Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość
dzieki dzieba chyba tak zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocosia
Mam pytanie.Mam od roku śluz , włosy pod pachami i TAM. Często mam bóle brzucha lub głowy i włosy mi się szybko przetłuszczają. Czy okres się zbliża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocosia
Acha i jeszcze piersi mi urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GÓRA96
Myśle ze powinnas zostac w domu, sama bym sie bała. Okres miałas mówisz ciągnacy sie ja jeszcze poczytam o tym ale najlepiej powiedz mamie o tym problemie a ona ci wszystko powie lub starszej siostrze jak ja ;D nie martw sie pozdrowienia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomQa
Nie masz się co bać. U niektórych dziewczyn (tak jak u mnie) ból brzucha pojawiał się i znikał jakieś pół roku przed pierwszym okresem. Czy okres się zbliża? Tego nigdy nie wiadomo. Osobiście pierwszą miesiączkę wywołałam silnym stresem tzn. straaasznie bałam się zabiegu wycinania migdałków. Dzień po nim .. : idę do łazienki, na majtkach nic, ale papier toaletowy... łohoho. Niestety to trwało tylko jakieś dwie godziny, potem fontanna... cocosia, nie masz się czego bać (tak myślę) pozdrawiam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qkikaq
czy druga miesiączka moze zaczac sie brązowym śluzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qkikaq
czy druga miesiączka moze zaczac sie brązowym śluzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qkikaq
czy druga miesiączka moze zaczac sie brązowym śluzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qkikaq
czy druga miesiączka moze zaczac sie brązowym śluzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qkikaq
czy druga miesiączka moze zaczac sie brązowym śluzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika127
ja niedlug oskoncze 15 lat i mam pytanko: nie mam jeszcze okresu a moje objawy: mam juz sluz(zolto-bialy)od ok roku nie pamietam dokladnie;P,mam juz wloski,wlosy na glowie troche czescie j wypadaja ale jakos tak wczesniej nie zauwazylam,piersi rosna od ok 2 lat ale brak czestych bolow brzucha to raczej niestrawnosci;Pale chumory to nie za dobre ale to moze poprostu niewyspanie albo gorszy dzien...;PPpomocy nie wiem kiedy dotane boje sie ze w szkole pomozcie ..plissssssssxD a jakiego koloru powinien byci w ogole co zalezy od tego sluzu?sorki ale nie moge znalezc odp bo wszedzie pisze zupelnie inaczej..blagam pomozcie...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania15
Mnie przed pierwszą miesiączką wcale brzuch nie bolał ale to nie był taki okres z krwią tylko ta wydzielina była brązowa ale później to się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia12
Dziewczyny pomóżcie!!! Moja druga miesiączka spóźnia mi się już 10 dni(ale tym się zbytnio nie martwię bo pierwsze miesiączki są nieregularne). Mam za to pytanie: ile dni przed kolejną miesiączką powinien się pojawić śluz??? Bo ja mam go od 3 tyg.!!! Co mam robić??? Proszę was o pomoc i POZDRawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.;) 2 miesiączka spóźnia mi się już o 4 dni, ale wiem że może nadejść nawet za pół roku. wczoraj miałam bardzo dużo tej wydzieliny, zaś dzisiaj i przez noc prawie wgl. i wczoraj ta wydzielina była żółto- biała, a zawsze jest biała. czy to coś znaczy? GORA96 zależy mi na twojej odp.;p na innych oczywiście też !!!! odp szybko. dzięki.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaala
Cześć. Mam 13 lat i wszystkie objawy dojrzewanie, nie miałam jeszcze pierwszej miesiączki. Od pewnego czasu zauważyłam, że śluzł znikł. Tzn. nie ma go tak dużo jak kiedyś. Czasem się pojawi, ale w małych ilościach. Dlaczego tak jest ? Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
do koleżanki pod nazwą Do dziewczyn A co sądzisz o moim przypadku? nie mam miesiączki ale mam wszystkie objawy tylko jedno mnie nie pokoi: mam lekkie zasinienie pochwy.Nie powiedziałam jeszcze o tym mamie. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaxd 97
Hej. jestem w kl 6 (już prawie 13 lat) i mam to wszystko czyli te owłosienie pod pachami i łonowe.. piersi mi rosną itd.czyli: -brzuch mnie pobolewa (co jakiś czas) -mam kilka czerwonych kropek na bieliznie (co miesiąc przez ok 4-6 dni mam to od listopada w grudniu też miałam jakoś tak w połowie miesiąca) -mialam wiekrzy sluz ( i dziwnie pachniae-gorzej jest już ok 2 lat albo i wiecej i on mnie normalnie zalewa od początku grudnia do teraz) -zauwazylam ze mam wieksze biodra i zmieniaja mi sie piersi i mam te krople brązowo czerwone-czy to jest już miesiączka bo jedna koleżanka mówi tak druga inaczej a jeszcze inna mówi ze nie.... (ta kropla jest tylko pod wieczór widoczna i ok 4-6 dni to mam) odpowiadajcie czy to już czy, nie ... a jeśli nie to co to jest?! Błagam o szybką odp. PS. Już wcześniej pisałam ale nikt nie odpowiedział ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaxd 97
