Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Karafka83
dokładnie na allegro. Ja kupiłam swoje za 280zł i to razem z materacykiem (kokos, pianka, gryka- podobno najlepsze , co sie okaze:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
do Karafka- ja tez kupilam na allegro lacznie z materacykiem dalam i posciela dalam 270 i jestem super zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
a co do materacyka kokos pianka gryka jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
ja też kupiłam na Allegro - używane, ale miałam możliwość pooglądania i odbioru własnego. Ale tak naprawdę cóż takie dziecko może zniszczyć w łóżeczku ?! No chyba że jest to moja Agatka, która namiętnie obgryza wszystkie części hihihih i je drzazgi :). Mam z nią utrapienie , bo taka z niej mała gryzonia - muszę ciągle pilnować, żeby faktycznie nie jadła tego drewna :) Materacyk też kupowałam na Allegro - tanio i bardzo fajny ( już nie pamiętam składu, ale napewno gryka i coś tam i coś tam, 3 warstwowy). W materacyk warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie do mam które już rodziły na łubinowej bo ponoć po porodzie leży sie 48godzin jesli nie ma komplikacji ale czy równe 48h? np.jak urodze o 23.oo to o 23.oo wychodze czy dopiero rano są wypisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itania a gdzie koza przyjmuje z atakie sumy? bo ja chodze do jastrzebskeigo za 100zl ale on pracuje w szpitaluw tychach ja pytalam na lubinowej to mi powiedziano ze tzreba miec dwie wizyty u lekarzy na lubinowej i mozna tam rodzic nie tzreba miec prowadzonej ciazy u lekarzy stamtad, cos sie zmienilo? ela pisze ze tzreba miec wizyty u lekarzy z lubinowej..tam sa wizyty w kosmicznych cenach - 300zl mi zaspiewali a za usg polowkowe 370 :/ ja bym chciala tam rodzic z prostej przyczyny mam do lubinowej jakeis 700metrow :d popzrednio tez maialm tam rodzic ale urodzilam w 35tc wiec nei moglam tam rodzic :/ przynajmneij wtedy ja bede meic synka juz drugiego tez bym chciala zeby byl Marcel ale maz nei bardzo chce Marcela, chcialam dziewczynke ale chlopak tez moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karafka83
podobno 3maja Cie do rana. Ale ja jestem jeszcze przedporodowa:) Ale mi się ten czas dłuży.... może dzisiaj się dowiem ze mój poród lada dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
do myssza- mozesz chodzic do innego lekarza w czasie ciazy ale aby rodzic na lubinowej trzeba miec przynajmniej z 2 wizyty u tamtejszego lekarza a wizyta tam kosztuje 200 zl a z nagraniem na plyte 250, wiec nie wiem kto Ci takich glupot nagadal jak wizyta po 300 zl i polowkowa 370!!!! zadzwon sobie i sie dowiedz jakie sa warunki przyjecia. Po porodzie sn lezy sie 2 doby a po cc 3 doby.A zeby dziecko nie obgryzalo lozeczka sa takie gumowe nakladki na lozeczko koszt ok 20 zl ja to kupilam a alamakota dokladnie placilam 21,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do łużeczka to polecam kojec z przewijakiem. gadżety to buda tak jak w wózku lampka w kształcie misia z muzyka i wibracjami i dużo fajnych kieszonek na kosmetyki i pampersy można również obniżyć wysokość, a po za tym lekkie i po złożeniu zmieści sie w każdym bagażniku samochodowym.Oczywiście to tylko moje zdanie mi odpowiada ponieważ często wyjeżdżamy do rodziny a weekend w zakopanym też by nie zaszkodził także jestem zawsze przygotowana i nie martwie sie gdzie będzie spało moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w styczniu dzwonilam na lubinowa z pytaniem o wizyty lekarzy i koszty a dzis dzwonilam o polowkowe i tak mi pzrekazano pzrze tel na lubinowej :/ lozeczko polecam zwykle najtansze - starcza na krotko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
myszsza jestes z okolic osiedla masz do lubinowej 700 metrow i takie pierdoly wypisujesz cos mi sie nie wydaje ze masz 700 metrow bo piszesz tak jak bys miala 700 ale KILOMETROW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze tylko to co kobieta powiedziala mi przez tel :) a mieszkam po drugiiej stronie osiedla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
