Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość gość
ja mam na 11 marca :D a kontaktowałaś się juz z Pania Sabiną w sprawie porodu i jej opieki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na 27/03 rodziłam na Łubinowej w marcu 2014 z Bożena, ktora polecam. Teraz tez jestem z Nią umówiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Prolutex, 25 mg, roztwór do wstrzykiwań, 8 fiolek czyli 1 opakowanie i 1 fiolkę z drugiego WAŻNE DO 03/2017. Katowice i okolice, cena 100zl. Tel. 796-725-706.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ja mam termin za 2 tyg., dowiedzialam sie, że Pani Sabina specjalizuje się w przyjmowaniu porodów do wody, ale ciagle sie waham, czy wykupić jej opieke i porod do wody, z tego co wiem 1000+1000zl czy tylko sama opieke, czy sam porod do wody, no bo kto go przyjmie jak Pani Sabiny akurat nie bedzie na dyżurze... chyba nie bedzie mozliwy. Czy ktoras z Was ma juz doswadczenia z porodem do wody na Łubinwej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wykupisz opiekę to płacisz 1000zl i w tym jest juz poród do wody. Mi tak powiedzieli jak rodziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie prosze jakie sa koszty wizyt pierwszej i kolejnych? Czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam termin na 10 marca , bedzie to mój drugi poród na łubinowej. Pierwszy raz rodziłam w maju 2014 :) Polecam ten szpital . Jest naprawde super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyt ?? ja chodze do doktora Mniszka do jego prywatnego gabinetu płace 150 zł za wizyte. Skierowanie na Łubinowa dostane :) termin mam na 11 marca :D może sie spotkmy ;) bedziesz brała prywatna polozna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poród do wody to koszt 1000 zł a położna też 1000 zł wiec razem 2 tyś musisz zapłacic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam termin porodu na 13 stycznia i mam pytanko? Czy któraś z Was wykupywała indywidualną salę po porodzie? Czy warto? Raczej nie chcę wykupować indywidualną opiekę położnej, ale myślałam że poród w wodzie jest na NFZ. A z tego co tu czytam to 1000 zł kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 11:08 ostatnie strony są o opiece położnej, poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka pyta o sale nie o położna :) ja chciałam też tą sale jednak wybrałam - opieke połoznej :) sale są dwu osobowe wiec mysle ze spokojnie mozna we dwie osoby lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiabartusia
dziewczyny co do dodatkowej opieki to ja z czystym sumieniem moge powiedzieć że to wyrzucone pieniądze za to gdybym rodziła jeszcze raz to sale bym wykupiła. ja się źle czułam po cesarce i obecność męża w nocy była by mi bardzo potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heyo wszystkim!! :-) Po długich rozmyślaniach odnośnie miejsca porodu mój wybór padł na Łubinową. Głównie to forum okazało się dla mnie bardzo pomocne i obiecałam sobie, że jak już będzie po to też opisze swoje odczucia. Na początku dodam, że nie miałam wykupionych żadnych dodatkowych opcji typu położna czy indywidualna sala. Jedyne co to mój lekarz prowadzący całą ciąże pracuje w tym szpitalu i akurat miał dyżur w dniu porodu. Podczas porodu rodziłam ja i jeszcze 1 dziewczyna i położna biegała między nas dwie(tamta rodząca miała ciężki poród), mimo to ani na moment nie czułam się zaniedbana.Regularnie spr stan mój i dziecka .Pomagała we wszystkim, wspierała. Nie przyspieszała na silę porodu, tak kierowała rozwojem sytuacji by ochronić moje krocze na czym mi bardzo zależało. Starałam się słuchać jej rad i poleceń i mimo że był to mój pierwszy poród co zwykle trwa dosyć długo u mnie odbyło się to w przeciągu 7 h, urodziłam siłami natury, bez znieczulenia, miałam założonych parę szwów wewnątrz macicy. Nic wielkiego. Cudowna położna która opiekowała się nami przy porodzie o ile dobrze pamiętam miała na imię Krzysztofa. Przez cały poród towarzyszył mi mąż, przecinał pępowinę. Po porodzie opieka innych położnych również rewelacyjna. Z córunia spędziłyśmy w szpitalu 5 dni ze względu na jej silną żółtaczkę. Co do Pań z noworodków znalazło się parę niezbyt uprzejmych.Bardzo kładą nacisk na karmienie piersią.Jeżeli potrzebowało się pomocy to pomagały ale ogólnie jest się zdanym samemu na siebie także przy pierwszej ciąży jak jest się zielonym w opiece nad dzieckiem to ciężko. Warunki super, 2 osobowe sale, czysto, regularne wizyty lekarzy i neonatologów. Jedzenie lekkie ale nie najgorsze. Podsumowując nie rozczarowałam się, szpital rewelacyjny i naprawdę gorąco polecam!!!!!!!!!!! I powodzenia wszystkim przyszłym mamą. WESOŁYCH, UDANYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko, czy któraś z Was rodziła w wodzie? Czy mogłaby coś napisać na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusiabartusia a czemu uwazsz ze polozna to kasa w bloto? A jak wyglada ta sala 1 osobowa? Moze tam spac maz? Ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiabartusia
