Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość wkrotce_mama
a sorki - pomylilam myszsza z sierpniowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ktora masz? ja jutro ide 2gi raz, o 12:45 mam byc, ostatnio siedzialam tam jak kolek godzine mial spoznienia :/ a mnie z ta plyta wlasnei chodzi o to ze ja nie bede miec jakiegos szczegolnego usg tylko chcialam by mi na pamiatke nagral kilka minut malucha, z reszta to on zaproponowal :) no ni wezme sobie weicej kasy i zobaczymy ile sobie zazyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce_mama
no ja ide na 12.30 - wiec zapewne sie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola 24
do myszza - mi powiedzieli ze z nagraniem wizyta 250 ale sie nie zdecydowalam wiec nie wiem czy to prawda zadzwon na rjstracje to Ci powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
Misia tak cala pierwsza ciaze i teraz druga prowadze u dr Mniszka :) termin... hmmm mialam na 9 lutego 2008 roku heheh a urodzilam 30 stycznia... teraz mam termin na 28 wrzesnia... WIKULA mnie sie wydaje ze Twoja coreczka jest calkiem spora!! moja 2 tygodnie temu wazyla 1200 gr... !! no jest 4 dni do tylu jesli chodzi do terminu z OM... niby w normie ale troszke mnie to martwi... moze dlatego ze moj synek byl zawsze conajmniej 10 dni do przodu i on w 27 tygodniu wazyl juz 1400 gr prawie... no ale to facet to pewnie dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nawet nie mówcie o schizie bo to co mnie teraz trzyma to jakiś mega stres i obawa o doslownie wszystko. Ja zreszta mam taką mentalność że zawsze denerwuję się na zapas, ale to co teraz mnie gnębi to już szczyty wszystkiego :( Jeśli chodzi o torbę to planuję się spakowac do jednej ale jeszcze nie robiłam przymiarki więc nie wiem czy się zmieszczę. Natomiast też słyszałam że można sobie zabrać coś lekkiego do jedzenia i wodę niegazowaną o pojemności 0,5 litra z dzióbkiem. Dr Koza robił mi usg 3d na moją prośbę i nie policzył sobie za to ani grosza, płyty też nie musiałam przynosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce_mama
No ja tez jestem do przodu wobec terminu o jakiś tydzień. Ciekawe czy przez to szybciej się urodzi? Chciałabym juz ten porod miec z "glowy" - bo moj ma juz 2kg i zaczyna mi ten brzuch niezle ciazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wkrotce mama - no to jutro na pewno sie zobaczymy :) a kiedy ty masz rodzic? moj ostatnio w 30tc wazyl 1760 a jutro zobaczymy :d pewno ma juz ponad 2kg :D mnie juz tez ciazy ten brzuch ale teraz wolalabym urodzic w terminie :) przy pierwszym mi sie tak spieszylo, malemu jeszcze bardziej a niewiele z tego dobrego wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce_mama
No terminowo 12 wrzesnia powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
Myszsza to masz kawal chlopa w brzuszku!! wow!! WIKULA wiesz co tak myslalam o tym co pisalas i co Ci dr Koza powiedzial i poszla sprawdzic ile na tym etapie wazyl moj synek... on w 30 tyg i 4 dniu mial 1707 gr... i dr Mniszek zawsze mowil ze kawal faceta z niego... a urodzil sie z waga 3640 g wiec nie tak malo... dlatego dziwie sie dlaczego Twoj dr mowi ze Twoja coreczka duza nie bedzie... to dziecko ktore wazy do 3,5 kg jest male :/ ... chyba na to wychodzi bo wczoraj tez jedna lekarka stwierdzila ze musi pomeczyc jeszcze moja znajoma ze skurczami bo jej corka za mala jest... a w 37 tygodniu ma juz prawie 3400 gr :/ i ma tak sie meczyc jeszcze co najmniej tydzien... dziwne to... Myszsza a Ty bedziesz chyba juz drugi raz rodzic tak?? i powiedz jak psychicznie czujesz sie przed tym porodem?? bo ja choc mialam bardzo lekki pierwszy porod (choc maly wychodzil z raczka przy glowce) to zaczynam schizowac ze tym razem moze byc gorzej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza u nas bedzie chlopczyk i na poczatku 32 tygodnia bylo 2400 a w 34 bylo juz 2800 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nulka
