Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaarol

rozczarowałem sie kobietami...

Polecane posty

Gość kaaarol
+45 oczywiście, że sie wybiore...bardzo chętnie;) tylko jak mnie uniesiesz??? na barana, przez barek czy na rączkach? ewentualnie ciągnięcie po podłodze za konieczyny;) ubrana w codzienność- a jakbym teraz sie wiązał nie robiłbym wesela... weseliłbym sie sam ze swoją wybranką...gdzieś w egzotycznym miejscu ... ta ceremonia powinna być najważniejsza dla dwóch osób...po co zapraszać kuzyna kuzynki cioci wujka, którego sie na oczy nie widziało? ale Wy-kobietki to uwielbiacie, prawda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Karol ;) ze kto uwielbia wesela? ja nie uwielbiam a co do tego rozczarowania to mam wrazenie, ze jeszcze nie raz dasz sie oczarowac, a w konu moze i zaczarowac na dobre? polowka pomaranczy gdzies sie czai.. to pewne! pozdrowienia i Wesolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
własnie tego sie boje.. że sie PODSTEPNIE CZAI...(ładnie to ujełaś) nagle wyskoczy...i...BACH-BACH-BACH ani sie nie obróze a MOJA łazienka bedzie w różowych kafelkach:/ aktualnie jest w niebieskich , tudzież zmotywem rybki :( - jakoś nie mam czasu tego zmienić:/ mój boże -NIGDY, NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
aj , takie wielkie sluby i wesela tez nie sa w moim typie:) ja chcialabym mały slub, tylko rodzice, rodzenstwo, mały kosciołek gdzies na odludziu... no ale nie tak szybko:)o ślubie jescze nie mysle:) widze ze tu co jakiś czas pojawiaja sie kobietki pocieszajaca Cie;) widzisz- wszystko przed Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
ehehhe no widzisz, te podstepne kobiety sa sa straszne, sportowy samochod przechodzi w duzy rodziny, a niebieskie kafelki w różowe :) na jakieś zjechane kobiety trafiałes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demi w domi
A ja mam taki pomysl. Jesli teraz kase juz masz, to moze warto poszukac tej starej pierwszej miłości??? W końcu stara miłość nie rdzewieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie nie nie Nie bylo nic o PODSTEPIE :P A ze sie czai to nic dziwnego.. chwilowo niby odstraszasz ;) ale minie Ci.. Mam takie wrazenie, ze mimo wszystko chcialbys poznac jakas normalna kobiete (nie wszystkie jestesmy takie zle!) Oczywiscie nie oznacza to, ze zycze Ci zmiany kafelek na rozowe. BLEh! a, tak calkiem na boczku, czasem sie nie dziwie, ze faceci moga byc rozczarowani.. W koncu macie szalone wymagania. Mamy byc stale piekne, zadbane, pachnace, uczesane, ogolone gdzie trzeba i swietnie ubrane niezaleznie od tego co robimy.. No i ponadto miec aspiracje zawodowe, rozwijajaca sie kariere, doskonale gotowac, sprzatac prac i prasowac z usmiechem na ustach i jeszcze wspaniale wychowywac dziatki no i zawsze miec ochote na plomienny seks.. Nie wspominajac juz o wielu innych \'drobnostkach\'.. Gdybysmy my- kobiety- mialy podobne wymagania w stosunku do mezczyzn, nasz ludzki gatunek szybko by wyginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
bzium swietnie ujete... "Gdybysmy my- kobiety- mialy podobne wymagania w stosunku do mezczyzn, nasz ludzki gatunek szybko by wyginal." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawa dla bzium
swietnie podsumowalas facetow;) no coz oto cala prawda o nich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
to zostałam sama, drinkowanie zakonczyłam...czas spadac widze... trzymaj sie karolku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
