Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość
Moja pierwsza miesiączka, była chyba najbardziej obfita ze wszystkich, a miałam cztery. Pierwsza trwała 4-5 dni. Na jeden dzień starczały mi 2-3 podpaski. Dla niektórych może to mało, ale dla mnie-dużo :). W nocy zakładałam tylko na wszelki wypadek wkładkę, ale okresu w nocy nigdy nie mam. Nie było tak źle :) I mam jeszcze pytanie: - Czy to normalne: Pewnego słonecznego dnia dostałam miesiączki (nie pierwszej). Na majtkach miałam dużą plamę krwi. Założyłam podpaskę. Po jakimś czasie, gdy poszłam się załatwić, zobaczyłam, że podpaska jest czysta. W nocy też nie było krwawienia, więc na następny dzień nie zakładałam podpaski. Ok. godziny 11 znowu zobaczyłam plamę krwi, a gdy "znowu" założyłam podpaskę-wieczorem była czyściutka. I tak codziennie przez jakieś 3-4 dni.Podpaska czysta, a majtki brudne... Czy to normalne ?? Proszę o OdPoWiEdZi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja pierwsza miesiączka, była chyba najbardziej obfita ze wszystkich, a miałam cztery. Pierwsza trwała 4-5 dni. Na jeden dzień starczały mi 2-3 podpaski. Dla niektórych może to mało, ale dla mnie-dużo :). W nocy zakładałam tylko na wszelki wypadek wkładkę, ale okresu w nocy nigdy nie mam. Nie było tak źle :) I mam jeszcze pytanie: - Czy to normalne: Pewnego słonecznego dnia dostałam miesiączki (nie pierwszej). Na majtkach miałam dużą plamę krwi. Założyłam podpaskę. Po jakimś czasie, gdy poszłam się załatwić, zobaczyłam, że podpaska jest czysta. W nocy też nie było krwawienia, więc na następny dzień nie zakładałam podpaski. Ok. godziny 11 znowu zobaczyłam plamę krwi, a gdy "znowu" założyłam podpaskę-wieczorem była czyściutka. I tak codziennie przez jakieś 3-4 dni.Podpaska czysta, a majtki brudne... Czy to normalne ?? Proszę o OdPoWiEdZi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Tak to normalne, bo krew miesiączkowa nie wydostaje się ciągle. Macica nie jest w stanie cały czas się skurczać i ją wydalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
do plmonk Zrobiłam ten test.Na czarnych majtkach śluz jest biały.Ale niepokoi mnie że jest go aż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
do plmonk Zrobiłam ten test.na czarnych majtkach śluz jest biały.Ale niepokoi mnie że jest go aż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycha P
W czasie owulacji czyli jajeczkowanie organizm musi się jakoś przystosować może być stan pod gorączkowy, może cię boleć jajnik [ prawa strona obok pęcherza ] czy tez macica [ miałam robione usg i mam powiększoną ] co oznacza, że za nie długo 1 miesiączka. Biały śluz też ma przy tym miejsce ! W lutym skończę 12 lat ; ] byłam już u lekarza miałam wszystkie badania robione bo myślałam, że to wyrostek. przeczytałam trochę waszych opisów np ten biały śluz mam to samo i już za 14 dni spodziewam się miesiączki [ 1 ] ; * Pozdrawiam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
