Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Merry :D Serdeczne gratulacje dużżżżooo zdróweczka dla ciebie i córeczki - ja mam przyjęcie na oddział w czwartek jak nic się nie wydarzy - jutro ostatnie ktg przed przyjęciem, ale nic się nie dzieje :D Ale jestem zestresowana a w dodatku chciałam bez znieczulenia i już zaczynam żałować po twojej relacji ale już jest za późno :D Pozdrawiam zapakowane i rozpakowane mamuśki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merry 1978
Dziękuję kochane za gratulacje happymummy dlaczego mówisz że na znieczulenie jest za późno. Ja poszłam do szpitala z przekonaniem, że nie będę chciała znieczulenia i położna w dniu porodu pytała mnie o znieczulenie, bo musi takie rzeczy wiedzieć troszkę wcześniej. Ja zapytałam czy mogę jeszcze prosić o znieczulenie czy nie jest za późno i położna powiedział, że nie jest za późno i że dobrze, że się na nie decyduję, bo jestem wykończona i mogę nie mieć siły na ten ostatni moment. Jeszcze chciałam dodać, że dziewczyny od noworodków są też przesuper. Na każdą prośbę, pytanie odpowiadają spokojnie i rzeczowo ile razy byś nie poprosiła o pomoc to one zawsze pomagaja z uśmiechem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merry Ja nie miałam konsultacji anestezjologa - mam tylko zrobione czynniki krzepnięcia więc nie wiem jak to z tym znieczuleniem będzie - może da się bez - zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery1978 Gratulacje!!! Nasza też będzie Maja :) Tyle, że ja od razu pisze się na znieczulenie. Moja siostra też rodziła ze znieczuleniem i po porodzie nie byla tak wykończona jak dziewczyny które rodziły bez znieczulenia a rodziła cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merry 1978
happymummy ja tez nie miałam konsultacji anestezjologa wcześniej robionej. Dopiero na sali porodowej tuż przed podaniem znieczulenia był mały wywiad i już :) Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i jak już będziesz po to w wolnej chwiluni napisz co i jak. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karafka83
Jestem tu nowa, witam wszystkie mamusie i brzusiate:) Mam pytanie odnośnie lewatywy. Czy na Łubinowej podaja zwykła lewatywe, jak to w większości szpitali czy jakieś czopki na przeczyszczenie? No i odnośnie znieczulenia zewnatrzoponowego? nie jestem pewna , ale czy ono kosztuje obecnie 400zl? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karafka83 wprawdzie rodzilam na Łubinowej w 2008r ale nie sadze aby cos sie zmienilo jesli chodzi o lewatywe to jest normalna nie podaja zadnych czopkow a co do znieczulenia to kosztowalo 500zl . happymummy powodzenia na ktg oby cos zaczelo sie dziac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od znajomej pozy położnej słyszałam, że dobrze zrobiona lewatywa to połowa sukcesu przy porodzie. Na pewno przyjemne to nie jest, ale na pewno odbywa sie w intymnych warunkach wiec nie ma sie czego obawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karafka83
Orzeszek 26, Osia 83 Dzieki za odpowiedz, ja już miałam kiedyś robiona lewatywe i fakt, nieprzyjemne ale to nic pewnie w porównaniu z porodem:) Mam nadzieje ze on niedługo nastąpi bo juz nie moge sie doczekac mojego aniołeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - jutro mija 10 doba od terminu i przyjęcie na oddział - u mnie zero akcji zero skurczy chyba że coś dziś w nocy się wydarzy :D stresa mam strasznego ... ale będę pod dobrą opieką - pozdrawiam wszystkich i do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także trzymam kciuki!!! Mam nadzieje, że jutro będzie już po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
witam wszystkie mamy mam pytanko moze ktoras z Was miala podobny przypadek z dzieckiem, mam 8 tygodniowego synka karmie go mlekiem Nan i wszystko jest ok nie ma kolek nie ulewa mu sie natomiast od paru dni zaczelo pojawiac mu sie na buzi jakies uczulenie lekarka przepisala mi masc recznie robiona w aptece cena ok 5 zl czy ktoras z Was miala moze podobnie z wlasna pociecha? moze jakies inne masci sa lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie zwłaszcza do tych Mam, które mają już dzieciaczki przy sobie,. Mam straszliwy dylemat jeśli chodzi o zakup łóżeczka.;/ Słyszałam już tyle opinii, że już nie wiem co jest właściwie dobrym rozwiązaniem. Czy łóżeczko turystyczne, czy łóżeczko drewniane z kółeczkami, by móc je swobodnie przemieszczać? Czy łóżeczko drewniane bez kółeczek z baldachimem czy po prostu łóżeczko drewniane - najprostsze bez żadnych dodatków?Jak u Was się to sprawdziło - co wybrałyście? Z góry dzięki za podpowiedzi.Pozdrowienia dla wszystkich Mamuś i Dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgatki
