Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość gość
Obojętnie w jakim szpitalu lecz ważne by wspierał mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam z Panią Bożena K. Super, polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z p.Bożeną nie rodziłam, ale opiekowala się mną podczas pierwszego dnia wywoływania. Była super:) 3 dni później jak urodziłam (z p.Ewą Damas), to od razu się mną opiekowała p.Bożena - zabrała mnie pod prysznic, doprowadziła do pokoju. Bardzo mile wspominam każdą położną jaka się mną wtedy opiekowała - p.Bożena, p.Sabina, p.Ewa P. no i ta, która za mną rodziła p.Ewa D. Łubinowa cudowny szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Waszych odpowiedzi wynika, że wszystkie położne są super, sama nie wiem czy jest sens wynajmować kogoś na wyłączność. Powiedzcie mi, jak wygląda wywoływanie porodu jeśli jest się po terminie? Od razu podają oksytocynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiabartusia
ja miałam wywoływany poród w 9 dobie po terminie. Tzn w 9 dobie miałam test oksytocynowy. W następnym dniu miałam mieć podaną pierwszą kroplówkę z oksydocyną. Jak pisałam już wcześniej nie została mi ona podana ponieważ w tym dniu był wysyp porodów i najnormalniej w świecie nie było miejsca żebym zablokowała porodówkę na kilka godzin bo cała kroplówka u mnie schodziła jakieś 4 godziny. Generalnie pierwszą kroplówkę dostaje się drugiego dnia pobytu a jak nie zadziała to potem już decyduje lekarz czy czeka się kolejną dobę czy jest decyzja o cesarce jak to było u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy orientujecie się, czy można zabrać do porodu ze sobą ( oprócz męża ) wykupiona położną ale nie z łubinowej? Mam znajomą położną, która mogłaby ze mną być, zastanawiam się tylko, czy ma wtedy jakąś "moc", żeby podać leki, dopilnować nacięcia itp. Któraś się orientuje jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bardzo watpię :( ale zadzwoń i sie zapytaj... Myśle, ze nie pozwolą komuś z poza szpitala podawać jakiekolwiek leki :/ i nie wiem czy moze byc więcej niż 1 osoba przy porodzie raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Piotr Kobylec (*) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, chciałabym rodzić w tym szpitau, chodzę do lekarza który tam pracuje nazywa się Mniszek. Polecacie ten szpital? to mój pierwszy poród, pierwsza ciąza wszystko nowe i trudne. Lekarz szpital poleca, a jak pacjantki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam tam w zeszłym tygodniu i szczerze polcam ten szpital. Pani Sabina cudowna położna - opiekuńcza ale konkretna, takie osoby lubię. No i ochroniła moje krocze przed nacięciem, na czym mi bardzo zależało :) Przed każdym zabiegiem informowała, że może być nie przyjemnie, może szczypać itp. Ogólnie świetna opieka, dobrze że nie wykupiłam opeki położnej bo w tym szpitalu to zbędne. Jeżeli któraś z Pań jest szczególnie przewrażliwiona to może i warto, jednak jak dla mnie opieka była taka, jakiej bym oczekiwała, czyli położna zaglądała co jakiś czas, a większość czasu spędzałam sama z narzeczonym. Pokoje dwuosobowe, bardzo komfortowe, no i fajnie, że dziecko jest przy mamie i od razu możemy same decydować o nim, czyli np. córka spała ze mną w łóżku od pierwszej nocy, a z tego co słyszę od koleżanek w wielu szpitalach na porodówkach wszystkiego się zabrania. Mojej córce wykonano wszystkie niezbędne badania, a także te dodatkowe na które były pewne wskazania, dzięki temu wiem jakie badania muszę wykonać w najbliższych tygodniach i co jest konieczne do skontrolowania. Chyba nie ma do czego się przyczepić jeśli chodzi o poród na Łubinowej, dlatego polecam ten szpital każdej kobiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram koleżankę wyżej! :) rodziłam tam 2 razy i nigdy nie zdecydowałabym się na inny szpital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Piotr Kobylec (*) ... ??? O co chodzi? Jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Piotr Kobylec pracował w tym szpitalu, a kilka dni temu zmarł mając 48 lat :( Wspaniały lekarz, szkoda, że odszedł przedwcześnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje dziewczyny za opinie :) jestem spokojniejsza juz i zdecydowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak jest ze znieczuleniem przy naturalnym porodzie? czy bez problemu go dostałyście? Wiem, że szpital oferuje znieczulenie zewnątrzoponowe, ale zastanawiam się czy dostaje się je zawsze, wtedy kiedy kobieta chce je dostać, czy może zdarzyć się tak, że z jakiegoś powodu (nie licząc wykluczeń zdrowotnych) go nie dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co ja wiem to jest potrzebna konsultacja z anastazjologiem. Tam jest chyba caly czas dostepny.. Do jakiego lekarza stamtad chodzicie? Ja do Mniszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znieczulenie jest dostępne jeżeli będzie miał kto je podać. Jak anestezjolog będzie na cesarce to nie będzie miał kto go podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie, ile kosztuje wizyta u dr. Kozy? Dziękuję z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta u dr Kozy kosztuje 150 zł. Dziewczyny, proszę o informacje kto wypisuje L4 po cc dla męża ? Ile można tego dostać ? Czy ma ktoś termin na cc na 24 września ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiabartusia
Po cesarce l4 dają w szpitalu przy wypisie. Mąż dostaje 14 dni opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy późnej może lekarz ginekolog wystawić kolejne 14 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie odnośnie formalności jakie mąż musi załatwić po urodzeniu dziecka gdzie i co jeśli ktoś nie jest z Katowic tylko z innego miasta. Z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiabartusia
z tego co wiem, to opieki na żonę po porodzie przysługuje tylko 14 dni w roku, więc jeżeli wystawi szpital to lekarz prowadzący już nie ma ku temu podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam...jestem bardzo zawiedziona Lubinowa:( Choć przyznam ,ze sama opieka nad dzidziusiem bardzo dobra,ale ja bylam zostawiona sama sobie po cc z brzydko gojąca sie raną,,kilka razy przed zabiegiem upominałam sie o antybiotyk na dodatnie paciorkowce,gdybym się nie dopytała i nie zgłosiła sprzeciwu to zostałabym znieczulona w kregosłup choć wskazania w dokumentacji były do ogólnego z powodu kłopotów neurologicznych,,jak sie pozniej okazało..nikt nie zajrzał w konsultacje anestezjlogiczna,,ale nie to jest najgorsze...przy znieczuleniu ogólnym odzyskałam swiadomosc..bol nie do opisania,,bylam w pelni swiadoma a nie potrafiłam zareagowac..Horror! Gdy poinformowałam o fakcie w szpitalu ,uslyszalam ze pewnie mi sie to śniło....Wypuscili mnie do domku w 3 dobie z ropiejąca raną i okropnym bolem..szwy zrosły sie ze skórą..lekarz musiał cała swoją siłą je wyszarpywac..wyłam z bolu..tak wspominam Lubinowa..nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o limity na przyszły rok, to czy to nie za wcześnie trochę na podpisywanie kontraktów z NFZ?..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy zakładają cewnik ? przed czy po znieczuleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokotka
Hej, czy któraś z wypowiadających się tutaj dziewczyn rodziła ze znieczuleniem dokręgosłupowym na łubinowej ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed znieczuleniem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o informacje czy w przypadku kiedy jest konieczność hospitalizacji w wyniku zagrożenia ciąży to pobyt taki w szpitalu na łubinowej jest platny? Decyzje o takiej hospitalizacji podjął lekarz z łubinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×