Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość łubinowa mama :)
przyłączam się do apelu megart :P pisać dziewczyny :) ja jeszcze mam kawał czasu do rozwiązania (niestety) ale relacje zdam na pewno:) teraz niech piszą inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam w końcu dotrę a później wyjdę to po raz drugi też skrobnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie 14 czeka wizyta :-) Już się nie mogę doczekać żeby sobie córcie podglądnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę w piątek chociaż wierzyłam, że nie dotrwamy do tego czasu a tu kolejny uparciuch się zadomowił i wyleźć nie zamierza. Oglądać to ja ją już bym chciała, ale nie na na czarno biało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny my idziemy dzisiaj i też już się doczekać nie mogę :) Zazdroszczę mamuśką na finiszu. Magart widze że będzie u Ciebie podobna różnica wieku jak między moimi dzieciaczkami, myślisz że 2 lata to dobra różnica wieku? Ja się zastanawiam czasem czy dam sobie rade z dwójką:) Mamy bardzo żywą córeczkę i boję się że jeśli syn też będzie taki to chyba oszaleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magart Do piątku, to jeszcze daleko i możesz nie dotrwać :-) Ja w ciąży z synem wylądowałam w szpitalu ze względu na ciśnienie i po paru dniach spokoju załatwiłam sobie wyjście na drugi dzień... ale w nocy młody stwierdził, że wychodzić to ktoś będzie ale nie ja ze szpitala:P Odeszły mi wody i położna musiała na mnie nakrzyczeć żebym siadła na wózek bo chciałam iść sobie sama na blok porodowy :D Zadzwoniłam po męża i bidulek tak się zestresował, że szpitalne wdzianko założył na gruby sweter i jeansy, pot lał się z niego strumieniami :D z resztą mnie też było tak gorąco, że koszule sobie praktycznie na głowę zakładałam brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubinowa mama :)
viola widze, ze mamy podobny termin i podobna roznice wieku u dzieci :) u kogo prowadzisz ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 03czerwiec2013
o tak magart ma racje :) pora rozkręcić to forum :) smutami zalatuje. Magart jak u Ciebie się udało że druga jest córeczka? "planowałaś " płeć :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3czerwiec2013 Zamówiłam córę u Męża a jak on to zrobił to już nie wiem :) Chciał syna to zrobił sobie syna. Potem ja chciałam córkę zrobił mi córkę :) Ja w różnicy w robieniu nie dostrzegłam :D :D :D wiolaPP Czy ja mysle, ze to dobra roznica wieku? Uważam, że dobra, ale kupkam ze strachu jak to bedzie przez pierwsze 2-3 lata :) Byly tu laski z taka roznica wieku... Najwiecej mowi o tej roznicy wieku to ze napisalam, ze BYLY :) Bo juz dawno ich nie ma :P Ale kto da radę jak nie my ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszkawlo Moj "Twardziel" zrobił się za to bielszy od tego szpitalnego wdzianka jak przyszło do ostatniego etapu. A raczej nic co ludzkie nie jest mu obce :) Jak urodzę jutro lub pojutrze to chyba też tam będę top less latać, bo ma być mega gorąco :) A tak w ogole to chyba jestes osoba, o ktorej opowiadala mi jedna p. Bozenka z apteki szpitalnej w Katowicach. Nie wiem czy jest Twoja znajoma czy rodzina, ale wspominala, ze jest taka Agnieszka, chodzi do tego samego lekarza i tez bedzie miala parke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgnieszkaWlo: terminy mamy podobne, a ja niestety nie czuję żadnych ruchów troszkę mnie to niepokoi, ale jutro mam prenatalne to się dowiem czy wszystko ok. U mnie będzie przerwa 4,5 roku i mam wrażenie, że również niczego nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgnieszkaWlo:terminy mamy podobne, a ja niestety nie czuję jeszcze żadnych ruchów, trochę mnie to niepokoi, ale jutro mam prenatalne to się dowiem czy wszystko ok. U mnie będzie różnica 4,5 roku i też mam wrażenie, że już niewiele pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam coś się zawiesiło i napisałam