Ale mnie uspokoiłyście teraz ;). Mój synuś w 35 tyg. waży 2850 i lekarz mówi, że tyle mniej więcj powinien ważyć za 3 tygodnie ;). Ale widzę, że nie jestem jedyna i jakoś mi sie lepiej zrobiło, że może jednak nie urodzę największego dziecka na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj okruszek w 28 tyg wazyl prawie 1700g wiez az boje sie pomyslec ile bedzie wazyl przy porodzie, z tym ze slyszalam z biorac fenoterol dzidzia szybciej rosnie moze dlatego jest dosc spory szacunkowa waga do porodu byla ok 4 kg:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z ta waga to rozne rzeczy wychodza ja to traktuje z przymrozeniem oka , przed 1 porodem 2 dni wczesniej wg usg maly w 34tc maly mial wazyc 3300 a urodzilam 2900 :) maly w 30tc mial wtedy ok 2200 wg usg :D to byl chlop a teraz ten drugi no coz wymiarowy co mnie cieszy :) nie powiedzialabym ze duzy ale zobaczymy jaki sie urodzi :) co do samopoczucia to teraz jestem spokojniejsza, na razie nei schizuje :) ja poprzednia ciaze mialam z wieloma roznymi atrakcjami zakonczona duzo wczesniej ehh roznie bywalo, porod byl bolesny ale szybki :)) teraz sie pocieszam ze bede miec lepsza opieke szpitalna i jakos bedzie i mam nadzieje ze o czasie urodze bo jakbym znow miala rodzic w 35tc to juz lada chwila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dziękuje wam serdecznie za odpowiedzi:-) Dziś jestem po wizycie ostatnio w 30 tc córa ważyła 1800 g, a dzis w 32 tc waży juz prawie 2200 g :-) jak tak dalej pójdzie to urodzę kluske :-) Chciałabym by któraś z Was, która jest po CC przybliżyła mi ten temat :-) jak to wygląda na Łubinowej. Dziś lekarz stwierdził, że będzie CC gdyż na poczatku 2009 miałam operację gdzie usunięto mi jajnik. Stwierdził, że poród naturalny nie wchodzi w gre. Troszkę się zmartwiłam bo wiem jaki to później ból a wiem, ze małej nie bede mogła dźwigać przez jakiś czas... Wstępny termin mam na 7.09 Czekam na odp. Pozdrawiam serdecznie Kasia z "małą" -" wielką" kluseczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza ja pierwsze dizcko urodzilam w 37 tyg z powodu skurczy przedwczesnych i skruconej szyjki. Teraz od 23 tyg jestem na lekach podtrzymujacych i lekarz twierdzi ze urodze w 35 tyg i bardzo sie tego boje powiedz mi czy z twoim pierwszym maluszkiem wszytstko bylo ok i czy byl od razu przy Tobie czy musial lezec w inkubatorku?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszek to wiele zalezy od dziecka moj maly byl duzy i w pelni samodzielny jak sie urodzil wiec zapobiegawczo byl w inkubatorze bo kazdy wczesnaik musi odlezec min 6 godzin ale poza tym byl ok, ja go dostalam po 1,5 dnia do siebie, bo byl caly zcas na wczesniakach na obserwacji, jedynei co to mial bardzo silna zoltaczke, byc moze gdyby sie urodzil o czasie to tez moglby miec zoltaczke... niestety ale maly z czasem zaczal miec problemy z napieciem miesniowym, ja sie w pore nei zorientowalam i potem chodzilismy na rehabilitacje bylo duzo stresu ale etraz jest ok, za to teraz podejzrewam i tak samo logop[eda ze maly malo mowi praktycznie bardzo malo i to moze byc powodem wczesniactwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj skonczyl 19go 2,5 roku :) i nadal jest wielki chlop ma metr wzrostu i 19kg :) a termin mam na 20 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