Wiesia masz już miesiączkę ? A po za tym ja też miałam mnóstwo śluzu, to normalne, noś po prostu wkładkę i po kłopocie. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Do piruśś. Nie,miesiączki jeszcze nie miałam ale bardzo chciałabym mieć:). Dziś mam podwyższoną temperaturę 37.1*c i mnóstwo białego śluzu:( Po prostu tonę.Co chwilę muszę zmieniać wkładki. Do Rycha P. Czyli z tego co pisałaś rozumiem że jak mam podwyższoną temperaturę i boli mnie jajnik,mam też wrażenie powiększonego brzucha(czyli macicy) mogę w ciągu 14 dni spodziewać się krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Do piruśś. Nie,miesiączki jeszcze nie miałam ale bardzo chciałabym mieć:). Dziś mam podwyższoną temperaturę 37.1*c i mnóstwo białego śluzu:( Po prostu tonę.Co chwilę muszę zmieniać wkładki. Do Rycha P. Czyli z tego co pisałaś rozumiem że jak mam podwyższoną temperaturę i boli mnie jajnik,mam też wrażenie powiększonego brzucha(czyli macicy) mogę w ciągu 14 dni spodziewać się krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Do piruśś. Nie,miesiączki jeszcze nie miałam ale bardzo chciałabym mieć:). Dziś mam podwyższoną temperaturę 37.1*c i mnóstwo białego śluzu:( Po prostu tonę.Co chwilę muszę zmieniać wkładki. Do Rycha P. Czyli z tego co pisałaś rozumiem że jak mam podwyższoną temperaturę i boli mnie jajnik,mam też wrażenie powiększonego brzucha(czyli macicy) mogę w ciągu 14 dni spodziewać się krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Do piruśś. Nie,miesiączki jeszcze nie miałam ale bardzo chciałabym mieć:). Dziś mam podwyższoną temperaturę 37.1*c i mnóstwo białego śluzu:( Po prostu tonę.Co chwilę muszę zmieniać wkładki. Do Rycha P. Czyli z tego co pisałaś rozumiem że jak mam podwyższoną temperaturę i boli mnie jajnik,mam też wrażenie powiększonego brzucha(czyli macicy) mogę w ciągu 14 dni spodziewać się krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Do piruśś. Nie,miesiączki jeszcze nie miałam ale bardzo chciałabym mieć:). Dziś mam podwyższoną temperaturę 37.1*c i mnóstwo białego śluzu:( Po prostu tonę.Co chwilę muszę zmieniać wkładki. Do Rycha P. Czyli z tego co pisałaś rozumiem że jak mam podwyższoną temperaturę i boli mnie jajnik,mam też wrażenie powiększonego brzucha(czyli macicy) mogę w ciągu 14 dni spodziewać się krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Do piruśś. Nie,miesiączki jeszcze nie miałam ale bardzo chciałabym mieć:).Dziś mam podwyższoną temperaturę 37.1*c i mnóstwo białego śluzu:( Po prostu tonę.Co chwilę muszę zmieniać wkładki. Do Rycha P. Czyli z tego co pisałaś rozumiem że jak mam podwyższoną temperaturę 37.1*c,boli mnie jajnik,mam wrażenie powiększonego brzucha(czyli macicy) w ciągu 14 dni mogę spodziewać się krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Do piruśś. Nie,miesiączki jeszcze nie miałam ale bardzo chciałabym mieć:).Dziś mam podwyższoną temperaturę 37.1*c i mnóstwo białego śluzu:( Po prostu tonę.Co chwilę muszę zmieniać wkładki. Do Rycha P. Czyli z tego co pisałaś rozumiem że jak mam podwyższoną temperaturę 37.1*c,boli mnie jajnik,mam wrażenie powiększonego brzucha(czyli macicy) w ciągu 14 dni mogę spodziewać się krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
sorry coś mi się zawiesiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NituŚ
Czy ojawą miesiaczki może być też śluz ?? Taki leppki i nie rozciagliwy ?? Brzuch to mnie starsznie boli ( w dole ) i nie moge biegać ani iść za szybko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do Wiesia XD ; No to się już zacznij przygotowywać . Zaopatrz się w podpaski itp. Bo okres już się zbliża wielkimi krokami ( ; . A po drugie, wierz mi, miesiączka to nic fajnego . Powodzenia ;* Do NituŚ ; Śluz jest jak najbardziej objawem miesiączki! A jaki jest kolor tego śluzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do Wiesia XD ; Przygotuj się na nadejście okresu. Zaopatrz się w podpaski, a lek przeciwbólowy masz już pewnie