a i jakoś dziwnie szybko mi się włosy przetłuszczają i mam jakieś głupie wypryski i chyba pryszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do dzieba-1997 Zazwyczaj śluz zwiększa się jakieś 14 dni przed miesiączką. Na początku może to być jednak trochę inaczej. A śluz przed miesiączką zazwyczaj jest w takiej kolejności: Przezroczysty -> biały -> Biało żółty -> żółty-> ciemny żółty ->brązowy -> MIESIĄCZKA Zazwyczaj tak jest, ale czasem organizm może pominąć jeden etap (lub dwa). Aha i przed miesiączką kilka dni może nie być śluzu, albo od razu miesiączka. do aaaaala To normalne. Nie każdy organizm produkuje śluz w takich ilościach, że już się on "nie mieści". Lub po prostu jest przezroczysty i go nie zauważyłaś :) do Marysiaxd 97 Może to jest miesiączka ale nie jestem pewna. Czasami przed pierwszą miesiączką pojawiają się malutkie "krwotoki". Ale nie jestem pewna :) do julia12 Ja mam śluz cały czas. Nie jest go dużo ale jest.I tak powinno być. Ale on zazwyczaj przed miesiączką się nasila. Choć też parę dni przed okresem - może zniknąć zupełnie:) do lika127 Śluz tak jak wcześniej pisałam różnych może być kolorów. :) do Qkikaq Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
Cześć dziewczyny mam pytanie druga miesiączka spóźnia mi się już 3m-c teraz przez trzy tygodnie miałam niesamowicie dużo śluzu nie szło sobie z nim poradzić i bolał mnie brzuch jednak od paru dni śluzu jest bardzo mało i bóle też ustąpiły czy coś jest ze mną nie tak prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do nieobeznana Druga miesiączka może się spóźnić nawet 6 miesięcy. Tym się nie przejmuj. Tak jak pisałam powyżej: Śluzu może być dużo 14 dni przed miesiączką, ale tuż przed nią może on ustąpić. Pewnie miesiączka się zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila13
dziewczyny jak już wcześniej pisałam mam już śluz od dawna piersi mam małe biodra mam dosyć duże 78cm włosy łonawe i pod pachami ale dziś się coś stało poszłam do łazienki zrobić kupę patrzę ale na bieliżnie nic nie było ale gdy wycierałam pupę to była krew czy to możliwe że to okres piszcieplisssssssssssssssssss jeste w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KAMILA 13
Hej mysle ze tak bo gdy ja miałam pierwsza miesiaczke to było tak samo poszłam do łazieki sie załatwić i patrze coś czerwonego na papierze toaletowym drugi trzeci raz dalej to samo na poczatku myslałam ze moze cos ze mna nie tak ale pomyslałam ze to moze okres chociaz w ten dzien brzuch mnie nie bolał ale 2 dni przed i byłam strasznie słaba a i nie zdziw sie jak bedzie ona trwała 1 dzien 2 dni ja byłam zaskoczona tym faktem bo ja dostałam w poniedziałek a w piątek jeszcze ja miałam... nie wiem czy to dobrz czy to zle ale nie martwie sie dziewczyny prosze was o odpowiedz jestem 2 dziewczyna w klasie która dostała okres a dziewczyny nie wiem (oprócz tej co ma) co mysla o mnie i o nas dominika ta co ma mówi ze zazdroszcza i to CHYBA prawda bo jak mówi ze brzuch mnie boli to one co ty tak przezywasz albo to po co tak szybko okres masz co mam im odpowiadac piszcie PROSZE... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pewnie zazdroszczą. Wiem jak to było ze mną, jak moja najlepsza przyjaciółka dostała. Jak mi powiedziała to powiedziałam tylko "o to spoko", a tak naprawdę strasznie jej zazdrościłam. To tak jest, bo wiesz, że ktoś jest już na następnym etapie życia, a ty tylko taki dzieciak jesteś :) A ty nie przejmuj się ich gadką. Zazdroszczą i tyle :P Możesz im powiedzieć, że jak same dostaną okresu to się przekonają jakie to wkurzające. Lub po prostu unikaj tego tematu :) Pozdrawiam Do kamila13 To okres. Nic nadzwyczajnego :) Witam w świecie kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gora13
dzieki gora chyba tak zrobie a ja tez zazdrosciłam ale tego nie ukazywałam ona raczej miała we mnie wsparcie, to moja najlepsza przyjaciółka i jak ja dostałam okres to mogłam na nia liczyc jak ona na mnie POZDRAWIAM ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila13
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila13
a i witam w świecie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do GORA96 właśnie od niedawna mam taki żółty i jestem słaba. wczoraj spałam po południu 2h, a wieczorem położyłam się już o 20:00 a zawszę spać chodzę o 23:30, 24:00. Dzisiaj też jestem b. słaba. też spałam po południu ok 1:30 h i zaraz kładę się do łóżka... fajnie by było gdybym za niedługo dostała 2 miesiączkę.. też wśród dziewczyn które już mają co miesiąc czuję się dziwnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza kolezanka
Dziewczyny,dla swietego spokoju najlepiej zawsze miejcie w torbie podpaske czy wkladke w ten sposob unikniecie nieprzyjemnych niespodzianek itp. Jak tak czytam to widze ze wiek kiedy dziewczyny dostaja pierwsza miesiaczke,znacznie sie obnizyl.Moja pierwsza miala miejsce kiedy skonczylam 12 lat i bylam druga dziewczyna w klasie ktora miala miesiaczke.Bylo to dla nas obu bardzo krepujace,raczej nie rozmwialo sie na ten temat w klasie-zreszta wtedy i wiek dojrzewania byl znacznie pozniej wiec takie sprawy byly jedynie obsmiewane.Ja wtedy uwazalam miesiaczke za prawdziwa kare.Nie bylo alwaysow ani tym bardziej tamponow.Kupowalo sie albo zwykle bella bez skrzydelek a od wielkiej parady dostepne byly Libressy.Dopiero dwa trzy lata pozniej pojawily sie pierwsze alwaysy skrzydelkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×