Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Paulla97
Ja jeszcze wczoraj rano przyśmianiu się czy choćb skłonie czułąm jakby mi cos wylatywało. na piżamie tego śluzu było mnóstwo, lae kiedy potem ubrałąm się i założyłam wkładkę wieczorem była praktycznie całkowicie sucha. Choc zawsze mam tak że jest zasaczona śluzem i są na niej takie małe kuleczki śluzu a w czoraj ich nie było. Czy to oznacza że zbliza mi się pierwsza miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
jeszcze wczoraj rano na piżamie miałąm mnóstwo śluzu takiego białego, potem założyłąm wkładkę i wieczoram jak ją zdejmowałąm była praktycznie sucha. Zawsze mam ją całą w śluzie i takie małe kuleczki śluzu. Ale w przez cały wczorajszy dzień w sumie dużo ze mnie nie wyleciało. W dodatku od trzech dni cały czas pobolewa mnie głowa i lekko mnie mdli. czy to oznacza że zbliża mi się pierwsza miesiączka? Odpiszczcie plissss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla97
jeszcze wczoraj rano na piżamie miałam okropnie dużo śluzu, a jak potem załozyłąm wkładke to byłą praktycznie sucha a zawsze jest całą wilgotna i są takie małe kuleczki śluzu. w dodatku od trzech dni boli mnie głowa i mnie mdli. czy to oznacza że zbliża mi się pierwsza miesiączka? Odpiszcie plisss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat i 4 dzień pierwszą miesiączkę. jest umiarkowana, ale jedna podpaska starcza najwyżej na 5 godzin. no i jest czerwona, są takie prawie czarne glutowate skrzepy , brązowa wydzielina tylko w nocy, ale mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat i 4 dzień pierwszą miesiączkę. jest umiarkowana, ale jedna podpaska starcza najwyżej na 5 godzin. no i jest czerwona, są takie prawie czarne glutowate skrzepy , brązowa wydzielina tylko w nocy, ale mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat i 4 dzień pierwszą miesiączkę. jest umiarkowana, ale jedna podpaska starcza najwyżej na 5 godzin. no i jest czerwona, są takie prawie czarne glutowate skrzepy , brązowa wydzielina tylko w nocy, ale mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Hej! A może pojawić się skrajny brak apetytu, zaparcia, skurcze, wzdęcia itp.? Mnie to dolega już od pewnego czasu wraz z podwyższoną temperaturą i białym śluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A d d u ś
Do Wiesia XD Kilka stron wcześniej pisało, że objawami pierwszej miesiączki może być brak apetytu. A mi odpowie ktoś ? Fajnie by było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Do A D U Ś Ś Nie można przewidzieć kiedy ona nastapi kazdy organizm jest inny. Ale ja podejrzewam że jeszcze troszke bedziesz musiała poczekać poniewaz śluz masz dopiero od maja a on zazwyczaj pojawia sie 2lata albo 1,5 roku przed pierwsza miesiaczka. Ja też wyczekiwalam tak tej miesiaczki a jak nadeszla to juz mialam jej dosc to nic przyjemnego. pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Sory pomysliłam twój nick ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Do Paulla97 Tak to jest oznaka miesiaczki. Ale nie mozna przewidziec kiedy ona nastapi ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataalaaa
Moje obiawy to był ból brzucha uczucie trochce jakis skurczow a krew poleciała razem z krwią było tego dużo ale nie bolało prze 5 dni miałam 1 miesiaczke !!! bolał mnie brzuch najbardziej przez 1 ,3 dni a dostałam w sylwestra 2008 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9829Pauliś9829
Cześć dziewczyny. Czytałam wasze pytanie, i nie ma tu mojego problemu. Chodzi mi o to, że w 5 klasie była u mnie w klasie pani, która nam mówiła o TYCH sprawach. Był to program Olways ''Między nami kobietkami'' Dostałyśmy podpaski i takie tam :) Od niedawna pojawił mi się śluz, na początku było go mało, ale potem było go coraz więcej. Bardzo mnei to denerwowało ;/ Nie miałam wkładek, bo się wstydziłam powiedzieć o tym mamie, więc używałam tyn podpasek (i tu właśnie tkwi problem) Owe podpaski mi się skończyły, a ja nie wiem co mam robić ! Wstydzę się mamy zapytać czy by mi nie kupiła wkładek. Jestem bardzo nieśmiała. Co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Ja na twoim miejscu jak bym była nieśmiała to bym poszła do sklepu i sama sobie kupiła;p;p Ale zapytaj mame napewno nie powie ci ze nie kupi ci bo nie ma takiej potrzeby powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika98
