Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Marlena *
Wesołych Świąt ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
Ja wczoraj miałam tak samo jak olka12.Wieczorem strasznie bolały mnie jajniki.... Ale to ustało. ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta .
Słuchajcie mam problem. Od wczoraj mam dość obfity brązowy śluz . Gdy się podcieram widzę czerwone plamy . Brzuch mnie tak nie boli jak tydzien temu. Czy to jest już okres ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak. Zaopatrz się w podpaski. Witam w świecie kobiet:) Wesołych Świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Do Marta. Tak to jest okres ja miałam tak samo tylko że rano brazowy śluz a ok 16 juz krew ;p;p Witamy następna kobietke gratulacje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniuchaaa
Heeej!!! Słuchajcie, goszczę tutaj pierwszy raz. Śluz mam już od ponad 3 lat. Włosy pod pachami od roku. Łonowe od 4 lat. Piersi rosną mi od 2 lat. Mam 13 lat. Śluz był raz większy, raz mniejszy. Od trzech miesięcy dokładnie co miesiąc miałam śluz taki jak białko kurze (czyli podjerzewam że owulację). Nic więcej się nie działo. Podejrzewałam że dostanę okres. Dziś około godziny 14 poszłam siku patrzę a na wkładce mam taką czerwoną plamę która była długa w górę na 6 cm i szeroka na 3 cm. Stwierdziłam że to plamienie. Gdy się podtarłam na papierze było dość sporo brązowego śluzu. Od tamtego czasu gdy chodzę do łazienki i się podcieram to są takie pomarańczowe ślady i na wkładce też mam pomarańczowo-czerowną wydzielinę. Czy to plamienie?! Podejrzewam że to nie jest jeszcze okres. Powiedzcie kiedy NAJPÓŹNIEJ mogę się go spodziewać?Czekam na odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Wiesz, wydaje mi się, że to miesiączka. Zdaża się często że pierwsze tak wyglądają... Spawdź, ile czasu bd sie to utrzymywało. Jak jutro bd - to na bank miesiaczka. A jak nie - niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie dziś dostałam miesiączkę. wczoraj jak się podcierałam był taki różowawy śluz, dzisiaj jest prawdziwa czerwona krew. rano była taka brązowa plama. tylko mam problem taki że w pochwie jak się podcieram jest dużo krwi, ale jest troche pomieszana ze śluzem i niezbyt ścieka na podpaskę. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Raczej normalne za pierwszym razem okesu jest bardzo mało!! Chociaż mojego bylo dużoo i trwał tylko 3 dni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Raczej normalne za pierwszym razem krwi jest bardzo mało. Chociaż u mnie byłoo go dużoo i trwał tylko 3 dni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
A no i witamy w świecie kobiet;D Gratulacje ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, już nie jest mało, wręcz przeciwnie, cały środek podpaski w krwi, czerwona woda w toalecie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Heh no widzisz nie ma sie co martwic ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
A ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
Dziewczyny,a macie na piersiach dookoła brodawek takie maleńkie guzki? Niepokoi mnie to bardzo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Guzki? Jeżeli rozumiesz przez to sporo taki małych wypukłości jakby takich małych zaskórników, to tak - też mam takie ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia01234
No takie jakby małe chrostki. Sorry za takie określenie...guzki... Masz też takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Hej! To znów ja... Mam pytanie gdyż bardzo niepokoi mnie mój śluz i bardzo proszę o poradę... Śluz na początku miałam przezroczysty,potem biały i bardzo gęsty,a teraz mam na zmianę:raz malutko jasno żółtego,a raz bardzo,bardzo dużo ciemno żółtego i tak na zmianę raz ten,raz ten. Bardzo proszę co o tym sądzicie? Niepokoi mnie ten kolor i tak wielka ilość jego.... Proszę o szybkie i szczere odpowiedzi. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Jeśli jest żółty może to oznaczać jakąś infekcje. A jeśli jest go raz dużo a raz mało to może oznaczać zbliżającą sie miesiączkę. Ale nie jestem na 100% pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
