Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

WIKULA: dziękuję za odpowiedź, ja właśnie rozważam Ligotę ze względu na sprzęt, a czytałam opinie na innym forum to są raczej pozytywne może na tej ginekologii jest tak paskudnie, na którym leżałaś oddziale u prof. Witka czy Sikory. U Witka podobno dużo lepsze warunki. Tak sobie gdybam, że może Cię niefajnie potraktowali dlatego, że byłaś z Łubinowej. Miałam przyjemność raz wspomnieć o Łubinowej przy lekarzu z Ligoty i reakcja była bardzo negatywna, ale nie zdradzał szczegółów. ewe262626:to za KTG na Łubinowej się płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25luty:)
dariqa_86.. oprócz KTG również badają rozwarcie i raz zdażyło mi się miec USG. KTG na Łubinowej jest bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe262626
ja chodze na ktg od 37 tygodnia do mojego lekarza, platne i nie badaja rozwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka,25,04,2013
Dziewczyny mam dzis czestsze i bolesne bole krzyza jak na miesiaczke czy myslicie ze cos sie juz zaczyna??oprocz tego pojawila sie rano jakas brazowa wydzielina,sama nie wiem co o tym wszystkim myslec jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awbw
iwka prawdopodobnie się zaczyna, już niebawem zostaniesz Mamą:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie !!!.
Jestem w 35 tc(zaczynam) nie pochodzę z Katowic i nie prowadzę ciąży u żadnego z Łubinowych panów a planuje tam rodzić. co mam powiedzieć że umawiam się na 1wizytę bo chciała bym tam rodzić wiem głupie pytanie :( czy nie jest to za wcześnie na taką wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_86
25 luty: dobrze wiedzieć, że rozwarcie też sprawdzają. a przy okazji mam pytanie do ciebie i dziewczyn które się znają: jakie staniki kupowałyście do karmienia? bo położna ze szkoły rodzenia mówiła, że powinno się kupić 2 rozmiary większe niż przed porodem, a na necie czytałam, że wystarczy taki sam rozmiar jak w ostatnim miesiącu ciąży bo piersi wcale aż tak się nie powiększają.no i jestem w kropce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria, co do staników to myślę że sprawa bardzo indywidualna. Ja akurat w ciąży rozmiar biustonosza zmieniłam tylko o jeden, więc kupiłam taki jaki był w 3 trymestrze i sprawdził się idealnie. Wiem też że są kobiety którym co chwilę zmienia się rozmiar w ciąży i po porodzie również, więc ciężko będzie o obiektywną poradę w tej kwestii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria86 Z mojego doświadczenia to obwód stanika pasował mi troszkę mniejszy aniżeli w 9 m-cu a miseczka dokładnie taka sama. Piersi przy karmieniu tak zmieniają swoje rozmiary, że ciężko jest w ogóle cokolwiek dopasować, bo pierś pełna potrafi wypływać ze stanika, żeby po 15 minutach karmienia ledwo być w tym staniku widoczna :) Ciekawe co z Iwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka 25.04
Cześć dziewczyny ja dziś powitalam swojego skarba, choc sie umeczylam jak cholera bo miałam bóle krzyzowe, trafiłam na lubinowa wczoraj po 22 i w sumie po 1 w nocy przyjęli mnie na oddział, cała noc nie spalam z powodu boli krzyża tylko chodziłam i o 8 wzięli mnie dziś na porodowke a o ,10.45 moj syneczek był juz ze mna, moze bym to zniosła lepiej ale byłam po prostu wykończona tymi bolami, synek zdrowy opieka bardzo dobra, polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka 25.04
Cześć dziewczyny ja dziś powitalam swojego skarba, choc sie umeczylam jak cholera bo miałam bóle krzyzowe, trafiłam na lubinowa wczoraj po 22 i w sumie po 1 w nocy przyjęli mnie na oddział, cała noc nie spalam z powodu boli krzyża tylko chodziłam i o 8 wzięli mnie dziś na porodowke a o ,10.45 moj syneczek był juz ze mna, moze bym to zniosła lepiej ale byłam po prostu wykończona tymi bolami, synek zdrowy opieka bardzo dobra, polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka25.04: Gratuluję, super, ze udało się przed terminem chociaż tyle mniej stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka: wspolczuje boli krzyzowych, cos na ten temat niestety wiem. Najwazniejsze, ze jestes zadowolona i juz masz dziecko ze soba:) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka : serdeczne gratulacje!rowniez doswiadczylam boli krzyzowych i szczerze wspolczuje,ale tez zazdroszcze,ze jestes juz po:)duzo wytrwalosci,zdrowia i samych radosnych dni z synusiem! A ja dzis po wizycie u lekarza i na szczescie wszystko dobrze,a ponadto moge byc juz pewna,ze bede miala synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka,25,04,2013