Czy łóżeczko turystyczne - U MNIE TAKIE SPRAWDZIŁO SIE JEDYNIE NA WYJEŹDZIE W GÓRY NA FERIE - MAŁA MIAŁA WTEDY 10 M-CY. Czy łóżeczko drewniane bez kółeczek z baldachimem - KOCHANA, MOIM ZDANIEM BALDACHIM TO TYLKO "KURZOŁAP", KTÓRY JEDYNIE CIESZY OCZY RODZICÓW. POZA TYM OGRANICZAJĄ POLE WIDZENIA DZIECKA WSZYSTKIE TE OCHRANIACZE MATERIALNE i TE CUDA NA ŁÓŻECZKO... czy po prostu łóżeczko drewniane - najprostsze bez żadnych dodatków?- PROPONUJĘ ŁÓŻECZKO PROSTE, DREWNIANE . JEDYNYM FAJNYM I POŻYTECZNYM DODATKIEM JEST SZUFLADA POD ŁÓŻECZKIEM , PONIEWAŻ MOŻNA TAM SCHOWAĆ WIELE RZECZY TYPU POŚCIEL, CHUSTECZKI I PAMPERSY :) To oczywiście moje zdanie i każda z was może mieć odmienne :), ale pytasz o radę więc odpowiadam :) Moja Agacia ma już roczEk i nadal śpi w łóżeczku drewnianym swoim, teraz opuszczonym na poziom najniższy bo już stoi :). POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
Ja tez mialam dylemat z powodu lozeczka podobny jak Ty czy turystyczne czy zwykle czy z dodatkami, obecnie moj syn ma 8 tygodni i moge Ci powiedziec ze kupilismy najzwyklejsze zwykle drewaniane lozeczko i zgodze sie z moja poprzednicza iz te wszystkie dodatki typu baldachim i takie tam to kurzolapy a przedewszystkim to przeszkadza mamie jak sie wyciaga maluszka jak sie kladzie, jesli jeszcze masz w planach miec przewijak - a polecam super rzecz naprawde to tybmardziej ma sie ograniczony dostep do lozeczka. Ja polecam najzwyklejsze lozeczko z ta szufladka na dole to tez jest dodatkowy schowek na posciel pampersy i rzeczy malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
do Kiciak82- moge jeszcze jedno doradzic zamiast tych wszystkich dodatkow lepiej kupil dobry materacyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itania
hej dziewczyny! jestem tu nowa :) ale chcę rodzić na Łubinowej... dziś byłam tam pierwszy raz na usg połówkowym u dr Kozy.. byliśmy z mężem przekonani że będzie syn, a tu mała zrobiła nam niespodziankę :) a moj mężczyzna podczas powrotu do domu miał apokaliptyczną wizję przyszłości... łazienka... szafka na przybory i ..tylko jedna półka jego, a reszta zapełniona tamponami, podpaskami i wacikami :D muszę dodać, że mamy już jedną pięciolatkę w domu (naszą przybraną córcię) i czarną labradorkę, więc biedaczek ma już trzy kobiety i wizja czwartej wprawiła go w osłupienie ;) przed chwilą oglądałam sobioe moją maliznę na komputerze - dr nagrał mi wszystko na płytkę.. długo przyglądał sie serduszku i troche zaczełam panikować ale powiedział na koniec że wszystko w porządku.. zapłaciłam jak za standardowa wizytę 130 zł. Termin z usg wychodzi mi na 8 sierpnia, więc chciałam się tu też bliżej poznać z osią83, alą27 i ciekawostką, bo widzę ze one też będą sierpniowymi mamami... to będzie moje pierwsze dziecię więc jestem w temacie zielona..i trochę zagubiona ;) przerażona raczej nie, chciałabym już mieć moją mała przy sobie, a czeka mnie jeszcze upalne lato z ogromnym brzuszkiem. o samym porodzie na razie staram sie nie myśleć, teraz znając płeć skupię się chyba na wybieraniu imienia i jakichś ciuszkowych zakupach dla dzidzi hehehe o szpitalu na Łubinowej dowiedziałam sie od kolezanki, ktora jest ratownikiem medycznym.. zawsze powtarzała, że jak byłaby w ciąży to chciałaby rodzić własnie tam. co do osób wypowiadających się negatywnie - a niech gadają, co osoba to opinia, a racja jest jak wiadomo co - i tak każdy ma swoją... poza tym chyba mam syndrom białego fartucha, jakiekolwiek lekarskie wizyty sprawiają ze sie stresuję, więc nie wyobrażam sobie siebie w zwykłym szpitalu.. na łubinowej nie czuje się tej szpitalnej atmosfery, i to jest dla mnie bardzo wazne.kończę bo muszę na wc - wiadoma sprawa z tym pęcherzem ;) pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jakie sa oplaty za szpital. Za co sie placi? Jezeli sa komplikacje w ciazy to wysylaja do innego szpitala czy mozna tam lezec? Z gory dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do itania- piszesz ze bylas u dr kozy na polowkowym za 130zl a gdzie? na lubinowej? jak dzwonilam na lubinowa to mi powiedziano ze wizyta z usg 300zl, chetnei bym poszla na polowkowe za 130zl, podaj namiary :) tez chce rodzic na lubinowej ale ja mam termin dopiero na 20 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itania