No raz mam tylko małe kropeczki a drugi raz się po prostu topię... Może to zwiastuje miesiączkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
donia 01234 Taaak, to normalne ; > Poprostu rozwijają Ci się sutki. Wiesia xd nie przejmuj się... Jeżeli nosisz wkładki i na nich masz mocno żółty śluz to to nic strasznego. Zrób jeden dzień testu : załóż czarne majtki - jeżeli śluz na nich bd biały to wszyystko okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Mam takie pytanie, jestem tu pierwszy raz ; > A więc jak u was wyglądała pierwsza miesiączka ? Była obfita czy skąpa ? Jaki kolor miała, czerwony czy brązowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
A no i jeszcze ile trwała ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniuchaaa
Ja mam pierwszą miesiączkę już trzeci dzień. Wygląda jak zwykłe plamienie. Mam jedną podpaskę na dzień. Po prostu tylko pojawia się brązowe. A zazwyczaj po pojawieniu krwi występują czerwone upławy... Nic nie leci praktycznie. Ale ja tam sie ciesze, że tak mało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Moja miesiaczka napoczatku byla brazowa wogole nie wiedzialam ze to okres, ale pozniej zaczela robic sie czerwona. Była bardzo obfita i trwała tylko 3 dni, albo 4 ale w 4 dzien na wkladce mialam tylko kilka kropelek krwi;p.No i mnie jeszcze brzuch bolał!!;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Moja miesiaczka napoczatku byla brazowa wogole nie wiedzialam ze to okres, ale pozniej zaczela robic sie czerwona. Była bardzo obfita i trwała tylko 3 dni, albo 4 ale w 4 dzien na wkladce mialam tylko kilka kropelek krwi;p.No i mnie jeszcze brzuch bolał!!;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Moja miesiaczka na poczatku byla brazowa(nie wiedzialam ze to ona) Ale pozniej zrobila juz sie czerwona. Byla bardzo obfita ok 5 podpasek na dzien;p. Trwala tylko 3 dni, albo 4 ale w 4 dzien bylo tylko kilka kropelek krwi. A i jeszcze mnie brzuch bolał.;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia13
Sory że tyle razy wysłalam alke mi sie komp zawiesil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja pierwsza miesiączka, była chyba najbardziej obfita ze wszystkich, a miałam cztery. Pierwsza trwała 4-5 dni. Na jeden dzień starczały mi 2-3 podpaski. Dla niektórych może to mało, ale dla mnie-dużo :). W nocy zakładałam tylko na wszelki wypadek wkładkę, ale okresu w nocy nigdy nie mam. Nie było tak źle :) I mam jeszcze pytanie: - Czy to normalne: Pewnego słonecznego dnia dostałam miesiączki (nie pierwszej). Na majtkach miałam dużą plamę krwi. Założyłam podpaskę. Po jakimś czasie, gdy poszłam się załatwić, zobaczyłam, że podpaska jest czysta. W nocy też nie było krwawienia, więc na następny dzień nie zakładałam podpaski. Ok. godziny 11 znowu zobaczyłam plamę krwi, a gdy "znowu" założyłam podpaskę-wieczorem była czyściutka. I tak codziennie przez jakieś 3-4 dni.Podpaska czysta, a majtki brudne... Czy to normalne ?? Proszę o OdPoWiEdZi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja pierwsza miesiączka, była chyba najbardziej obfita ze wszystkich, a miałam cztery. Pierwsza trwała 4-5 dni. Na jeden dzień starczały mi 2-3 podpaski. Dla niektórych może to mało, ale dla mnie-dużo :). W nocy zakładałam tylko na wszelki wypadek wkładkę, ale okresu w nocy nigdy nie mam. Nie było tak źle :) I mam jeszcze pytanie: - Czy to normalne: Pewnego słonecznego dnia dostałam miesiączki (nie pierwszej). Na majtkach miałam dużą plamę krwi. Założyłam podpaskę. Po jakimś czasie, gdy poszłam się załatwić, zobaczyłam, że podpaska jest czysta. W nocy też nie było krwawienia, więc na następny dzień nie zakładałam podpaski. Ok. godziny 11 znowu zobaczyłam plamę krwi, a gdy "znowu" założyłam podpaskę-wieczorem była czyściutka. I tak codziennie przez jakieś 3-4 dni.Podpaska czysta, a majtki brudne... Czy to normalne ?? Proszę o OdPoWiEdZi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×