Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość mimi6
Asiu bedzie dobrze MUSI BYC! malutki jest silny a wasza milosc go umacnia! trzymajcie sie wszyscy mocno!!!jestesmy z Wami Agusia i jak? przeszlo? albo wybierasz sie dzis na łubiowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133
Witajcie dziewczyny . Ja mam Termin na 4.02 . to jeszcze raptem 5 dni . a tu dalej nic sie nie dzieje . :( a juz tak mi ciezko . opowiedzcie troche o warunkach na Łubinowej co dokladnie trzeba miec ze soba ? ;) prosze o szybka odpowiedzz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 marzec
Witam Was serdecznie Od dawna zaglądam na to forum i w końcu zdecydowałam się napisać. Termin mam na 23 marca, lekarz prowadzący dr Muszyńska. I od razu mam pierwsze pytanie - znajoma 2 lata temu rodziła na Łubinowej, prowadziła ją też ta lekarka, ale mimo to po skierowanie musiała udać się do zdaje się dr Ślęczki. Czy nadal tak jest? Myślałam, że skoro lekarz prowadzący pracuje w szpitalu to on wypisuje skierowanie? (wizytę u mojej lekarki mam dopiero w przyszły czwartek). Drugie pytanie - dziś zdarzyło mi się zasłabnąć, prawie straciłam przytomność. Czy któraś też tak miała? Całą ciążę nie miałam takich incydenów a tu 33 tydzień i takie coś.. Generalnie ostatnio czuję się słaba, szybko się męczę (lekarka sugeruje wizytę u kardiologa), ale to chyba normalne na tym etapie? Ale to zasłabnięcie dziś mnie niepokoi. Mam też pytanko do mam, które już rodziły i z jakichś powodów nie mogły/nie chciały karmić piersią. Czy jest z tym problem? Wiadomo, że jest nacisk na karmienie naturalne, ale czy w tym szpitalu panuje tzw. "terror laktacyjny"? A co do szkoły rodzenia, na którą uczęszczam (w tę sobotę idę na ostatnie zajęcia) to jak dla mnie są one bardzo pomocne. Najciekawsze były oczywiście te o opiece nad maluchem, jego pielęgnacji, bardzo dużo się dowiedzieliśy, ale pozostałe też ok. Mąż jest zadowolony, ja też mam większą świadomość tego co mnie czeka, więc osobiście polecam. Generalnie jestem strasznie już zestresowana, zastanawiam sie właśnie, czy to stres nie był powodem zasłabnięcia (a właściwie to nerwica, na którą się leczyłam przed ciążą), bo naprawdę strasznie boję się tego wszystkiego co mnie czeka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kwietnia
emilek- ja juz po wizycie u malego wszystko dobrze, jest juz taki duzy bo wazy wiecej niz powinien 1250 na 27 tydz ciazy, jutro ty zobaczysz swoj skarb (-: pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o pomoc
Przepraszam Was dziewczyny pewnie z milion razy było pisane co i jak w tych katowicach ale błagam was czy możecie odpowiedzieć mi na kilka pytan? 1Czy aby tam rodzić muszę być ich pacjentką 2 ile wizyt muszę odbyć by tam urodzić i ewentualnie ile mnie całość wyniesie finansowo? 3Pochodze z cieszyna to moja2ga ciąza do katowic mam troszkę ponad godzine co z takim pacjentkami które mają daleko można sie tam umówić np.na cesarkę czy na prowokacje przed terminem bym tam zdążyła dojechać w ogóle za odp.bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzec13
23 Marzec Ja też nie chodzę do lekarza bezpośrednio na łubinową tylko do współpracującego i on mówi, że w razie czego skierowaniem jest już sama karta ciąży więc nie ma potrzeby umawiania się do innego lekarza w szpitalu. Ja się troszkę podłamała, mam termin na 15 marca a na wizycie okazało się, że już się coś dzieje:( mam nadzieje, że wytrzymamy jeszcze te 4 tygodnie przynajmniej i maluszkowi nie będzie się tak spieszyło na świat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec kwietnia: już się nie mogę doczekać ;) cieszę się, że u Ciebie wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19840
dwie wizyty muszą być u tamtejszych lekarzy przed porodem, bo za poród bedziesz musiała zapłacić wizyta koszt 200zł a co do reszty musisz gadac z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kwietnia
emilek- u Ciebie tez bedzie wszystko ok odezwij sie jutro po wizycie, powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka cn.
