Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość Ania0180
Myniu i AniuMariu - zresztą wszytskie Anie :) :):) ja mam termin na 31 a wizytę teraz 7 lipca ale poproszę aby nastepna była pod koniec kolejnego tygodnia bo coś się zaczyna chyba powoli dziac. Myniu pytałaś czy już coś czujemy, u mnie objawy podobne do Twoich, tej nocy nie potrafiłam zasnąc bo miałam uczucie jakbym miała zaczac rodzic. Do tego ten mały stresik. Prężył mi się co chwilę brzuch i takie kłucia w dole brzucha, to takie uczucie jakby mała chciała już wyjśc. Dziś postanowiłam, że do terminu nie będę już tak sprzątac. Podczas ostatniej ciąży przed samym porodem umyłam wszystkie okna i zrobiłam wielką kolację dla całej rodziny w jednym dniu. No i podziałało :) Poczekam z myciem okien do terminu :):):) a dziś odpoczywam.. nawet do Koscioła trochę boję się isc.., :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
Ania0180 moze juz sie zacznie nam cos dziac, moze urodzimy wczesniej i bedziemy mialy spokoj, ja okna bede myc w przyszlym tygodniu!!!w nowym mieszkaniu!!!i wogole sprzatac wszystko takze moze pomoze!!!!zo prawda z mezem ale wiadomo,ze chlop nie zrobi tak jak potrzeba!!!wiec ja sie nie oszczedzam tym bardziej ze sleczka powiedzial ze spkojnie jak zaczie sie cos dziac moge rodzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia0508
dziewczyny a macie juz skierowanie?ja mam nastepna wizyte 31.07 a termin na05.08 i nie dostalam jeszcze skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0180
Myniu- tylko pamiętaj, nie można się naciągaci rozciągac a tak poza tym freestyle :) Basiu0508 - to rzeczywiście dziwne, mam nadzieję, że ja dostanę to skierowanie już teraz we wtorek, będę się czuc bezpiecznie. Może lekarz zapomniał.. Strasznie odległa ta Twoja kolejna wizyta i jakże bliska terminu! Może sama umów się jeszcze wcześniej na wizytę przed 20-tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
Basia ja bylam 30 czerwca termin mam na 24 lipca i dostalam skierowanie, zrób jak pisala Ania0180 umow sie na wczesniejsza wizyte i popros o skierowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
Ania 0180 wiem , że dziecko i tak ma moje wyginania i przeginania w 4 literach i wyjdzie jak samo bedzie mialo na to ochote, ale wysilkiem fizycznym moge sobie tylko pomoc juz w tej sytuacji napewno nie zaszkodze!!!no i byle do wtorku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0180
Myniu - nie miałam na myśli dziecko bo ono akurat lubi takie kołysanie. Miałam raczej na myśli łożysko, które mogłoby się odkleic a to już ... nie za dobrze:( Ty będziesz już miec teraz 37 tydzien, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
wiesz co tak na granicy 37 , 38 tydzień! wiesz co, az takich wyczynow nie planuje!! a nogi cie w nocy nie bola???mnie strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia0508
26.06 jak bylam na wizycie u dr Sleczki to powiedzial ze nie mam sie co obawiac.a z tego co wiem to on idzie na urlop i wraca wlasnie 31.07 a 17.07 wypisal mi karteczke zebym sobie przyjechala po zwolnienie.mam nadzieje ze dotrwam.ja nie mam narazie zadnych takich sytuacji o ktorych wy opisujecie.czuje sie b.dobrze,mala sie wierci.puchna mi tylko nogi przy tych upalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
na jaki urlop??ja bylam u niego 30 czerwca, pomimo skierowania i tego, ze L4 wypisal do 24 lipca kazal mi przyjsc 14 lipca na wizyte, i 14 lipca jestem umowiona do niego na wizyte!!nic mi nie mowil o zadnym urlopie! a od kiedy idzie na urlop??i do kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia0508
wypisal mi zwolnienie od 26.06 do 17.07 bo powiedzial ze bedzie dopiero 31.07 a zwolnienie nie moze byc dluzsze niz 30dni dlatego rozbil na dwa i na karteczce ze swoim podpisem kazal mi 17.07 przyjechac do szpitala zeby mi wypisali zwolnienie bo on bedzie na urlopie,wiec moze po twojej wizycie pojdzie na urlop i wroci 31 to by sie zgadzalo na 2 tygodnie pojdzie!nie wiem jutro tam zadzwonie i dowiem sioe jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
Basia jak sie dowiesz czegos to daj znac Ania0180 jak bedziesz we wtorek to zapytaj sie sleczki od kiedy do kiedy idzie na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0180
Myniu- dobrze zapytam ale to troszkę nie po naszej myśli... ale każdy przecież potrzebuje urlopu a kiedy jechac na wakacje jak nie latem ? :) :) Musi byc dobrze.... a jak nie dostanę tego skierowania?! Czy wypada mi napomknac... hmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia0508
dr Sleczka od 17.07-29.07 idzie na urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka6
witajcie, wiecie tak się nastawiłam na poród (pomimo to że cesarka) z mężem , że nie zapytałam lakarza prowadzącego a wspólpracującego z Łubinową czy może ze mną tam też mąż być.Wiem że w innym szpitalu może ale nie zapytałam czy na Łubinowej też a przeczytałam gdzieś że nie i jestem zdezorientowana. A do Wieczorka ide dopiero pod koniec lipca. jesli któraś coś usłyszy proszę i info. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