moze cos jest faktycznie z tym fenoterolem ze dzieci wieksze rosna, bo ja bylam od 7 miesiaca nim faszerowana w pierwszej ciazy... ale tak ta waga sie dziewczyny nie przerazajcie za bardzo... moj synek tez mial ponad 4 kg wazyc a jakos pod koniec ciazy zwolnil tempo i urodzil sie taki w sam raz... Myszsza wiesz chlopcy to w ogole pozniej zaczynaja mowic moj za 3 dni skonczy 2,5 roku i tez dopieoro zaczyna... musi sie bardzo mocno zastanowic zeby złożyć jakies zdanko... heheh najlepiej mu wychodzi MAMUSIU OBUDZ SIE CHCE SEREK :D (ale to chyba jedyne jego takie zlozone zdanie :D )i pewnie dlatego tez z niego kawal chlopa bo podobnie jak TWoj wazy 18 kg i ma 103 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gala777
hej dziewczyny co do małomówności dzieci nie przejmujcie się naprawdę... moje pierwszy synek co prawda w wieku 2 latek gadał jak najęty i to złożonymi zdaniami, ale drugi w wieku 2 latek tylko pokazywał palcem i coś tam stękał czasami pod nosem..... nie przejmowałam się tylko czekałam............ jak miał 2,5 roku mówił nieco więcej ale za to "po japońsku". chyba tylko ja go rozumiałam :) a tez nie zawsze....... miesiąc temu skończył 3 latka i w ciągu ostatnich miesięcy zrobił takie postępy, że rozmawia się z nim całkiem normalnie, już zapomnieliśmy jaki był małomówny....... ..chociaż czasem teraz marzymy żeby mu się buzia zamknęła i nasze uszy mogłyby odpocząć :) a tak na marginesie to ten mój coś chudo i blado przy Waszych pociechach wypada... ma 98 cm wzrostu i waży 13,5 kg. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowa
pytałyście o nazwisko p.Kasi- Katarzyna Jamrozik, p. Sabinki nie znam jeśli chodzi o różnicę pomiędzy p. Pytel a p. Kasią to dla mnie jest taka - p.Pytel to PANI a p. Kasia to bezpośrednia osoba, wydaje mi się, że znamy się już wieki i nie krępuję się zadać jej najdziwniejsze pytania; ale to tylko moje odczucia, o których pisałam już wcześniej; trzymam kciuki za wszystkie oczekujące mamy! ja nie mogę uwierzyć, że to już 5 tygodni zleciało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kd88kd WItaj, mogę Ci z czystym sumieniem napisać, że cesarka na Łubinowej to prawie jak na wczasach-dosłownie!! Po cesarce poprosiłam o "coś na spanie" dostałam dożylnie i spałam jak susełek przez cały dzień i noc, od czasu do czasu się budząc na zwilżenie ust wodą. Później trzeba było wstać wziąść prysznic, nic nie bolało, naprawdę, koleżanka obok również miała CC tylko dobę wcześniej ode mnie i ona mi mówiła, nie bój się nic nie będziesz czuła, patrzyłam na nią jak na...... sorrki-debilkę!!!! Ale miałą rację, wstanie nie było problem, prysznic tym bardziej. Normalnie opiekowałam się córeczką, możesz dzwigać tyle ile waży Twoja dzidzia-tak powiedział doktor! Opieka na Łubinowej wspaniała, każdy "na zawołanie", zobaczysz będziesz zadowolona i napiszesz podobne słowa do moich jak już będziesz w domku!!! Ja jestem w ciągłym szoku samopoczuciem po cięciu, 2 lata temu byłam strasznie obolała, jak sobię wspomnę pierwsze podniesienie z łóżka i ten ból.... A miałam cc również w prywatnej klinice, super wypas, tylko szkoda, że tak bolało PO cięciu. Teraz jestem 12dni po CC i dalej potwierdzam, nic