boli krzyzowych nikomu nie zycze!!!! cos okropnego, a malutki jak na razie grzeczny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe262626
Iwka gratuluje!!!!! My czekamy dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 marzec
iwka,25,04,2013 serdeczne gratulacje!!! :) a tak przy okazji - rozmawiałyśmy na temat lekarzy i przychodni, nie wiem na co się zdecydowałaś, ale jak co to jestem po jednej wizycie u tamtejszego pediatry no i wczoraj byliśmy też z małą u dr Popiołek (mała ma niestety poblemy z brzuszkiem i z wysypką na buźce), więc jakbyś była zainteresowana, to mogę podzielić sie wrażeniami :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etm30 Leżałam na oddziale u prof.Witka. Iwka Gratulacje!!! Po jakim czasie wychodziłyście z dziećmi na pierwszy spacer?Mała ma 11 dni,jest ładna pogoda to wyszli byśmy z małą na spacer ale się boję.Miałam z drugą córką dużo problemów,jak miała 2 tygodnie to trafiła do szpitala z zapaleniem płuc to jestem teraz bardzo przewrażliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25luty:)
iwka..gratulacje :) Daria_86 co do stanikow to ja przed porodem zamowilam sobie na allegro o dwa rozmiary wieksze i byly mega za duze - musialam odsylac. Potem kupilam sobie taki rozmiar jak mialam w 9 miesiacu ciazy i byl ok :) Mnie piersi od 9 miesiaca ciazy do teraz wogole sie nie powiekszyly :) Wiadomo jak jestem przed karmieniem to sa pelniejsze,ale nie na tyle zebym musiala miec wiekszy rozmiar stanika. Wikula..ja wyszalam z moja corcia dwa tyg. po porodzie z tym ze wtedy bylo zimno (koniec marca). Mnie polozna na Lubinowej powiedziala ze mozna w zasadzie wychodzic kilka dni po urodzeniu tylko zeby na dworze nie bylo wilgotno. Teraz Maja ma juz 5 tyg. i na dworze jestemy codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikula Przy takiej pogodzie to tylko wychodzić :) Mnie ogólnie uczyły położne, żeby wychodzić z dzieckiem co dziennie przy temp. do - 10 stopni chyba, że pada :) A przy takiej pogodzie to w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIKULA: mój synek miał również 2 tyg jak przechodził ciężkie zapalenie płuc. Myślę, że jak najbardziej możesz już wyjść z córcią. Podobno oddział prof. Witka ma dużo lepsze warunki to aż strach pomyśleć jak jest na tym drugim oddziale skoro masz takie negatywne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_86
dzięki za odpowiedzi na temat staników!teraz już wiem jaki kupić. mi położna powiedziała, że jak mam termin na 18 maja to od razu mogę z dzieckiem na spacer wychodzić. magart jak się czujesz? pamiętam, że masz termin na 9 maja. tobie tez tak puchną stopy i łydki?ja pożyczyłam buty od siostry-o numer większe niż moje bo w swoje się nie mieszczę.i skurcze mnie męczą bardzo.te przepowiadające chyba i w pachwinie z jednej strony.a jaki mam apetyt! mogłabym jeść i pić cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria86 Tak, mam termin na 9. Ale nie jestem specjalnie do niego przywiązana. Jakoś mam przekonanie, że przenoszę tak jak pierwszą ciążę. Ja specjalnie nie puchnę. Raz się może zdarzyło i tylko lekko łydki miałam spuchnięte. Skurcze mam, ale raczej bezbolesne, czasami odczuwalne, ale bólem bym tego nie nazwała. Za to dokuczają mi pachwiny, krocze, spojenie łonowe. Nawet powiedziała bym, że bardzo dokuczają wieczorami a Młoda mi raczej nie naciska jeszcze, bo jest wysoko. Także ja to sobie jeszcze pochodzę w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_86
magart: to ci zazdroszczę, że masz bezbolesne skurcze. ja mam coraz dłuższe i tak bolesne, że zaczęłam się bać porodu. wcześniej byłam dobrze nastawiona do porodu a teraz jestem przerażona.zastanawia mnie czy może wcześniej nie urodzę skoro już dłuższy czas mam takie silne skurcze.wcześniej miałam tylko późnym wieczorem jak już leżałam ale ostatnio mam nawet rano jak chodzę z psem. a córa już dawno jest główką w dół. perspektywa tych okropnych skurczów jeszcze przez miesiąc jest okropna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×