położne na łubinowej wszystkie sa wspaniałe i bez wykupienia dodatkowej opieki zajmują się pacjentkami najlepiej jak potrafią i nie tylko w czasie porodu. wiem co mówie bo przed porodem spędziłam dwie doby na sali przedporodowej i mogłam sporo zaobserwować. jedyny powód dla którego ewentualnie można się zdecydować na prywatną opieke to chęć rodzenia z jakąś konkretną położną ze względu na sympatie bo jeżeli brać pod uwagę kompetencję i podejście do rodzącej to na kogo by się nie trafiło to będzie się w dobrych rękach. co do sali jednoosobowej to mąż partner itp może być caly czas z Tobą bo w sali jest kanapa leżanka itp na której dodatkowa osoba może się przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam u dr Jędrzejko w Dea Salus w Tychach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny gosc ale na łubinowa skierowania nie da :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zastanawiam się nad wykupieniem sali jednoosobowej, ze względu na to że boję się iż w nocy sama sobie nie poradzę z dzidziusiem, to moje pierwsze dziecko. Czy któraś z Was może coś doradzić ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie nie poradze to poprosze o pomoc polozne albo dac im dziecko na noc jak bede mega wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm_wrzesien
Niby dlaczego dr Jędrzejko nie da skierowania na Łubinową? Co za bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmama
Na lubinowej rodzilam dwa razy lekarzem prowadzącym był dr.Sleczka polecam każdej przyszłej mamie lekarz z powołania:)nie miałam wykupionej dodatkowej opieki położonej trafiłam na dyżur Pani Bożeny i uważam że taka położna to skarb cudowna kobieta.Szpital godny polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina_sierpien
Hej mam pytanie odnośnie dr Jędrzejko. Chodziła ktoraś do niego w ciąży prywatnie na Giszowiec w Katowicach? Druga sprawa czy doktor daje skierowanie na porod w Łubinowej? I trzecia sprawa na ile tygodni doktor daje zwolnienia L4? Nie chodzi mi oczywiście o to, żeby od razu na pierwszej wizycie, ale mam pracę związaną z noszeniem i jeżdżeniem i jak brzuch urośnie może mi być cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram sie na Lubiniwa w przeciągu najbliższych 2 tygodni... Zależy od maluszka, kiedy sie zdecyduje mnie opuścić :-) Mam pytanie dotyczące II etapu porodu. Czy podczas skurczów partycji, przy rodzeniu główki, wybrac inna pozycje niż łóżko? Wolałabym rodzic w kucki lub tez w pozycji na kolanach i łokciach bo moj synuś jest spory. Czy położne robiły wam problemy na tym etapie porodu z wyborem pozycji? No i czy na tym etapie jest możliwa zmiana pozycji? To moj pierwszy porod i wiem ze ta faza moze trwać nawet 2h. Zastanawiam sie czy da sie wytrzymać tyle w jednej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położne nie robią problemu ale zobaczysz, ze wszystko wyjdzie w praniu. Ja tez chciałam tak rodzic a po I fazie 9,5h byłam tak wykończona, ze nie miałam siły obrócić sie na bok wiec sama zobaczysz czy dasz radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja parlam na lozku 1,5h i zlecialo w sekunde, nie bylam w ogole zmeczona. wczesniej bez skurczy partych porbowalam z polozna na czworakach od tylu, na koźle, ale chyba uznała, że słabo mi idzie, bo potem już zostało na łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tam krzesełko do porodu i z tego co mówiła położna dużo kobiet wybiera tą opcję bo jest im lżej, ewentualnie można w wodzie ale to kosztuje 1000zł. Ja mam termin na 15 stycznia także czekam już z niecierpliwością. A jak już będę po to na pewno dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Witam serdecznie. Ja termin porodu mam na koniec maja, ale martwię się czy mój lekarz napisze mi na skierowaniu cesarke. Marzę o niej, bo 1 poród miałam bardzo ciężki którego skutki odczuwam do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×