dwa razy takiego samego posta. Myślałam, że pierwszy przepadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etm30 Ja czuje ruchy już baaaardzo intensywnie. Czasami widać już na brzuchu jak wywali rączki albo nóżki :-) Ciasno w brzuchu raczej nie ma, bo ja w ciązy robie się jak słoń :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łubinowa mama, ja ciążę prowadzę u dr. Ślęczki, właśnie dziś byliśmy na wizycie i mały się przekręcił główką w dół, więc odetchnęłam z ulgą:) Trochę mnie te pierwsze lata przerażają z dwójką dzieci i to tak małych. Ale pomyślmy jak to będzie później jak " odchowamy" dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszkawlo Słoń? Gdzie Ty widzisz słonia?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... dwa lata (prawie)temu synek też rodził się w taką piękną pogodę. Może córa też by zechciała wyjść w takie super słońce? :) Okłady z Męża wczoraj zastosowałam to dzisiaj ledwo widzę na oczy, bo w nocy mi dało popalić i rozeszło się po kościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magart Lustro mam w domu jeszcze:P:P:P Ale wiesz co? Pierdzielić to:P Przy synku przytyłam ponad 30 kg i jakoś wróciłam do formy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że ja ostatnio zrobiłam się strasznie drażliwa, jak tylko spojrzę w lustro to mi ciśnienia skacze. Zrobiłam się już taka sflaczała że szkoda słów:( Przy córce ważyłam dużo więcej i jakoś się nie przejmowałam a teraz to dla mnie drażliwy temat. Wczoraj jak byłam na Łubinowej to wydawało mi się że wszystkie kobietki mają mniejszy brzuch od mojego i są szczuplejsze a tylko ja wyglądam jak słoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25luty:)
Ja tez mialam bardzo duzy brzuch i przytylam 20 kg :| Jestem dwa miesiace po porodzie,schodzi mi waga ale powoli.. :( jem dietetycznie,dużo się ruszam i nie jem słodyczy bo karmie a w ciąży potrafiłam zjeść w 10 min. całą tabliczke czekolady :D Dziewczyny,czy ktoras z Was szczepila swojego malucha na Lubinowej? Ja mialam jechac jutro na szczepienie do swojej przychodni,ale niestety lekarka ktora w niej pracuje jest niekompetentna i zdecydowalam ze pojade na Lubinowa. Szczepionki juz zamowilam i odziwo sa tansze niz w aptece..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolaPP Nie masz się czym przejmować, mnie też się wydaje że każda kobieta poza mną wygląda w ciąży dobrze :D Jak się tak mocniej zastanowię, to nie jest źle. Przy młodym miałam makabryczne problemy ze skórą na calutkim ciele. Wyglądałam jakbym była cała w guzach, teraz jakiś pojedyńczy wyprysk (a podobno to dziewczynki odejmują urodę srata tata:P). Mój mąż po 13 latach od maja jest bezrobotny :/ nawet nie wiecie jak bardzo stresuje mnie ta sytuacja. Wprawdzie robimy sobie prześmiewki, że teraz będzie kurą domową, ale oboje w środku gryziemy się ze strachu. Myślę, że mojej Marlenie to dobrze nie robi, ale nie potrafię wyłączyć myślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaliczylam 2 h biegania za dwulatkiem po placu zabaw w tym upale. Ekstra wyglądam. Będzie miss świnka na porodówce - racice całe z ziemi, gęba cała czerwona i wielkie d spocone tak, że całe mokre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubinowa mama :)
megart rozbrajasz mnie na drobne tymi opisami :) swoją drogą, że też masz siły jeszcze biegać w tym upale? ja mam 2 msc do terminu jeszcze i dziś ledwo funkcjonuję :o x aga współczuję sytuacji :O a jakiej pracy m szuka? skąd jesteś? x wiola ja myślę, że jak się ze mną spotkasz na Łubinowej to od razu lepiej się poczujesz... wielka ze mnie baba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łubinowa mama :) Jestem z Tychów, mąż te 13 lat pracował przy wulkanizacji opon, ale nie ogranicza się jedynie do tego :D choć nie widzę go jako przedstawiciela handlowego, jest za spokojny i nigdzie by się nie przebił :P przeciwieństwa się przyciągają hihi :P Ja nie ukrywam, że myszkuje po ofertach jakiś większych firm, bo raczej zmian nie lubi i szuka czegoś stabilnego, choć dobrze wiem jak wygląda teraz rynek pracy :/ magart A ja po pracy wracam, jem obiadek i leżakuje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubinowa mama :)
