Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Sylwia12
Do przerażona i innych dziewczyn, 1-6 lipiec miałam brązowe plamienie, spodziewałam się za miesiąc czyli ok 1 sierpień pierwszej miesiączki, ale dziś mam na majtkach znowu brązowy śluz, może to taki początek okresu tylko dlaczego 29 lipca ?! Mam nadzieję, że za te 2 dni będzie już normalny okres, a to na razie takie plamienie, w każdym razie 29 dni po plamieniu coś się dzieje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
Hej. ja też na początku miałam taki jasny ten śluż alee potem był dośyć ciemno brązowy a jak się przyjrzeć można to widać jakby był wymieszany z krwią.Plamienie miałam 4 lipca byłam wtedy nad jeziorem i jak przyjechałam zobaczyłam że mam kapki krwi. Ten brązowy sluz czy co to jest wygląda jakbym miła okres robi wielkie plamy na podpaskach (użyłam je by nie brudzić bielizny) a wgl. jakie są kolejności śluzów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
ja też się spodziewałam że too JUŻ ale nie wiem. jak wy myślicie dziewczyny.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej boli mnie brzuch od kilkudni(nie zawsze) piersi mam małe ale sa w nich kulki czsami mam zly humor czy to moze oznaczac okres ? dziewczyny napiszcie plis !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam duzo śluzu boli mnie brzuch i mamzly chumor czy to znacza okres? dziewczyny napiszcie plis!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona_00
maja: jeśli zobaczysz czerwoną plame na majtkach to to bedzie oznaczało okres ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona_00
Andzia: wiesz to chyba ciężko stwierdzić, przeczytaj sb z wcześniejszych stron ja tam pisałam i mój przypadek był bardzo podobny. Trzeba czekać ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Hej dziewczyny, dzisiaj już mam prawie samą krew, to jest chyba okres....Tylko mam do Was pytanie, czy to normalne, że czuję takie minimalne kłucie, taki jakby ledwo wyczuwalny puls w pochwie... Czy to przy miesiączce normalne? Jak mam takie lekkie ukłucie to czuję ból ale to jest naprawdę takie lekkie, brzuch mnie nie boli... Czy to od okresu czy jestem na coś chora...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
Do Sylwia12 - to okres. Gratuluję:) :* . No a mi nadal się spóźnia już 1,5 miesiąca !!! Dziś w nocy i jakieś 2 tyg. temu miałam trochę pomarańczowego , a dziś brązowego śluzu. Nie wiem co to :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
sylwia ten puls to chyba normalne bo ja tez czasami mam przy okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
hej ja ten brązowy sluż zczy co to mam od 28.lipca a jak wczoraj się kopałam to po kompaniu zaczeła mi leciec krew ten brązowy śluz jescze mam ale jest go coraz jakby mniej i jest zmieszany z krwią. myśle że to może być tak pierwsza miesiączka albo za miesiąc będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
maarta przygotuj sie na okres ja tez raz tak miała mam pytanie czy masz czasami zawroty głowy bo ja tak nie wiem czega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
Marta możleiwe że będziesz mieć okres też tak mam miałam na początku sam brązowy śluz a wczoraj już krew mi leciała chociaż póżniej też leciała mi ten brązowy śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
dziewczyny macie czasami zawroty głowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
ja rano czasami oczy mnie bolą i wgl. a coom.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
ja rano czasami oczy mnie bolą i wgl. a coom.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
dzienki andzia ale zawrotów niemasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina96
Cześć ;* w poniedziałek bolał mnie brzuch, we wtorek i środę brązowy śluz dzisiaj już krew. Jak myślicie, czy dzisiaj to pierwszy dzień czy już się we wtorek zaczęło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
Już chyba masz miesiączkę.;p zawroty nie chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerażona_00
Sylwia12: ej no ja też tak miałam nie przejmuj się, i też miałam jedno brązowe plamienia a drugie już z krwią, czyli sutyacja u nas wygląda podobnie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od czsu do czasu boli mnie dolna czesc brzucha krenci mi sie w glowie czasami jestem słabai w czoraj miałam apetyt a dzisiaj nie i strasznie łatwo mnie zezłościć czy to moze znaczyc ze za niedługo dostane miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha jeszcze mam śluz kilka dni temu był duzy a dzis prawie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjjjjjjjjjjanna
ja już mam śluz ze 2,5roku cycki a70 owłosienie i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Dzięki dziewczyny, tylko ten okres jest strasznie skąpy, od południa noszę jedną wkładkę i nadal jest na niej mała plamka krwi, już więcej jej jest na papierze jak się podcieram (a i ona jest z bezbarwnym śluzem...) To na początku normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
tak na poczatku jest praktycznie krew zmieszana ze slusem :) nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
Aha , ok dzięki dziewczyny :D. Kurde tak często rano mam nudności i zawroty głowy. 2 miesiące temu nawet jak byłam sama w domu na schodach zemdlałam :(. Ale mimo to że się zbliżał nie przyszedł :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
W ostatnim zdaniu chodzi o spóźniający się okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
dziewczyny mam problem . chodzi o to że ostatnio mam strasznie gęsty śluz , na dodatek pomarańczowy . jest go dośc mało ale jednak ... on jest taki dziwny :( czy któraś z was też tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
nie martw sie mysle ze za nidługo powinnas dostac okres ja tez tak miałam.gratuluje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×