Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Z tego co wiem, to koszt wizyty to 200 zł. Znieczulenie jest NFZ, ale trzeba iść na konsultacje do anestezjologa 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19840
koszt wizyty tak jak wcześniej pisałam 200zł a dziewczyny coś wspominały wcześniej że jesli nie odbyłam 2 wizyt to musisz jakieś cegiełki wykupić ale nic o tym nie wiem. ja 2 lata temu dzwoniłam tam z pytaniem czy jesli nie jestem ich pacjentką to za poród musze płacić odpowiedz była że TAK.więc znalazłam najlepszego moim zdaniem lekarza dr.wieczorka i tam chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123402cn
Ja mam za daleko by prowadzić tam ciążę 2 wizyty to co innego dała bym radę:) bardzo wam dziękuje jak by ktoś mia świeze info to poproszę się nimi podzielić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133 Do Nika
Nie trzeba byc ich pacjentka , wystarczy jak chodzisz do lekazra wspolpracujacego ze szpitalem , ktory przyjmuje gdzie indziej ale prywatnie. Ja chodze do dr Bystzejewskiego ktory przyjmuje prywatnie na panewnikach i chorzowie i normalnie daje skierowanie na szpital Nie trzeba miec zadnych wizyt wczesniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123402cn
Dziękuje znajdę w takim razie jakiegoś lekarza z który tam pracuje i umówię się do niego.Jak z postów waszych wynika to trzeba mieć skierowanie na ten szpital od lekarza by tam rodzić chyba dobrze to zrozumiałam? :) Zaneta a ty ile płacisz u tego twojego lekarza za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123402cn
mam do Katowic 65km i dla tego wypytuje o tych lekarzy bo tak jak pisałąm nie mam możliwości prowadzenia całej ciąży w katowicach czy nawet w ich okolicach ze względu na dzielace mnie kilometry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133 Do Nika
place 150zl. jesli mozna wiedziec dlaczego tu chcesz rodzic w katowicach?? taki spory kawal drogi .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123402cn
Chcę tam rodzić dla tego iż dają tam znieczulenie zoo co bardzo usprawnia poród jak dla mnie szukam miejsca w którym można ur.godnie i w miare bez bólu.Pierwsze dziecko rodziłam w Bielsku bialej w esculapie to na tej samej zasadzie działa jak Łubinowa tez tak luksusowo z znieczuleniem do porodu tylko że stracili kontrakt z nfz i trzeba tam nie złą kaskę zapłacic za poród.Do Katowic mam godzinę to nie tak źle :) spróbuje sie z lekarzem umówić na cesarkę i w tedy na konkrętną datę się umówie.Koleżanka tam dzwoniła na Łubinową i nie trzeba być ich pacjentka by tam rodzić pani powiedziała że wystarczy jedna wizyta w 35tc.która kosztuje 200zł.no i jak ktoś znieczulenie chce to dodatkowa100 u anestezjologa info.mam z dziśiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec kwietnia ja też już po wizycie ;) trochę się martwię, bo dzidziuś waży 1016, a zaczynamy 30 tydzień mam nadzieję, że będzie przybierał na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133
to ciekawe ja nic o tym nie slyszalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_w_maju
nika123402cn Na Łubinowej cc bez wskazania medycznego jest odpłatne wg cennika na stronie. Moja siostra panicznie bała się porodu po przejściach z pierwszym dzieckiem i próbowała jakoś porozmawiać z lekarzem to niestety są dość mocno zaostrzone kontrole nfz pod tym kątem i cc bez wyraźnej medycznej przyczyny robią tylko odpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ZZO nie jest gwarantowane więc można się rozczarować. Nie wszyscy którzy chcą i pójdą na konsultację to je dostają (moje własne doświadczenie + kilka wcześniejszych opinii z forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kwietnia
emilek- nie przejmuj sie ze tyle wazy wazne by sie miescil w normach, a najwazniejsze jest to ze synek jest zdrowy, a ile przytylas od poczatku/??ja 10 kg a moj od poczatku byl ciezszy niz powinien na dany tydzien ciazy az strach pomyslec co bedzie dalej i jak taka kluche urodzic, wszystko bedzie dobrze pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kwietnia
dziewczyny ktora z waszego doswiadczenia i bliskich polozna jest najlepsza na lubinowej???czekam na podpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw było za wcześnie a później za późno :) Nie mówię, że się nie dostanie w ogóle, bo były na tym forum dziewczyny, które skorzystały. I było parę razy wspomniane o tym, że czasem ktoś prosił a nie dostał ( z różnych powodów ). Jestem na tym forum już z 2 lata także różnie to bywa z tego co dziewczyny opisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123402cn