nie boli, nic nie ciągnie, pare dni temu zaliczyłam duże zakupy, szkoda, że rozmiar ubrań taki duży ale brzuszek kurczy się z każdym dniem :D Nic się nie bój.... naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkrotce mama - chyba jednak sie jutro miniemy, zerknelam na kartke z terminem i mam jutro wizyte o 11:45 a nie 12:45 :/ a co do mowienia to fakt ze widac postepy, moj np ostatnio nauczyl sie liczyc i non stop powtarza deden dła tszi :) tak samo imiona albo cos po porstu po kims powtarza np dzis mi mowi to bob trzymajac kukle boba budowniczego, albo w tv ogladal bajke tulli i mowi mi o tuli! :) ale na razie ciezko, on buduje zdania ale po swojemu np ty mama tu chchr czyli mamo tu spij itp, albo jak dzis powiedzial todołła tu pisie czyli tadek chce tutaj pic :D bylam u logopedy ale mnei uspokoila ze skoro rozumie i mowi po swojemu to tylyko mam czekac i ewent mu pomagac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gala777
myszsza u mnie bylo to samo.......... najpierw dlugo esperanto ale teraz juz jest super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny jeszcze odnośnie wagi dzidzi i fenoterolu przy okazji. Fenoterol owszem może powodować większy , szybszy wzrost ale serca dzidzi a nie całego dzieciaczka. A co do przewidywalności wagi z usg. Wiem ,że różnie bywa na + i na - ale u mnie sprawdziło si e praktycznie w 100% choć liczyłam na to, że usg mi zawyżyło wagę. Jednak okazało się że bezbłędnie pokazywało i wagę i długość. Lekarz przewidywał cały czas, że mała będzie jiała dłygaśne nogi a wagę około 3800 jeśli urodzi się o czasie.\ Urodziłam 2 dni przed terminem z wagą 3740 i długą na 60 cm więc doktor Ślęczka był bezbłędny. Nie wiem czy Was pocieszyłam czy zmartwiłam. Dodam tylko że to był mój pierwszy poród nie jestem zbyt pokaźnych rozmiarów i mimo to obyło się bez nacięcia. Szybko też wróciłam do sił po porodzie. Jestem prawie miesiąc po porodzie i gdyby nie dzidziuś w łóżeczku to zapomniałabym że miesiąc temu trochę się namęczyłam. Ale było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie odnosnie karmienia czy na lubinowej jest mozliwośc dokarmiania butelką? tzn chce karmic piersia ale tak na wszelki wypadek wole sie przygotowac na każdą ewentualność i czy trzeba miec swoja butle i mleko ? pozdrawiam mamusie w dwupaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz po wizycie :) moge potwierdzic ze za nagranie an plytke nie placilam nic wiecej :) a co do wagi to dzis czyli polowa 33tc wyszlo 2380g :) chyba sporo :) sama dobijam do wagi ktora maialm w poprzedniej ciazy mam jzu 76kg :( poprzednio rodzilam przy 78 :/ na odmiane tym arzem nic nei wskazuje na porod przedwczesny wiec mam min 3 tyg jeszcze, a potem jak to powiedzial dr zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia02
jamajka02 Na łubinowej dają swoje mleko w jednorazowych opakowaniach.Poza tym dostaniesz kosmetyki do pielęgnacji Maleństwa. Nie trzeba nic przywozić ze sobą oczywiście oprócz tego co wypisali na liście: pieluchy, ubranka itp. Co do karmienia naturalnego, to w razie problemów, zawsze możesz liczyć na pomoc, wytłumaczą, doradzą. Jestem BAAAARDZO zadowolona z opieki w tej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka02 jeśli masz problemy z karmieniem dokarmiają takimi małymi słoiczkami z gotowym mlekiem NAn, także nie musisz mieć nic swojego. myszsza nasza Majka miała w 33tc 2400 i urodziła się 3740, więc spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×