Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

to właśnie miało oznaczać. \"i\" mi się zjadło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe nie kłam...wyrywało się na pewno nie raz....;) Lena bo ja wróże na przyszłośc. wkrotce odnajdziesz w sobie zamiłowanie do odkurzacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no tak....czyli jednak cos na sumieniu siedzi...mialam racje:P może zaraz odkryjemy że jestes też jedynaczką a brat jest adoptowany...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz co to żarty papierowe?i nie krzyw sie bo Ci tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wygląda Mia
? nie za wysoka, nie za szczupła, zadarty mały nosek, włosy raczej ciemne , hmmmmmm może Skorpionica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - subtelna, wrazliwa, ma sto pomyslow na minute, oryginalna, lubi ubrania w soczystych kolorach, ciemnowlosa, ma kota, lubi herbate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Laura.
umie wejść w link i myśli że jest wróżką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floriana
buziaczek, szczupla blondynka, filigranowa, wlosy za ramiona proste, duze oczy niebieskie, ulozona dziewczynka z dobrego domu, dobra uczennica, flirciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
floriana - kobieta ok 35 lat, szczupła, zadbana, włosy ciemne długie - tak sobie ciebie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczek - romantyczna do bolu, uwielbia kapiele w pianie, ma slabosc do pachnacych swieczek, uwielbia czytac ksiazki i slodycze, ma swietne podejscie do zwierzat, pyzata blondyneczka:) ile sie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia to może
dość wysoki chudzielec, szczera aż do bólu, zazdrosna o ładniejsze koleżanki, chodzi na solarium i ma tipsy ;) ma młodsze rodzeństwo, które lubi dręczyć ;) nie lubi kotów , wlosy krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana laura - skad to wszystko wiesz? Ana Laura romantyczna sliczna dziewczyna szukajaca ksiecia z bajki :P lubiaca doradzac innym, dobra uczennica nie przeklina ... i chodzi w krotkich spodniczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia to może > praiwe wszytsko się zgadza:) oprcz tego ze mam tipsy i nie lubie kotów bo uwielbiam...włosy prawie do pasa... nieźle jak na początek:) papierowe-> jestem pod wrażeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia.
onk3, kobieta w wieku 20-25 lat, szczupla, wlosy nie dluzsze niz do ramion, kolor kasztan, nosi okulary, lubi jesien i spacery w deczszu, kochliwa, wzrusza sie przy telenowelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptysiu troszke zgadłaś jestem kochliwa, włosy akurat mam teraz krótkie, nie nosze okulaów, lubię spacery i lat ciut więcej ale rzeczywiscie duzo trafień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczek - ciesze sie, ze trafilam :) tez mam zielone oczka :) nie szukam juz ksiecia, bo jestem po rozwodzie, nie nosze krotkich spodniczek, najwyzej takie przed kolano, bo wole odkrywac co innego :) reszta sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nozyczki – chce być w centrum, dba o siebie i chce być najbardziej zauwazana, chce aby ja doceniano i mowiono o niej, każdego pyta co o niej mysli …. Lubi dobra książkę , spacery i kwiaty, a Nick taki grozny nie pasuje do niej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie pasuje...niby nożyczki ale jednak papierowe...niby stara się być twarda ale jest wrażliwa, uczuciowa i łatwo ją urazić czy zranić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana33
podciągam podcigam bo topik fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mia* jest taka ze zawsze musi mieć racje i to ona konczy rozmowe do niej należy ostatnie zdanie :D ale jest madra i jak ma gadac byle co to nic nie mowi , mowi konkretnie i zrozumiale, ludzie lubia ja słuchać. Ma duze usta i dlugie rzesy :D dlugie nogi i ubiera się na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana33
hahahah miauczydełko? a myślałam,że juz wszystko słyszałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tu wszyscy mnie juz znają że kazdy trafia w sedno?;) buziaczek - dobra, pomocna, umie gotować albo przynajmniej ma do tego talent, ma wielu przyjaciół, wyczucie rytmu, oddana, czasami obrażalska, czesto spoznia sie na autobus może i mi się uda trafić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia- lubi delikatny makijaz, szczegolnie lubi podkreslac rzesy, lubi sportowa bielizne, lubi powietrze po deszczu, stroni od kuchni, choc lubi dobre jedzenie, uwielbia kawe mrozona i wylegiwanie sie na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk zielony - lubi wędrówki po górach i jeżdżenie pociągami, wegeteriańskie jedzenie, kontakt z naturą, ma psa, lubi długie spacery o zmierzchu oraz ma grupę wyzwolonych przyjaciółek feministek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×