Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

Naughty, to jesteś dokłądni takiego samego wzrostu jak ja :D Ja też mam 177 cm :D tropikalna pomarańcza - ma cellulit i trądzik różowawy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MenInBlack27
jeb nie trafilas. Nie jestem zarozumialy, poza tym nie jestem tez z wygladu przecietny, jestem przepiekny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora jest oczywiscie ruda i ma duze piegi :P -->eehhh rzeczywiscie jestes nade mna wiec jak trafilam to uznajmy ze to bylo do Ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nosze. Naughty - ma 177 cm wzrostu, trójkątną buzie, zgryz krzyżowy, szpiczasty nos, odstające uszy, krzywe nogi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
while - niska, siwiejąca, nosi duże, okragłe okulary, ma krótkie włosy. Lusesite - nieruda wiedźma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie przepraszam leonora pomylilam sie, wygladasz tak jak na tym obrazku w twojej stopce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patison --> zielona cera, i włosy na całym ciele, takie sterczące, niczym człowiek-kaktus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X-MAN --> około siedemdziesieciopięcioletni mężczyzna, nazywa młode kobiety małolatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starzec.
dziewczyna z kubkiem herbaty --> widzi rozbijające się samochody, blondynka, wysoka, opalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda dziewczyna... nie wiedzieć czemu trzyma kubek na głowie. Z wyjątkiem kubka ma na niej jeszcze dlugie brazowe włosy i zielone oczy... stuka w klawiature, przygryzajac dolna warge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba rozchwiana emocjonalnie, lubiąca sobie popić. Przesiaduje całymi dniami przy komputerze rozmyslająć o wielkiej miłości. Przejawia tendencje do dramatyzowania i wyolbrzymiania problemów, które ją napotykają. Lubi herbatę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×