bzium- przesadzasz;) w moim przypadku wszytko było na odwrót, i jest...to kobiety WYMAGAJA, WYMAGAJA, WYMAGAJA... praca+pomaganie w zakupach+doglądanie domu w budowie+dzielenie obowiązków domowych+organizajca wczasów/wypadów/weekendów+mówienie komplementów/zauważanie nowego ciucha i fryzury+utrzymywanie ukochanej, jej mamy brata/siostry na studiach/w cięzkiej sytuacji+spontanicznie niespodzianki... nie raz nie dawałem siły! ale uważam, że tak powinno być:) wg. mnie mężczyzna powinien sie starać i walczyć o kobiete przez cały okres trwania związku... chciałbym jednak troche luzu psychicznego- mam strasznie stresującą prace, bywa, że tygodniami mieszkam w biurze- i chciałbym, żeby wtedy kobieta zrozumiała, że na prawde nie mam teraz energii i czasu na wymyślanie czegoś mega oryginalnego na urodziny jej mamy czy rocznice poznania sie... chciałbym mieć czasem "kanapowe" weekendy- lenienie sie we dwoje, oglądanie filmów czytanie książek- bez wypadów do restauracji czy klubów nawet chciałbym, żeby moja partnerka nie pracowała, lub miała leciutka prace- aby zawsze czekała na mnie w domu! uważam, że kobieta nie koniecznie musi mieć wyższe wykształcenie, czy świetną kariere zawodową aby być interesującą...to także nie jest miernikiem IQ!...jeśli taka kobieta ma pasje, hobby, można z nią pogadać o książkach czy filmach...-JEST SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
co do wyglądu...-kiedyś był okres kiedy za wszelką cene chciałem mieć efektowną dziewczyne-i z takimi sie spotykałem!- jakbym chciał odbić sobie niepowodzenia... jednak z taką "lalką" nie można poprostu wyjść z psem, pobiegać, wyjść na spacer do lasu- ona wcześniej musi nałożyć makijaż, ułożyć włosy, a biegać na szpilach nie bedzie... najpiękniejsze są dziewczyny naturalne- takie, które wstają i pierwsze co robią to całują na dzień dobry, a nie biegną szczotkować włosy! ehhh..rozpisałem sie i rozmarzyłem:) a co do starej miłości...troche sie dorobiłem i może księżniczka zechce wrócić? śmieszne...! chciałbym, żeby kobieta widziała we mnie człowieka a nie konto bankowe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich;-) Karol, mam nadzieję, że nie zjadłeś obydwóch zajączków, albo chociaż jakieś uszko zostawieś??? Dobra, zgadzam się na pomoc, co by odkupić swoje winy. Ja dziś mam zjazd rodzinny, więc wpadnę dopiero wieczorkiem. Miłego dnia wszystkim życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga jaga
Karol musisz byc wesolym facetem. Fajnie sie czyta ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaaarol - proponuję, żybyś wszedł na Randki.o2 i tam sobie kogoś poszukał. Choćby tylko do wymiany korespondencji albo rozmów przez Skypa czy gg na te 6 tygodni a może akurat trafisz na swoją drugą połowę. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Zdaje sie, że jedzenie nóżek cielęcych i innych wyciągów żelujących przyspiesza zrastanie kości. Opinie ciotek pomiń lekceważącym milczeniem. Niech się raczej wykażą troskliwą opieką nad Tobą teraz. Trzymaj się. jesteś młody i bardzo atrakcyjny, nie masz prawa się dołować. mint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och karol P
nie dawaj następnej kobiecie tego czego od Ciebie nie dostała poprzednia bo niestety tak sie nie da;) my kobiety jesteśmy jednak różne najlepiej wyśrodkować a przede wszystkim dowidzieć się czego oczekuje wybranka co do wyboru kobiet sam zmądrzałeś choć na mój gust trochę późno:) już moi 20 letni koledzy wiedzą że kobiety-lalki są takie i nie inne;) ogólnie powodzenia, choć odradzam wracanie do baby co rzuciła dla większej kasy...zawsze się znajdzie ktoś kto jej będzie miał więcej od ciebie i zapewni wyższy standard..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
no to topik umarł smiercia naturalna :) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
umarł, umarł... ale wy kobietki jesteście, wchodze po dłuższej nieobecności, spodziewając się jeków zawodu i tęsknoty...a tu "no to topik umarł"...ehhh...klapsy i piekło! na nic innego nie zasługujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
a już na pewno nie na czekoladowe zające! ot, co! zaraz je zjem OBA na śniadanie... więc zapomnijcie o mojej obietnicy podzielenia sie tymi przysmakami z kiepskiej czekoladopodobnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