chodzę do 5 klasy, mam od 4-5 miesięcy wydzielinę, od 2 lat rosną mi piersi i mam owłosienie łonowe, ale owłosienie pod pachami nie mam. Czasami wieczorami boli mnie podbrzusze. Czy to mogą być objawy pierwszej miesiączki ? Kiedy ją mogę dostać ? Odpiszcie, proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do dominika98 Miesiączkę możesz dostać jutro, ale możesz dostać ją też za parę miesięcy ;) Ja objawy miesiączki miałam już wszystkie rok przed jej nadejściem. Strasznie chciałam jej dostać. Ale miesiączka niczym się nie różni, od normalnych dni :) do 9829Pauliś9829 Kup sobie sama wkładki. Jeśli wstydzisz się pójść do sklepu z obsługą - idź do supermarketu :) Wcześniej możesz wejść na stronę www.discreet.pl i wybrać sobie odpowiednią wkładkę dla siebie, żeby nie siedzieć w sklepie cały dzień i nie przebierać (rodzai wkładek nie jest mało:) ) Możesz też powiedzieć mamie. To nic wstydliwego :) Twoja mama wie, że dorastasz, a jeśli nie wie musisz jej to uświadomić :) I dzięki za odpowiedź na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika98
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondipp
ja prawde muwiiąc troche zdziwiłam sie pierwszą miesiączką. nie dostałam jej w szkole tylko akurat w przerwie świątecznej dzień przed sylwestrem. dostałam okres w nocy kiedy spałam. muwie wam wiecie jak ja sie martwiłam ze nie dostaje okresu bo moje kolezanki juz dawno dostaly ale zrozumiałam ze dostane to dostane a jak nie to nie no i poszekam. PS mam 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
To czyli wczoraj dostałaś okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramdamdam
Witam .! Potrzebuje pomocy.! Mam 13 lat, we wrześniu skończyłam . Już od koło roku mam wydzieline śluzową . Ona się na pewno pojawiła 5 stycznia 2009 roku . Mam owłosienie łonowe , no i początkujące pod pachami . Miewam niekiedy bóle brzucha takie bez powodu . Chciałabym wiedzieć , czy jeden rok to nie za długo . Moje koleżanki dostały okresu po kilku miesiącach od pojawienia się wydzieliny śluzowej . Niektóre pół roku . Kiedy dostane miesiączke? Proszę was o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpasencja
No nikt tego nie wie możesz dostać jutro jub za rok xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramdamdam
No tak , ale czy rok to nie za długo .?? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka.
Cześć. W barburkę, kiedy przyszłam ze szkoły do domu zauważyłam na bieliźnie krew. Nie bolał mnie brzuch. Wieczorem już nic nie leciało i tak było do dziś. tylko na majtkach mam dużo więcej białej wydzieliny. Jak myślicie, czy to była jakaś oznaka że za niedługo mogę mieć miesiączkę? Proszę o szybkie odpowiedzi. Dzięki.;) Piszcie najlepiej na nr gg: 13799864 lub na emaila: dzieba-1997@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do ramdamdam Ja jak już pisałam wszystkie objawy miesiączki miałam ponad rok przed jej nadejściem. Tym bardziej śluz. Miałam go jeszcze zanim dostałam owłosienie w miejscach intymnych. A brzuch wole mnie nie bolał. Zaczął boleć dopiero przed 3 miesiączka :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpasencja
Cześć dziewczyny wczoraj i przedwczoraj bolały mnie jajniki a dziś boli mnie podbrzusze nie miałam jeszcze pierwszej miesiączki mam 13 lat boje się co to może być PROSZE O SZYBKIE ODPOWIEDZI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1
ja mam już od dawna wydzielinę i owłosienie łonowe żebra mam dosyć duże ostatnio miałam jedną kropkę krwi piersi mam nie duże ale bolą mnie PLISSSSSSSSS PISZCIE KIEDY MOŻE TO SIĘ STAĆ JESTEM W KROPCE NIE WIEM CO ROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila12
ja mam już od dawna wydzielinę i owłosienie łonowe żebra mam dosyć duże ostatnio miałam jedną kropkę krwi piersi mam nie duże ale bolą mnie PLISSSSSSSSS PISZCIE KIEDY MOŻE TO SIĘ STAĆ JESTEM W KROPCE NIE WIEM CO ROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramdamdam
do gora96 ja tak samo miałam , że śluz miałam przed owłpsieniem intymnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Błagam dziewczyny,pomóżcie...! Dziś mam tak dużo śluzu że przecieka mi przez majtki,a nawet jak się dziś ubierałam i siedziałam na fotelu,zdjęłam majtki to śluz mi wyleciał na fotel..... Leci ze mnie cały czas i to bardzo dużo.... A do tego zauważyłam zasinienie okolicy łonowej!Po prostu mam niebieskie ślady! ''Mój Boże'' co mi jest??????!!!!!!!!! Błagam Was o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Przykro mi, niestety nie wiem co Ci jest.. ;< Ale nie wygląda to ciekawie... Powinnaś poinfomować o tym mame i myślę, że wizyta u ginekologa też byłaby wskazana. Nobo zasinienie? Coś tu nei gra.. Nie stresuj się i odwiedź lekarza - on sprawdzi czy wszystko okej. Pozdrawiam i zyczę powodzenai ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×