to sie przejdz i sie zapytaj to Ci powiedza ze wizyta kosztuje 200 zl, 300 to by juz byla przesada a ja bylam na wizycie kontrolnej tydzien temu i placilam 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karafka83
halo, dziewczyny... bez kłótni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tematu łóżeczka. My będziemy mieli normalne drewniane z szufladą, która jet naprawdę bardzo p0ojemna i przydatna z wyjmowanymi szczebelkami z tym , że używane po maluchu mojej siostry (spał w nim ponad 2 lata) mniej więcej coś takiego: http://www.allegro.pl/item984901726_radek_vii_teak_szuflada_zakryta_posciel_stelaz.html to na codzień w domu. Z baldachimiu można zrezygnować ale za obowiązkowy uważam ochraniacz na szczebelki. A na wyjazdy turystyczne z regulowaną wysokością a kółkami. Uważam że turystyczne jest bardzo przydatne zwłaszcza jak ktoś sporo wyjeżdża. Jeśli kupi się solidne turystyczne wcale się nie psuje. Łóżeczko turystyczne mojej siostry stało jako drugie u babci i było solidnie eksploatowane codziennie przez ponad 2 lata i jeszcze się nie rozsypało :) Co do najtańszych łóżeczek z hipermarketów to chciałam was ostrzec żebyście zwróciły uwagę na certyfikaty i wykonanie. Moja znajoma miała przypadek, z wypadającymi szczebelkami właśnie w takim łóżeczku. Poza tym dziecku wbiła się drzazga bo łóżeczko nie było zbyt solidnie, gładko wyheblowane Tyle moich uwag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
do myszsza - chcesz rodzic na lubinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cena wizyty na łubinowej. 19 marca płaciłam 200złz usg. Jutro następna wizyta więc Wam napiszę ale wątpię czy 300 bo to by było przegięcie a 200zł to przeciętna cena wizyty u ordynatora u każdego lepszego lekarza w państwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu wykonanlam wlasnie kolejny telefon i wyjasnilam niescislosci otoz usg kosztuje 250zl a 370zl z wizyta :) wizyta jednorazowa (nie wiem jak to oceniaja) to 300zl a prowadzenei ciazy - wizyta to 200zl :) wypytalam chyba o wszystko dokladnei :)) wczesneij wydawalo mi sie to logiczne skoor pytam o usg to cena usg a nie od razu mi wciskaja usg plus wizyta :) tak chce rodzic na lubinowej :) lozeczko ja kupilam z materacem gryczano kokosowym na allegro z drewexu - wykonanie extra wyglad tradycyjny 280zl z pzresylka i materacem 2 latat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
do myszsza - dziwna ta cena bo ja za wizyte z usg placilam 200 zl a a 250 jest za wizyte z usg z tym ze masz nagranie na plytce, wogole nie bylo mowy o cenie 370 pierwsze slysze i wydaje m isie ze nadal jestes zle poinformowana i z ciekawosci tam zadzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem dlaczego mnie tak informuja :/ moze mam pecha? no nic w kazdym razie zapisze sie na to usg za 250 w maju :) o tej plytce tez mi kobieta mowila ze jest nagranie ale nei mowila ze mozna bez nagrania za np mniej :/ dla mnie neiw iem co to znaczy jednorazowa wizyta 300zl :/ enigmatyczne stweirzdenie :/ ale juz nei dociekalam bo i tak nie pojde na wizyte nawet za 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co tu czytam to każy lekarz na łubinowej kasuje jak im sie podoba bo ja chodze do dr.Bystrzejewskiego co 2tygodnie w jego prywatnym gabinecie w chorzowie za wizyte płace 100zł a na połówkowym na łubinowej[bo tam kazał mi przyjechać]zapłaciłam 200zł z płytką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie dziwi ta cena z niby jednorazową wizytę. Zanim zaczełam chodzić do lekarza na łubinową to dzwoniłam i pytałam o cenę wizyty i usg połówkowego nikt mnie nie pytał czy to jednorazowa wizyta czy mam potem dalej prowadzić ciążę u tamtejszego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
