Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość gość
to co jest na stronie zupełnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabranie kremu do pupki dla dzidziusia na pewno przyda sie na sali do przewijania maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabranie kremu do pupki dla dzidziusia na pewno przyda sie na sali do przewijania maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ubranka dla dziecka będą potrzebne, bo podobno szpital ma swoje, czy wystarczy tylko zabrać na wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc trzeba miec swoje ubrania bo szpital dziecka nie ubiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronce jest wyraznie napisane JAKIE i ILE ubranek trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowa_mama
ja juz pisalam swoja liste dla mamy na stronie 635. Niestety mam chyba nieco wieksze potrzeby niz inne mamy wiec oberwalo mi sie niezle za nia. I szczerze to jeszcze jakies p*****ly doszly. Jezeli chodzi o rzeczy dla malenstwa to slyszalam ze ubranka trzeba swoje wziac. Najlepiej nie przez glowe :) duzo wygodniej na poczatku zeby bylu z przodu zapinane. No i wygodne. Ja biore same pidzamki i body. Cos porzadniejszego na wyjscie. Na sukienki jeszcze przyjdzie czas :). Jeszcze pampersy. Ja polecam pampersy biale. Bardzo delikatne, teraz w rossmanie w super cenie. Rozek, jakas tetra, mokre chusteczki, kocyk cienki, niedrapki. I krem do pupy. Linomag i bepanthen sa dla mnie najlepsze. Ale wybieram sie jeszcze do szpitala i zapytam co oni maja to moze kupie zeby az tak nie mieszac. Chyba ze ktos wie? Myslalam o smoczku ale nie wiem czy tak szybko sie dzidziusiom daje. Dla meza to pewnie wiecej rzeczy jak porod sn. Mojemu zapakuje cos do jedzenia, buty na zmiane, aparat i chyba tyle :) ja jeszcze mam pudlo do komorek macierzystych. Serio kupa rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez robię sobie listę rzeczy ale nie chce przesadzać gdyż za pierwszym razem miałam full a i tak przydało mi się kilka, jeśli chodzi o maluszka o nie wiem ile zabrać tych ubranek i ciągle się zastanawiam,jeśli chodzi i pampersy to również polecam te białe z pampersa a teraz są w promocji w Rossmannie.Jeśli chodzi i smoczek to ja zabieram gdyż przy pierwszym porodzie bardzo mi się przydał mimo że dostałam burę od pań z laktacji.Ja po pierwszej cesarce pokarm dostałam dopiero na 4 dobę i małego musiałam dokarmiać mm, karmiłam go krótko piersią gdyż biedaczek się nie najadał miałam marny pokarm i potem przeszliśmy tylko na mm.Wiecie może jakie są dostępne mleka mm w szpitalu bo słyszałam, że ponoć sa różne do wyboru, choc nie wiem czy nie będę musiała mieć swojego i butelki.Wiecie jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm_wrzesien
ja miałam do szpitala wszystko to, co na stronie i nie użyłam 75% z tego. Rożek dali swój, ubranka też dają swoje, chyba, że chcesz mieć własne to od 2go dnia można w swoje ubierać. Ja polecam zakupić nakładki silikonowe z AVENTa (najlepsze) na brodawki, bo córa tak mi pogryzła na początku do krwi sutki, że myślałam, aby odpuścić karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka która tam rodziła też mówiła że ubranka i rożek dają swoje, więc chyba nie będę ze sobą zabierać aż tylu rzeczy, warto jedynie mieć coś na przebranie gdyby dziecku się ulało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dadzą swoje- jak ktoś po urodzeniu jest w amoku;) Mnie od razu po porodzie (tzn. po tych 2h skóra-do skóry) prosili, żebym dała coś do ubrania i nie było problemu. Wszystko miałam przygotowane i posegregowane w osobnych woreczkach- więc była tylko kwestia wyciągnięcia z torby i podania:) zresztą wolałam, żeby miał swoje rzeczy;p rożek faktycznie dają swój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubinowa
Jesli chodzi o ubranka polozne powiedzialy mi że lepiej dla Malenstwa miec swoje usłyszalam ze zawsze to bezpieczniej. U mnie po CC coreczke kangurowal maz dostala szpitalna czapeczke a po kontakcie skora do skory polozna ubrala Ja w ubranka ktore mialam ze soba.przyjechala w szpitalnym rozku.mama rodzacym przez CC polecam wode z dziubkiem mnie tez bardzo przydal sie octenisept na rane i dulcobis ktory bezproblemowo zalatwil sprawe pierwszego wypróżnienia.kazdej mamie polecam pomadke ochronna na usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba miec wlasnych butelek ale faktycznie nakladki i laktator czasami sa niezbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakladki mozna rowniez kupic juz w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przy cc ze wskazań medycznych mama dostaje chociaż na chwile dzidziusia, czy tylko go pokazują i od razu zabierają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pokazali coreczke i moglam pocalowac Ja w glowke.potem zszywano mnie a coreczke w tym czasie zabraly polozne.potem kangurowal Ja maz.od razu jak przewiezli mnie na sale dostalam Malutka do kontaktu skora do skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was na Łubinowej miała może CC w narkozie w ostatnim czasie? Jeśli tak , jak długi był Wasz pobyt w szpitalu? Po jakim czasie mogłyście wstać i iść np. pod prysznic czy do wc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate94
Witajcie przyszłe mamusie. Mam pytanie czy na prywatny porod trzeba sie jakos wcześniej zapisać ?? Jak to wgl gdy ginekolog prowadzący nie jest z lubinowej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm_wrzesien
musisz umówić się bodajże do dr Wieczorka na wizytę tak jakby kwalifikującą. Dziewczyna, która była ze mną w pokoju po porodzie, była właśnie na jednej wizycie tylko za chyba 200 zł i normalnie rodziła na Łubinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie do dr Wieczorka- do któregokolwiek lekarza współpracującego z Łubinową- lista na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S Wieczorek bierze 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowa_ mama
Ja od 30go tygodnia chodzę do dr Juraszka do Angelius Provita i jestem bardzo zadowolona. Polecił mi go moj lekarz bo razem pracują a zmieniałam bo moj który od początku prowadził ciąże nie pracuje w żadnym szpitalu. Wizyta 160 zł. Ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlistopadowamama
Ja rowniez polecam dr Juraszka z Angeliusa naprawde wspaniały lekarz, 3 listopada mam wizyte u anestezjologa na Lubinowej przed cesarka którą mam miec 17 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katee94
wlasnie ja tez chodzę do angelius provita ale do dr paligi Marty. Ale z tego co widziałam na stronie lubinowej ona nie współpracuje z nimi. Wiec co jeśli chce aby ona prowadziła moj porod w tym szpitalu. ?? Szczerze to wole kobietę jako gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczemiesiac
Dziewczyny juz rodzące! Co sądzicie o indywidualnej położnej na czas porodu? Poród póki co ma być naturalny i zastanawiam się czy w ogóle branie takiej dodatkowej położnej ma sens? W końcu 1000 zł za taką usługę to nie jest mało. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj -5 stron wstecz i poczytaj, było juz o tym b.dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic nie zrobisz;) poszukaj innej lekarki np dr Dynia. ( kobieta) Przyjmuje na drozdów na brynowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VANKA
Hej dziewczyny :) Termin porodu mam na 9 listopad, ale mój Gin obstawia że urodzę pod koniec tego miesiąca. Mam skierowanie do porodu naturalnego i zastanawiam się nad zewnątrzoponowym znieczuleniem, czy je brać i czy faktycznie jest ono dodatkowo płatne-jeżeli tak to ile. Dodam jeszcze że jestem bardzo zestresowana......to moja pierwsza ciąża o którą staraliśmy się z mężem kilka długich lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzela89
VANKA tez mam termin na 9 listopada moze sie spotkamy : D ja mam dedykowaną polozna wiec tam znieczulenie jest w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VANKA
Też się zastanawiałam nad położną, ale ostatecznie zrezygnowałam. Możliwe że się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×