hej myszsza! ja chodzę do dr Kozy od początku ciąży,i za każdą wizytę u niego płacę 130, i za to usg tez tyle samo.. a Twoją ciążę prowadzi jakiś współpracujący z Łubinową lekarz? może jeśli nie to tyle sobie liczą... nie wiem jak to wygląda w tym wypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Itiana, ja mam termin na 22 sierpnia. Chodzę do dr. Mniszka, ciąże prowadzi od początku. Ja spodziewam się synka Marcela, a chciałam dziewczynke :). No ale najważniejsze żeby był zdrowy i urodził się w terminie :D Jestem na l4 po intensywnych skurczach z zaleceniem odpoczywania, włąsnie odstawiłam fenoterol. Na łubinowej jeszcze nie byłam, ale już niedługo czas żeby wybrac się do szkoły rodzenia. Czy któraś z Was chodziła tam do szkoły?? Pozdrawiamy Miecio (Marcel) i Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karafka83
a ile jeszcze dziewczyn ma termin na maj? tez szukam jakiejs pociesznej duszy w tym oczekiwaniu::) Ja mam termin na połowę maja i bede mieć córeczkę:) Dzisiaj ide kolejny raz do lekarza i już się nie mogę doczekać ile waży moja żabcia:) Pozdrawiam. p.s. ja tez mam łóżeczko proste, z szufladką na dole. I dużo osób i znajomych właśnie doradzało tę prostotę razem z przewijakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
do dziewczyn chcacych rodzić na łubinowej - dr Mniszek i Koza to sa lekarze współpracujący z łubinowa, przyjmuja oni we wlasnych gabinetach nie na lubinowej,na łubinowej przyjmuja tylko dr Ślęczka i Wieczorek- koszt wizyty 200 a z nagraniem na plytke 250, jeśli chcecie tam rodzić trzeba chodzic do tych wlaśnie lekarzy badz do tych ktorzy wspołpracuja z łubinowa. Za poród sie nie płaci warunkiem rodzenia sa wizyty u tych wlasnie lekarzy ja chodzilam cala ciaże do dr Wieczorka. Kosztami ktore trzeba pokryć jest znieczulenie zz - jeślio czywiście takowe chcecie kosztuje ono 500zl a tak poród jest za darmo, jeśli chodzi o odsyłanie pacjentek do innych szpitali to łubinowa współpracuje z Ligota ale osobiscie nie slyszalam aby kogos odesłali nawet jeśli maja natlok rodzacych raczej sobie z tym radza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też będziemy miec takie proste łóżeczko z szufladą. A na sam początek kołyskę na kółkach - prezent od teściowej. Słyszałam opinie od znajomych, że kołyska to dobra rzecz, a jeśli mobilna to ułatwia funkcjonowanie w ciągu dnia. Zobaczymy jak już się Miecio pojawi na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itania
hej Osia83 ;) TY chciałaś dziewczynkę, my chłopca.. może handel wymienny?;) zartuje oczywiśćie :) ja też jestem na L4 - pracuję w przedszkolu i ciagle chorowałam i łapałam infekcje od dzieci i właściwie moja dyrektor mnie przekonała że mam NAM nie szkodzić, a oni sobie w pracy poradzą beze mnie :) do szkoły rodzenia idziemy 28 kwietnia, ale nie na Łubinową bo szczerze mówiąc nie stać nas w tej chwili .. a u mnie na osiedlu jest szkoła rodzenia i w dodatku darmowa, więc same plusy, nie trzeba dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itania
co do łóżeczka to też myślę że proste najlepsze... turystyczne się nie sprawdza w domu, nie ma regulowanej wysokości a ponadto jest niestabilne i szybko się psuje.. oglądaliśmy ostatnio w auchan drewniane łóżeczka, koszt to ok 200 zł! zdziwiłam się mocno, bo byłam pewna że będą dużo droższe.. a takie łóżeczko starczy dziecku na spokojnie 2 lata.. wiadomo że materacyk trzeba dokupić, ale to tez nie jest jakiś straszny wydatek, generalnie jestem pozytywnie zaskoczona cenami drewnianych łóżeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 29
do przyszlych mam - poogladajcie sobie lóżeczka na allegro sa naprawde fajne i tanie nawet tansze niz 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×