aga więc oprócz trzymania kciuków będę o Twoim m intensywnie myślała i jak ktoś znajomy rzuci, że kogoś potrzebuje do pracy to Ci tutaj napiszę :) czas faktycznie kiepski :O fiat Wam w tychach kłopotu narobił :O ale mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_86
magart; Widzę, że się trzymasz dzielnie mimo jutrzejszego terminu. Mi zostało 10 dni i chyba nic się wcześniej nie ruszy. Nadal masz bolesne skurcze? Bo ja mam od tygodnia 1 mocny dziennie, czyli odkąd mi czop odszedł. A wcześniej było ich kilka pod rząd i to codziennie. Doszły za to wieczorno- nocne bóle korzonków. Podobno występują jak szyjka się skraca..Czytałam twój opis z pierwszego porodu. Poprawił mi humor:) AgnieszkaWlo: co do urody to faktycznie, że córki ją zabierają. Mi się ostatnio zrobiły okropne wysypki na szyji i ramionach i opryszczki mnie męczą-znika jedna i robi się następna. A co do utraty pracy przez męża to coś o tym wiem. Mnie zwolnili w 4 miesiącu ciąży bo miałam tylko umowę zlecenie i choć wydawało mi się, że byłam na to przygotowana to swoje przeryczałam. A czy ktoś może wie, czy jak już się akcja zacznie i trzeba wypełnić papiery na Łubinowej to my je wypełniamy lub mąż czy może ktoś ze szpitala? Bo mi wyszła infekcja w badaniu na paciorkowca i ciekawi mnie czy będą to wpisywać w papiery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to miło czyta się te Wasze posty, aż się lepiej człowiekowi robi:) Ja z córką w ciąży wygladała tragicznie, nie dość że 20 kg na plusie to jeszcze cała twarz w dziwnych wypryskach i ogólnie wygląd straszny, natomiast teraz z synem mam idealną cerę, nie wiem kiedy ostatnio tak dobrze wyglądałam i waga też nie tak wysoka, ale mogłaby być mniejsza:) Ale wiem jedno że tym razem jak już uda mi się schudnąć po porodzie to już na dobre, bo trzeciego dziecka nie planujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokunio
Hej dziewczyny! Ponad 500 stron, dziewczyny wow! Jestescie kopalńia wiedzy jak widze i bardzo bardzo prosze o podzielenie sie nia :) Jestem z jaworzna, mieszkam teraz wcsosnowcu, urodze chlopca ok. 26 sierpnia. To 24 tydzien, powoli rozgladam sie za szpitalem i szkola rodzenia. Do gina chodze w sosnwcu (dr Leks, bardzo fajny, przyjmuje w centrum zdrowia) natomiast porod w tym miescie dradzaja wszyscy (osatnie glosne przypadki smuerci dzieci tam byly komentowane m.in.u tomasza lisa, takze faktycznie cos am musi byc nie tak) i szukam w osciennych miastach. Najlepsze opinie w necie ma m.in. Łubinowa i dlatego tu trafilam :) Poniewaz nie znam sie kompletnie (pierwsze dziecko, ogolny strach przed lekarzami, szpitalami itp.), to chcialam podpytac, czy to jest dobry pomysl, zeby tam pojsc na szkolevrodzenia. W sensie czy dzieki temu moge poznac szpital i postarac sie o porod tam (bo czytalam ze zainteresowanie jest duze, boje sie ze nie prowadzac tam ciazy zwyczajnie mnie nie przyjma)? Czytalam tu na forum ze szkola rodzenia na łubinowej droga i malo kekcji, dlatego nie hestem oewna czy warto, ale gdyby to mialo decydowac o przyjeciu,.. A mialyscie oplacona dodatkowa swija polozna i sale jednoosobowa czy rodzilyscie bez dodatkowych kosztow? Kokunio - wydygana przyszla mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy że ilośc stron na forum jest obfita, ale warto trochę przestudiować:) Nie da się rodzić w szpitalu na Łubinowej nie będąc chociaż na jednej wizycie u lekarza ze szpitala lub powiązanego z nim, ponieważ przyjęcie jest na podstawie skierowania do porodu. Co do szkoły rodzenia się nie wypowiem bo uczęszczałam gdzieś indziej więc może dziewczyny pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×