Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaarol

rozczarowałem sie kobietami...

Polecane posty

Gość kaaarol
i kobiet na pęczki nie pozaliczałem...z resztą nie miałem jednorazówek..zawsze myślałem, że "coś z tego bedzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
odbijemy sobie po śmierci w niebie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
tam będą same anioły i anielice;] sielana, sielana;) ale Ty kasiunia** na to nie licz;p wylądujesz w piekle;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
to musisz niezle wygladac..ale nie wazne, nie bede Cie napastowac;) jakos to bedzie Karol:) życie przed Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
chyba nie pojde stad :) nie chce mi sie juz nic...rzuce sie zraaz do łózka tak jak siedze i tyle bedzie:) a idealna nie jestem i zdaje sobie z tego sprawe:) najgorsza tez nie :D ale moj głowny problem polega chyba na tym ze jakaś za bardzo uczuciowa jestem, facet widzi jak mi zależy i chyba z czasem przestaje sie starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
aaaabbeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldlala
Sam wspomniałeś coś o 15 kobietach. jak dla mnie to bardzo dużo. No to może zmień środowisko. Wiesz, inteligentny człowiek ponoć potrafi uczuć się na błędach. Więc dokładnie to zrób. Przeanalizuj, gdzie i dlaczego popełniłeś błąd, bo zafiksowanie się na wersji że to świat jest be i fuj jest poniżej godność myślącego człowieka. To ty dokonywałeś złych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
aaaabbeee - wyglądam jak wyjęty z marzeń- biły poplamiony musztardą podkoszulek pięknie komponuje sie z mym gipsem do pół uda, któy opina me nogi niczym pończoszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
dldlala cos w tym jest:) kobiety z mojego otoczenia nie powiedziałyby zamien samochód, no bo jak to rodzina w ty sportowym jezdzisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
wiesz, ja lubie napastowac mezczyzn....i jeszcze nie moglbys uciec to juz w ogole.....ok, ja tez doo piekła z Kasienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
ubrana w codziennosc - wydaje mi sie, że w kobiecie najbardziej seksowna jest umiejętność słuchania...i troską któą potrafia okazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
kaaarol :) "wyglądam jak wyjęty z marzeń- biły poplamiony musztardą podkoszulek pięknie komponuje sie z mym gipsem do pół uda, któy opina me nogi niczym pończoszki " nawet na forum jesteście...PODSTEPNI I WYRAFINOWANI;D ha wszędzie kusicie i okręcacie sobie nas wokół palca, o my biedne kobiety! :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
tak, tak... jak już tu usiadłem to prędko nie odejde;) uzbrojony w czipsy, paluszki i piwo bezalkoholwe jestem do waszej dyspozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
ubrana w codzienność- też do piekła za obrażanie kaleki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
chyba źle Ci sie wydaje niestety... troska i umiejetnosc słuchania są raczej średnio wartosciowe i mało doceniane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
kasiunia - do piekła, za to, że namawiałąś mnie do spania na siedząco... ty potworze! zapomniałaś, że mego karku nie ma kto wymasować...zarniłaś me uczucia, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
Juz zaczynam sie pakowac do tego piekła...klapeczki i jakas bielizna starczy, przeciez tam ciepło...."grzeczne dziewczynki ida do nieba, niegrzeczne ida tam gdzie chca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
ubrana w codzienność-jak dla mnie to jest najbardziej seksowne... wracam z firmy, otwieram drzwi: 1)na kanapie siedzi dziewczyna o urodzie modelki i przegląda sobie katalog/ogląda fashion tv i mówi "ooo, jesteś" 2)już w przedpokoju wita mnie kobieta przyodziana w domowy dresik i zapyuje pytaniami- jak było? zjesz coś? zmęczyłeś sie? dla nie logiczne, którą wybierze 95% facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
aaaabbeee - Tobie sam Belzebub da klapsa w tyłek... a ja z jakiejś chmurki bede na was patrzył, upadłe kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
a ktora wybierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
chlip chlip..juz mnie przekresliles, zamiast nawracac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
aaaabbeee - ale Ty jesteś nieznośna :/ odpowiedź miała nasuwać sie sama, miała być WYRAŹNA, DOBITNA...a Ty tutaj takie pytania! już do spowiedzi! to jasne, że wybierze tą, któa sie o niego troszczy;) to super uczucie...sam przerabiałem...co z tego, jak dziewczyna wygląda jak z okładki, kiedy jest zimna jak skała... rozczula mnie kiedy kobieta w domu jest tylko dla mnie- bez makijażu, w domowym stroju...gotowa wysłuchac, pożartować, wypić piwko i pograć w pokera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbeee
Dobra dobra juz sobie ide. Szkoda ze jeszcze nie mozesz mnie w tyłek kopnac na do widzenia. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana w codziennosc
no to ja w 100% trafilam na tego jednego z 5 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×