Ania0180 wiem, to troche nie ponaszej mysli, ale z drugiej strony to my go nawet mozemy nie spotkac jak przyjedziemy rodzic!!prawda!jak ci nie wypisze skierowania to sie zapytaj i powiedz zeby ci wypisal!!!!!!!i juz!!! ;-) ja mam L4 do 24 czyli do dnia kiedy go nie bedzie, powiedzial, ze jezeli nie urodze to bede miala od razu wywolywana jak to bedzie nie wiem i na razie nie gdybam zobacze co mi powioe jak do niego pojade!i ciekawa jestem jak nie wiem co ci powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia0508
Ania0180, Myniu 2 - a na kiedy macie termin? Aniu a tobie powiedzial ze masz przyjechac w dniu na ktory masz wyznaczony termin i beda wywolywac porod?czy poprostu wtedy jak sama zaczniesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0180
Myniu- tak też będę musiała zrobic :) Będę chciała umówic się jeszcze przed 17 i mam nadzieję ,że znajdą dla mnie miejsce... bo cos czuję, że mój termin jest tuż tuż .... Basiu --na ostatniej wizycie dr Ślęczka wyznaczył mi termin na 31.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
basiu ja mam termin na 24 lipca, pomimo tego ze wypisal mi skierowanie do porodu to kazal przyjechac jeszcze 14 lipca, powiedzial ze jak do 24 nic sie nie bedzie dzialo to od razu bede mialo wywolanie, ale jak to bedzie nie mam pojecia dowiem sie wszystkiego za tydzien!! Ania0180 na ktora tam jedziesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0180
Myniu- chyba na 18 a czemu pytasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admino
Witam, bardzo proszę użytkowniczki o to, by nie zaśmiecać forum! W tym miejscu powinny się znaleźć informacje dotyczące doświadczeń związanych z porodem na Łubinowej. Osób, które szukają informacji na ten temat, nie interesują newsy dotyczące zakupów, prania, sprzątania czy też skracającej się szyjki nieznanych im pań. Do wymiany osobistych odczuć i wspierania się wzajemnie w okresie ciąży służą inne tematy tego forum, zawsze też można założyć swój własny. W tej chwili wpisy niezwiązane z tematem tego wątku powodują straszny chaos, aby znaleźć konkretne informacje trzeba przekopać się przez kilkanaście stron wstecz. Przypominam również, że jedną z zasad for internetowych jest niepisanie jednego swojego postu pod drugim. Forum to nie miejsce na monologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
Ania0180 no bo czekam z niecierpliwością na twoja wypowiedź po wizycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0180
Myniu - po tym komentarzu od admino to może lepiej dam Ci mój numer na gg a ważniejsze komentarze będziemy dalej tu umieszczac? W każdym razie moje gg to: 13912592

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ADMINO *** po pierwsze zapraszam na stronę http://www.narodziny.com.pl/ lub pod nr tel 032 202 55 21 - jeśli nie pasuje czytanie obecnych postów :) zadzwoń sobie i sama/sam wszystkiego się dowiedź ...nie będziesz musiał/musiała kopać w naszych tematach. Poza tym kafeteria.pl jest portalem gdzie wypowiadać się może każdy i na każdy temat - nawet bez zalogowania - tak jak TY z pomarańczowym nickiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
MDream popieram, !!!!!!!!!! twoją wypowiedź!!! my tu piszemy na jeden temat, glownym jest lubinowa i wszystko co jest z tym zwiazane czyli poród!!!! Ania0180 nie mam gg!! nie przejumuj sie i pisz!!bo napewno nie tylko ja jestem ciekawa jak ci pojdzie po wizycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam do dr Koza - bardzo miły przez fonik i umówiłam się na swoją pierwsza wizytę :) w końcu też będę mogła się podzielić nowinkami - szkoda, że na tą Łubinową jest taki ciężki dojazd komunikacją bo podobnie jak WY pewnie wybrałabym się tam :) a tak jak pisałam wcześniej mąż nie zawsze mógłby mnie zawieść :) admino po części ma rację no ale non stop ktoś wkleja linka z rzeczami na allegro, albo z innymi śmieciami pseudo reklamami , itp ... a jeśli napisałybyśmy to co najważniejsze to pewnie byłoby z 2 strony tylko i zero aktualizacji - a tak to temat jednak się rozwija a w końcu ciąża trwa 9 miesięcy więc te 46 stron można \"pokopać\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0180
MDREAM - dobrze powiedziane. Co do dojazdu, to fakt ale warto! :) Myniu - właśnei się wybieram, jak tylko wróce to oczywiscie dam znac :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniu2
trzymam kciuki!!!!i czekam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0180
Myniu - mam skierowanie !!! mała ma już prawie 3 kg, do 2 tygodni mam urodzic :) a i na wizyte ide jeszcze w przyszłym tygodniu. Wszystko po mojej myśli - jestem szczesliwa a co najwazniejsze to spokojna! a na Łubinowej dziś sporo ludzi, na samo ktg było z pięc dziewczyn. Pracownicy mieli sporo roboty..... ale co tu się dziwic... która z nas nie chce tam rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach to super,że wszystko pomyślnie :) i ta waga 3 kg :D gratulacje ... czekamy z niecierpliwością te 2 tygodnie a potem nastukaj koniecznie czy wszystko u WAS dobrze :) rozumiem,że w następnym tygodniu ponownie zostawisz tam 200 pln ? no ale co jak napisałaś Aniu - która by nie chciała tam rodzić ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×