lekarz zawsze ma racje, tak, tak ;) laryngolog nie ale usg tarczycy robiłam i usg cycorków ale to ze.wz że mam implanty tak to bada wszystko dokładnie :) teraz już się uspokoiła pamiętam pierwsza wizytę - pełną godzinkę u niego była jak wyszłał wszystkie pacjentki na mnie krzywo patrzyły, no cóż taki już jest :) bada co się da i może to dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
to gratuluje małej księżniczki :) własnie fotelik zamówiłam na necie maxi cosi cabrio fix ehh.. w końcu ostatni zakup no i chyba na dniach jeszcze jeden kombinezonik dla maleństwa dokupie ale zima przyszła!! brrr.. Biore się zaraz za yoge - polecam ale tylko w ciąży ją polubiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
canndy, sama chcesz rodzić czy w towarzystwie swojego mężczyzny? ja sama!!! nie przekonuje mnie poród "rodzinny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że sama , nie chce aby mąż patrzył na ten koszmar , poród to dla mnie żenująca sytuacja i bardzo niekomfortowa, nie chce by mąż to widział i mnie taką rozklekotaną. Poza tym to nic przyjemnego a jak będzie bolało to bym go tylko rozniosła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kiedy macie terminy ? :P może będę mieć aktualne informacje ;) A robiłyście to badanie na krzepliwość, co jak wyjdzie źle? Kto jest obecny przy porodzie wiecie może? Ta sala do porodu jest bardzo duża? Na zdjęciach wygląda na ogromną i taką mało intymną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola jakie to ma znaczenie czy duża czy mała, ma tobie i dziecku zapewnić bezpieczeństwo, dla mnie to może być nawet metr na metr byle by mieli dobry sprzęt i dobrych lekarzy. Może ze mną rodzić 5 ciężarnych równocześnie byle by było wszystko ok i mnie nie bolało. Poczytaj sobie opinie i pooglądaj zdjęcia z państwowych szpitali to ci się odechce zadawania takich pytań :) Mnie badania na krzepliwość wyszły bardzo złe , za szybko krzepnie krew i biore leki na rozrzedzenie aby dostać znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
ja mam termin "niby" 7 listopada, zobaczymy... zakładam poród między 5-15 listopada. Tak bad. krzepliwości zrobione, wizyta u nast. zaliczona. Wiola chyba nie ma się czym martwić tylko wielkością sali! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
Wiolu odwiedz Łubinową :) i umów się z dr. anast. pytania najlepiej zapisz sobie na kartce może trafi się wolna położna tez udzieli ci wielu info. tak było w moim przypadku. Jak ma się złe wyniki krzepliwości to po prostu znieczulenia nie podają są ostrożni z tego co słyszałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż zrobić że ja bym chciała wszystko wiedzieć ;) Niestety dzwoniłam i nie można odwiedzić placówki bo są pacjentki, na wizytę swoją drogą się umówię jak ostatecznie zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Niby na 2 czy 3 spotkaniu w szkole rodzenia jest zwiedzanie szpitala i oddziału, to wam wszystko opowiem, zajęcia zaczynam w przyszłym tygodniu przez 4 tygodnie co tydzień... Ja ma termin wg usg na 18 styczeń, w OM na 23 styczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awbw
canndy, ddor Dziewczyny spokojnie będzie dobrze, to mój 2 poród na Łubinowej (pierwszy był bez zoo chociaż bardzo chciałam ale niestety), tym razem jestem już po konsultacji anestezjologicznej i będę o nie walczyć do skutku. Poród sn to nie bajka- nie ma co ukrywać boli jak cholera ale już po wszystkim jest luksus. Ja mam termin na 1 grudnia ale być może wydarzy się coś wcześniej to się spotkamy "na ringu":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddor
abwb Dlaczego oni tak sporadycznie dają to znieczulenie?! zaczyna mnie to martwić.. U mnie w Sosnowcu zoo dają bez problemu, oddział nowy wyremontowany ale niestety opieka średnia no chyba, że się" przysmaruje" nie od dziś wiadomo że służba zdrowia lubi zielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×