w domu. Miesiączka zbliża się wielkimi krokami ( ; Muszę cię ostrzec, że to nic fajnego, ale powodzenia ;* Do NituŚ ; Śluz jest jak najbardziej objawem miesiączki ! Jaki jest jego kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do Wiesia XD ; Przygotuj się na nadejście okresu. Zaopatrz się w podpaski, a lek przeciwbólowy masz już pewnie w domu. Miesiączka zbliża się wielkimi krokami ( ; Muszę cię ostrzec, że to nic fajnego, ale powodzenia ;* Do NituŚ ; Śluz jest jak najbardziej objawem miesiączki ! Jaki jest jego kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do Wiesia XD ; Przygotuj się na nadejście okresu. Zaopatrz się w podpaski, a lek przeciwbólowy masz już pewnie w domu. Miesiączka zbliża się wielkimi krokami ( ; Muszę cię ostrzec, że to nic fajnego, ale powodzenia ;* Do NituŚ ; Śluz jest jak najbardziej objawem miesiączki ! Jaki jest jego kolor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Do Wiesia XD Nie ma powodu się niepokoić duża ilością śluzu, to jest całkowicie normalne. Jeżeli w ostatnim czasie mialaś owulacje [ gęsty, rozciągliwy śluz ] to wciągu 14 dni możesz spodziewać się miesiączki. Zdaża się, że pierwsze miesiączki są bezowulacyjne, czyli bez tego gęstego śluzu. Jeśli masz wszystkie objawy itd., to myślę że okres przyjdzie niedłgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
dawno juz tu nie pisalam ale mam pytanie skad mozna wiedziec ze za 14 dni dostanie sie miesiaczki??? :) prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
dawno juz tu nie pisalam ale mam pytanie kiedy mozna wiedziec ze dostanie sie miesiaczki za 14 dni??? :) prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Do kotek12 Można się spodziewać okresu ok.14 dni po wystąpieniu śluzu owulacyjnego(śluz gęsty i rozciągliwy) ale nie zawsze występuje on przed miesiączką A mnie cały czas męczy ta podwyższona temperatura i tonę w białym śluzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A d d u ś
Hej. Mam 13 lat. Piersi mi rosną od pewnego czasu. Włosy pod pachami już są od ponad roku. Na pochwie też. W maju pojawił mi się śluz. Miał nieprzyjemny zapach. Ostatnio zauważyłam, że śluz znikł. Zamiast niego na majtkach mam ''coś'' koloru żółtego/ ciemno żółtego. OD kilku tygodni co jakiś czas boli mnie podbrzusze po prawej stronie, nie są to jakieś silne bóle, ale je odczuwam. Czy to znaki, że za niedługo pierwsza miesiączka ? Czy jeszcze muszę troszkę poczekać ;3 Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Do kotek Miesiączki można się spodziewać 2 tyg. po wystąpieniu śluzu owulacyjnego (gęsty i rozciągliwy) ale nie zawsze on występuje A mnie cały czas męczy podwyższona temperatura i tonę w białym śluzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A d d u ś
Hej. Pomyliłam się, śluz jest, ale jest go mało. Kiedyś było go więcej, i tak jak inne dziewczyny mówiły czułam się jakbym miała w majtkach galaretkę, albo kisiel ;p >odpowie mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia XD
Hej! A może pojawić się skrajny brak apetytu, zaparcia, skurcze, wzdęcia itp.? Mnie to dolega już od pewnego czasu wraz z podwyższoną temperaturą i białym śluzem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A d d u ś
Odpowie mi ktoś ?? ;cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek12
ja mam tak samo jak wiesia zaparcia wzdecia itd. nie wiem czy ma to jakis wpływ na miesiaczke. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×