Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaarol

rozczarowałem sie kobietami...

Polecane posty

Gość ubrana w codziennosc
uważaj tylko bo kafeteria wciaga ...i uzaleznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
za to mnie wysłaliby juz przed ołtarzyk:) i na porodówke..."bo swoje lata mam :D i na co ja czekam?":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
upss..lawendowa..coz za niefart..hihi;) ej ten topic moze sie rozciagnac w nieskonczonosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
tak...rozczarowanie kobietami to temat którego zakończyć sie nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
na najbliższe 6 tygodni może mnie coś wciągnąć - nie protestuje;) aktualnie czytam sobie tematy o dietach i odchudzaniu:D po podejżewam, że moge sie pożegnać z ciałem młodego boga hahahahaha:) 6 tyg w gipsie, plus pare miesięcy rehabilitacjii, potem może poderwe jakąś miłą niewiaste na mięsień piwny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
A kogo przed ołtarz nie wysyłaja? tylko tej całej szanownej rodzinie zalezy na weselu...a z kim ty sie potem bedziesz męczyc to juz twoja sprawa...upsss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dwa lata a nie będę nastolatką.. smutne 😭 :P Oj Karollu ;) zobaczysz jeszcze.. jeśli Ci bez kobiety dobrze - to naprawdę super. A jak zatęsknisz.. albo się zakochasz - też będzie super. No i takie podejście jest zdrowe, a nie zasada \"Buuuuuuu bo ja jestem brzydki/biedny/niski/głupi/nie mam szczęscia do kobiet i dlatego jestem sam..\" :P Chociaż ja mam koleżanki w moim wieku już \"po dzieciach\" z pierścionkami na palcach.. a jeśli będę starą panną? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
karol...hmm..kobiety chyba lubia troche misiowatych wiec sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
Fioletowo.... nie martw sie..masz jeszcze duuzo czasu aby"Życzliwi"okrzyknęli Cie stara panna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
zniknął Karol i niewiasty...nocka za oknem, trzeba iść lulu...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam swoje latka i jestem sama, ale nie zamierzam sie rozczulać z tego powodu, co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
ja tez znikam czas na relaksujaca, pachnaca kapiel i do łózka :) I miłych swiat Wam zycze:) Bez rozczarowan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
Ja tez jestem takiego zdanie Kasiunia... choc miłośc nie zawsze przynosi szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
Liliowa- ja na powodzenie raczej nie narzekam;) oj, to nie tooo...poprostu już taki wiek, że nie chce sie po raz kolejny sparzyć... nie mam już ani siły, ani ochoty budować czekoś nowego;) przyzwyczaiłem sie do samotności... jakieś dwa lata temu spotykałem sie z pewną kobietą - przez okres kilku tygodni...zasugerowała mi, że auto które akurat miałem należałoby zamienić na kombi, bo jak to rodzine zakładać i sportowym autem jeździć??? aż mnie ciary przeszły! po za tym ciągłe uwagi, że mam 1)pomalować sufit 2)kupić jakieś inne meble oprócz barku i łóżka 3)wypełnić lodówke jedzeniem a nie napojami 4)ściągnąć plakat Belluci i Bardot 5)nie nosic kolorowych koszul:D:D:D:D doprowadzają mnie do...babskiej histerii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
"relaksująca, pachnąca kąpiel i do łózeczka" nawet na forum jesteście...PODSTEPNE I WYRAFINOWANE;D ha wszędzie kusicie i okręcacie sobie nas wokół palca i co ja biedny mam zrobić, zmysły szaleją, nogi w gipsie nic tylko sie upić spać nie moge, bo na brzuchu z gipsem niewygodnie, a inaczej sie nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
...ja to nie umiem okręcic sobie mężczyzny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
na siedząco niewygodnie, bo mi kark drętwieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldlala
Wiesz co facet, świat jest taki, jaki my go tworzymy. To ty masz jakiś problem, że sobie wybiersz zimne interesowne suki lecące na kasę. Zmień hierachę wartości i otwórz się na inny typ kobiet, tyle. Widac ciągnie cię do księżniczek, które zawsze urządzają sie w życiu czyimś kosztem. Poza tym tez mi kadydat na geja, pozaliczałes tych kobiet na pęczki z tego co piszesz. No wiec może ilośc zastąp jakością. Tylko nie kobiecznie w sensie snobostycznego wyrafinowania. Po rostu nie umiesz sobie dobeirac ludzi i tobie samemu imponuje zapewne nie to, co się w życiu liczy najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
sory sory:) to nie było celowe, zmeczona jestem po prostu kuchnia i całym tym zamieszaniem... a facetami nie rzadze, nie okrecam wokół palca ja to mam wrazenie ze za bardzo sie staram , ciagle jestem, zawsze wysłucham itp ale ja to juz takiego wsparcia nie mam...chyba za dobra jestem... ale co tam, nie rozkrecam sie w swoich wywodach, bo nie skoncze spijcie sobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
nawet z kąpieli rezygnuje, a z picia raczej też, bo ciężko potem sie chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
Kasiunia....i zakochua sie we mnie nie ci, których chciałabym uwieść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
*dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
Karol juz sobie to wyobrazam,obie nogi w gipsie i na rauszu...:D miałby Cie kto podnieśc z podłogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
dldlala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
coś sie to wasze "babskie forum" wiesza:) dldlala - w takim sie obracam otoczeniu,że kobiety to zimne harpie;) aaaabbeee - nie pozbierałabyś mnie...ponad 190 cm, i 100 kg plus gips..ojj...zagrożenie dla twojego kręgosłupka:) ubrana w codziennosc -jawisz sie jako kobieta idealna:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skryta brunetka
To autora: Ciebie kobiety wykorzystywały mnie znow mezczyzni a njagorsze ze tak sie dzieje po dzien dzisiejszy... w niektorych sytuacjach po prostu nie mam pojecia co na mnie czeka.... i znow cierpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×