justyna bardzo ci dziękuje za odpowiedz a kiedy najlepiej odbyć taką wizytę w którym tc? obecnie jestem w 23 troszkę czasu mam. czyli 400zł muszę liczyć zaporód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133
Do 23 marzec . nie boj sie , ja tez mdlalam , mialam tak 2 razy. t osie dzieje dlatego ze jestes oslabiona . musisz wtedy odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133
powie mi ktos troszke o tych warunkach w szpitalu co i jak ??. co trzeba miec i w ogole. Ja tez chodze do lekarza wspolpracujacego dr Bystrzejewskiego ktory przyjmuje na panewnikach. i powiedzial mi ze nie musze isc na wizyte do szpitala zeby tam za darmo rodzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista do szpitala jest na stronie www. Chyba w grudniu dziewczyny wklejały na tym forum bardzo fajnie opracowane listy wg swojego uznania. Na forum jest tez dużo relacji z pobytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canddy
emilek_go - będziesz miała synka emilka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniówka
Orientuje się któraś z was gdzie przyjmuje dr Jedrzejko i ile bierze za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133
Dziewczyny jeszcze jedna wazna sprawa , co z ubrankami dla dzidzi trzeba miec swoje ??? (oprocz tego na wyjscie) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubranka dobrze mieć swoje, ale jak się nie ma to dają szpitalne. Na stronie szpitala naprawdę jest lista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19840
dziewczyny pisały ze najlepiej 2 ostatnie wizyty. ja tam chodze od poczatku ciąży i nawet przed. wiec nie powiem Ci dokładnie kiedy masz iść bo jesli chodzi o cc to musisz sie jeszcze do anestezjologa umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133
czytalam ta liste , tam jest napisane po 3 szt z kazdego ubranka. Bo w niektorych szpitalach jest tak ze jak dajesz swoje to juz potem ci ich nie oddawaja . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19840
zaneta najlepiej zadzwon na infolinie szpitala tel.530 215 215 tam ci wszystko wytłumaczą ja ostatnio tam dzwoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_tacjana
hej dziewczyny, weszłam z sentymentu i troszkę poczytałam Was :) ja na Łubinowej miałam cc rok temu w kwietniu :) i bardzo dobrze to wspominam :) co do ubranek miałam swoje ale jak się nie ma i tak ubierają w szpitalne, jak dziecko do kąpieli biorą w twoich to potem pielęgniarka je zwraca z czystym maluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133
aha ok zadzwonie./;) dziekuje. ja kurde nie wiem teraz czy wziasc do maluszka rzeczy bo bylam nastawiona tylko na te wyjsciowe ze wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123402cn
Ale nie trzeba być pacjentem lub prowadzić ciąży na Łubinowej by tam ur.jestem z cieszyna i termin na koniec maja.Ogólnie to bardzo ciężko uzyskać jakie kolwiek informacje na tema Łubinowej. Puki co nie mam możliwości zadzwonienia tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123402cn
to cennik dla nie ubezpieczonych przez nfz. Na ich stronie pisze tylo że kazdy może iść tam rodzić nie zależnie od miejsca zamieszkania.Słyszałam tylko że trzeba odbyć na Łubinowej z 2 wizyty i można tam rodzić(ale to nie są sprawdzone info do końca) Na zdrowy rozsądek kobieta z dalsza kt.chce tam rodzić i ma100km.od katowic to chyba nie musi tam ciąży prowadzić i dojeżdać te 100km.bo to troszkę bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika Z tego co cały czas tu dziewczyny pisały, to konieczne są te dwie wizyty właśnie na Łubinowej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123402cn
Agnieszka dziękuje a nie wiesz jaki jest ich koszt coś chyba ok.200zł tak mi się coś obiło o uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123402cn
wertuje to forum ale ciężko jest bo juz ponad 500stron. A iczy osobno za znieczulenie płacić muszę chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×