dzwonilam na łubinowa i koszta wizyt sa takie jak mowilam wizyta z usg 200 zl a z nagranie m na plytke 250zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nieźle zdziwione są na łubinowej, że tak co chwila ktoś do nich wydzwania i wypytuje się o ceny :) Grunt że sparawa wyjaśniona i wróciłyśmy do stawek wyjściowych obowiązujących a nie jakiś kosmicznych. A po jutrzejszej wizycie napiszę Wam ile zapłaciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widac ze co rusz to jakies inne ceny mnie sie wydaje elu ze to ejst tak wizyta z usg jako element badania to 200zl plus 50zl jak chcesz plytke, a jesli chcesz polowkowe usg to licza 250 (moze to nei dotyczy tych co prowadza tam ciaze tak ajk ty bo dla ciebie polowkowe to normalne kontrolne usg) bo ja wyraznie pytalam czy to z wizyta jest a babka mi na to ze jesli chce z wizyta to 370,a co do tej jednorazowej to nei wiem o co chodzi, i tez mi sie wydaje ze moga byc rozne ceny u roznych lekarzy bo np w styczniu pytalam konkretnie o dr sleczke to dostalam cene 300zl, a dzis pyatalam ogolnie po ile wizyty i powiedziala mi 200zl, chyba najlepeij wyprobowac ten cennik na wslanej skorze :D ja 2,5 roku temu bylam na tzw genetycznym u dr czuby na sokolskiej i tez byly rozne ceny - cena usg, cena usg dla pacjentek, cena usg genetyczne, cena polowkowego itd.. kazda byla inna.. mnie wtedy pzrez tel powiedziano 130 a i tak zaplacilam 170 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
a wiesz co obecnie jestem juz po porodzie i malo mnie juz to interesuje ale ja stamtad znam tylko dwie stawki wizyt 200 i 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
szukałam tej nakładki na łózeczko na allegro, ale nic takiego nie znalazłam :( Proszę o podpowiedź jak to znaleźć, bo moja zaraz zje całe drewno z łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itania
Hej kobietki, ja chodzę do Kozy na Mariacką, tam ma gabinet i tam mi robił co wizytę USg i za każdym razem płaciłam 130 zł, i za dzisiejsze połówkowe wykonane na Łubinowej również zapłaciłam tyle samo.. możliwe że jak się chce wykonać połówkowe samowolnie/samodzielnie to tyle kosztuje, ja sie orientowałam w Feminie w katowicach (nie wiedziałam jeszcze wtedy , że Koza ma mozliwość zrobic mi takie badanie) to tam zyczyli sobie ok 300 zł. A z wypowiedzi dziewczyn wynika, że jak się jest pacjentką ślęczki lub wieczorka to płaci się za usg tyle ile kosztuje wizyta u danego lekarza. ja u dr Kozy nie płaciłam ani grosza więcej za nagranie na płytkę, już umawiając ze mną termin tego usg sam mi powiedział że zobaczymy dokładnie czy wysztko ok, i nagramy badanie na CD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja za połówkowe USG + badanie płaciłam 200zł- 20 marca tego roku. Nie dostałam żadnej płytki, lekarz mi nawet jej nie zaproponował, w sumie to powtarzał, że dziecko nie chce pokazać twarzy-może nie było co nagrywać wg niego. Byłam u Dr. Ślęczki. Co do łóżeczka, to jak moja Agatka się urodziła pierw miałam dla niej taką malutką kołyskę z regulowaną wysokością, zniżałam ją na noc żebym mogła "sięgnąć" po dziecko na czas karmienia, a w dzien podwyższałam, żeby nie obciążać obolałego kręgosłupa i się nie zginać. Zresztą taka mała kruszynka w dużym łóżeczku na pewno nie czuje się przytulnie, no chyba, że jest z każdej strony poobkładana jakimiś kocami itp. Po skończeniu 6mc życia córcia spała w drewnianym łóżeczku-zwykłym, a teraz od 19 mc dokładnie śpi w nowym "łóżku" bez szczebelek, ma zabezpieczenie żeby nie spadła itd. Więc i to drewniane zbyt długo nie posłużyło. Co do turystycznego polecam ale nie na codzienne używanie, często wyjeżdzamy więc takowe ciągle gości w bagażniku, jest solinde i na pewno moge polecićma 2 poziomy spania, kieszenie na kosmetyki itp. Jak ktoś podróżuje-rewelacja! Moja Agatka też czasami zostawała na noc u mojej mamy i wtedy miała gdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamaagatki słyszałam, że na smakoszy łóżeczek skutecznie działa wysmarowanie szczebelek preparatem dla dzieci, które obgryzają paznokcie (do nabycia w aptece). jest to gorzkie i powinno zniechęcic Twoje maleństwo do podgryzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×