:) ale jestes, odrazu sam je zjesz...ale i tak na pewno sa niedobre:) ale ok- ja tez mam zajaca do zjedzenia :P z czekoladki :) mykam popracować troszke :) MIłego dnia:) w przyplywie tesknoty zajrze tu wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł_Ciemności
przesledzilam caly topik no moze nie ekstra dokladnie ;) i jakos tak hmm nie wiem ale nie dziwie sie troszke tym kobietom co z Toba nie wytrzymaly...robisz wrazenie bardzo sympatycznego ale ...strasznie wiele narzucasz kobiecie takie mam wrazenie, masz dosc egoistyczne podejscie uwazaj, ze kobieta powinna siedziec w domu i czekac ja umeczonego mezusia.. nie umniejsza Twojej pracy, ani Twoim osiagnieciom zawodowym ale jednak gdzie w czyms takim miejsce na partnerstwo.. lapiesz sie zreszta z tego co widac na glupie puste goniace za kasa lale co juz uwazam, za skrajna glupote...taka nigdy nie doceni tego co ma...i jak juz tu ktos napisal zawsze sie znajdzie bogatszy do Ciebie... taka jest moja opinia, po tym co przeczytalam , oczywiscie biore pod uwage fakt, ze moge sie mylic poniewaz tak naprawde Cie nie znam;) mam nadzieje, ze kiedys zaczniesz szukac wartosiowych kobiet i pieknych bo to sie nie wyklucza....a nie tylko pieknych;) powortu do zdrowia zycze, bo widze, ze powazny wypadek miales..:) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie dawno nie wypowiadalam, ze az nicka pomylilam \"Anioł_Ciemności\" to ja tylko pod blednym nickiem;) pozdrawiam raz jeszcze;) pisze sprostowanie bo nie lubie anonimow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
ANiele ciemności nie ukrywam, że mam pewne wymagania co do kobiet:) ale w doborze partnera KAŻDY ma jakieś wymagania, kryteria, prawda? uważam, że moje nie są wygórowane...przez te lata dojrzałem... na pierwszym miwjscu stawiam ciepło, później wiernośc i lojalność oraz poczucie humoru wygląd-owszem jest ważny...ale to kobieta musi podobać sie MI i MNIE pociągać...nawet jeśli 90 facetów na 100 stwierdzi, że jest ona brzydka;) wypadek wcale nie taki groźny, a złego diabli nie biorą:) ale miłe słowa od Aniołka pewno sie przydadzą;) nawet jeśli jest to Anioł Ciemności:D ubrana w codzienność-opowiadaj lepiej jak na urodzinach teściowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
Ja jako typowy pracoholik musiałem zajrzeć dziś do firmy,ponieważ całą noc śniło mi sie, że beze mnie- PLAJTUJĄ,ZOSTAJĄ PODPALENI,itd... niestety radzą sobie świetnie, ba- nawet MOJEGO OSOBISTEGO KWIATKA ktoś podlał! no, żesz...nawet głupia roślinka potrafi żyć beze mnie! po za tym jadąc dzisiaj taksówką nasuneła mi sie pewna refleksja: -człowiek to strasznie ciekawska istota! przez moją 20 minutową droge do biura udzieliłem bardzo obszernego wywiadu na temat mych połamanych kończyn, stanie auta, koszcie naprawy, polityki, religii, KOBIET:D,giełdy i firmy,dody-elektrody oraz laptopa... uffff.... a Wy jakie refleksje na dzisiaj;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
a co do zająców-zjadłem i to oba nie mam wyrzutów sumienia! ani poczucia winy! mało tego, utwierdziłem sie w przekonaniu, że mi jako kalece należą sie wszelke dobra... dlatego UBRANA W CODZIENNOŚĆ zaraz podam Ci mój adres, i prosze swojego zająca wysłać priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty egoisto jeden!!!! Najpierw obiecujesz, że sie podzielisz a później..... Ale na pewno były niedobre te czekoladopodobne zające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko tak pięknie świeci, więc przydałoby się wyjść na spacerek, to co Karol powierzysz mi swojego pieska??? Bo samej to mi trochę nudno będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalone kierpceee
ja tam wolałabym iść na spacerek z jakimś fajnym Karolem, chociaz pieska też bym specjalnie nie przepędzała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×