to będę rodziła sn. nie boje się jakoś.znieczulenie przy poprzednim porodzie było moim wybawieniem przestało aż tak boleć i skupiłam się w pełnie na porodzie i na poleceniach położnych.Pani mówiła że na życzenie każdy dostanie zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie przytyłam 8,5kg w sumie jak nie będzie duży to łatwiej go będzie wypchnąć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kwietnia
dokladnie, a wiec nie ma tego zlego co by na dobre wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133
Ja tez chcialam zzo ale dowiedzialam sie ze kurde czasem moze byc taki przypadek ze zamiast do kregoslupa to lekarz trafi obok. niby to sie dzieje raz na milion ale jednak jest ta obawa. Kazdy zrobi jak uwaza. ja przyznam ze sie wystraszylam i stwierdzilam ze jestem mloda to dam rade silami natury . ale kurde mam termin na poniedzialek na razie sie nic nie dzieje ale bardzo sie juz boje . Pierwsza ciaza i nie zna sie bolu . Moze troszke wsparcia ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaneta Ja tez się boje choć mam jeszcze ponad 3 miesiące czasu. Ale z moim wspomnień - ból naprawdę jest do wytrzymania... a rodziłam na oksytocynie wiec miałam wersje trudniejsza. Miedzy skurczami można odpocząć, bo naprawdę jest tak, że tylko skurcz na szczycie daje popalić, a międzyczasie nie boli :) Nagroda w postaci dzieciątka wynagradza wszystko - poza tym, choć pierworódkom trudno uwierzyć, z ostatnim skurczem i wyjściem dzieciątka na świat od razu się zapomina o bólu. Na łubinowej położne są super, świetnie prowadzą porody (nie pamiętam, żeby ktoś coś niepochlebnego napisał o położnych na bloku porodowym) przez co naprawdę rodzi się tam po ludzku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że nie będę osądzona o szerzenie jakiejś herezji, ale... ból porodowy i to jak się go odczuwa jest bardzo, ale to bardzo indywidualną sprawą. Znam takie dziewczyny, które rodziły swoje pierwsze dziecko w dwie godziny i poród wspominają bez żadnej ekscytacji, ot był i tyle. Ja osobiście pomimo, że to moje drugie dziecko porodu boje się jak diabli i liczę na zzo. Skłamie jeśli napiszę, że urodziłam i zapomniałam o bólu, w moim przypadku to byłoby wierutne kłamstwo. Fakt, że w chwili kiedy już wypchasz malucha, to jakby ktoś guzik nacisnął i ból znika, ale nie jest to spowodowane faktem że włącza się instynkt macierzyński, po prostu nie ma już co boleć. W moim przypadku tak samo było z miłością do dziecka. Teraz mogę w pełni świadomie powiedzieć, że z dnia na dzień kocham je mocniej, ta miłość się zmienia, a nie pojawia się jak za pstryknięciem czarodziejskiego zaklęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133 do Megart
Dziekuje ci za slowa otuchy . ale wiesz ze jak juz zbliza sie termin to jest juz coraz blizej i coraz bardziej panikujesz.. Ja juz nie wiem co mam z soba robic. Maz sie smieje ze musimy codziennie seks uprawiac zebym dostala w koncu boli i pzynajmniej nie bede myslec kidy dzidzi zechce wyjsc na swiat . Ja bede miala synusia a slyszalam ze sie przewaznie przenosi synkow. No wiesz jako pierworodkom to we wszytko trudno uwierzyc sama wiesz po sobie hehe . :) No slyszalam ze sa super polozne ale dopoki nie urodze to sie nie przekonam . ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133 do AgnieszkaWlo
Nie boisz sie zastosowac zoo ?? . To pewnie piekne uczucie jak juz maluszek jest na swiecie i slychac jego placz ale jednak kobieta boi si e porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaneta Dla mnie ból przy porodzie był takim przeżyciem. że wszystkie złe rzeczy o jakich się naczytałam o zzo nie są wstanie mnie odstraszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19840
ja pierwszą ciąze i poród sn mam za sobą trafiłam do szpitala koło 16 bóle miałam ale powiedziałam ze nie chce zadnego znieczulenia lezałąm w szpitalu 7 razy w ciązy i tyle sie nasłuchałam miedzy innymi że każde znieczulenie opuźnia poród o godzinę. córkę urodziłam o 00:50 sam poród trwał 2h. nie pamietam jak bolało, o 6 rano chodziłam już po oddziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna19840
a i zapomniałam jeśli dane mi bedzie donosić tą ciąże to też bede rodzić bez zoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta0133 do AgnieszkaWlo
no zaley kto ma jakie nastawieniie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×