Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Kwiatuszek ;)
Ja miałam taki pomysł że jak dostane w domu i ona będzie to jej nie powiem tylko jak pójdzie do pracy czy gdzieś wyjdzie to do niej zadzwonie i powiem że 'właśnie' dostałam okres ;). przez telefon nie będe sie wstydzić . a czemu chce cie tak ciągać po tych ginekologach ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
trochę głupio mówic ...mój brat nie może miec dzieci i na tej podstawie ona wywnioskowała ze trzeba mnie też zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Aha . no to troche głupia sprawa . A tak wogóle ile masz lat ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
niecałe dwanaście ;) morze stwierdzisz że straszna ze mnie małolata ale jestem z grudnia i to dla tego ;) teraz idę do szóstej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
teraz dziewczyny wcześniej dojrzewają więc mnie to nawet nie dziwi . jak byłam w twoim wieku byłam taka sama ;) a w twojej klasie dużo dziewczyn ma okres ? ; D (ach ta ciekawość ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
nie tylko dwie mają okres ;) chciałabym byc tą trzecią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
to u ciebie nie jest tak źle . ;) u mnie w klasie jest 9 dziewczyn i wszystkie mają oprócz mnie (tzn. jedna twierdzi że ma ale i tak wszystkie wiedzą , że to nieprawda ;) ) i właśnie dlatego napisałam tu na forum zeby sie dowiedzieć . a żeby sie upewnić kiedy dostane napisałam na GG do pani ginekolog i teraz oczekuje 'przyjazdu cioci z czerwoną walizką ' ;);) teraz weszłam w taki nawyk zapisywania sobie w kalendarzu obfitość mojego śluzu , barwe i ilość zużytych wkładek ;D ehh .. i nie moge sie już doczekać tej miesiączki ciągle sprawdzam czy dostałam . ;P no i jutro wybieram się po podpaski żeby miec w razie czego . wzięłam pare od mamy 'cichaczem' żeby mieć wrazie wu ale one są strasznie grubaśne i wole jakieś cieńkie . ;) Kurde , ale się rozpisałam xdd pozdrowionka dla ciebie ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa 11
moja mama też zawsze kupuje takie grube z belli ;) nie wiem czemu ona się lubi tak zamęczac;) a co do podpasek to moje kumpela polecała kiedyś bellę tą cienką perfecta green

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa 11
no i oczywiście 3maj się ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
No właśnie ona kupuje też te grube z belli . ;) poszłam do drogerii po te podpaski dzisiaj i chciałam kupić bella forteens ale niestety nie było i kupiłam always ultra sensitive . ;) dzisiaj znów śniła mi się miesiączka xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
może to są prorocze sny ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
fajnie by było ;) a jak tam sytuacja u ciebie ? u mnie śluz cały czas beżowy ale troche jaśniejszy . no i ten brzuch ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
a u mnie chwilowy zanik śluzu :/ tylko troszeczkę go mam i jest kremowy ;) nawet wkładek nie noszę od 2 dni bo po co skoro prawie śluzu nie mam:( a ten brzuch to ile dni cię tak boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
A brzuch to już od ponad tygodnia . Do tego dochodzi ból głowy i pleców . O tygodnia się z domu nie ruszam bo nie mam siły . jestem taka osłabiona . spać nie moge przez te bóle . ale jakoś musze wytrzymać . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
szczerze ci współczuje :( nie dośc ze trzeba nczekac w niepewności kiedy nadejdzie okres to jeszcze znosic ból brzucha :( OKROPNOŚC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
no właśnie i ta niepewność . ;( ale trzeba to jakoś przetrwać nie ma innego wyjścia . a ty masz jakieś dolegliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
jestem zmęczona i wszystko mnie wkurza :( i czasami kłuje mnie w podbrzuszu ale to prawie nigdy :p ale ogulnie jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
w takim razie jesteś szczęściarą . ja niestety do tego grona nie należe ;( . ale trzeba to przetrwać . pozdrowionka ; ** kurcze . trzeba jakoś rozruszać to forum , piszemy tylko we dwie .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1996
Cześć ;* Jak wcześniej pisałam pod koniec lipca miałam brązowy śluz. (Trzy dni). to było 21 dni temu a ja dalej nie dostałam okresu. Na necie czytałam że po około dwóch tygodniach powinien pojawić się okres. Ja chcę wreszcie dostać pierwszą miesiączkę !!!! ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
nie do końca jestem szczęściarą :( ty przynajmniej mniej więcej wiesz że dostaniesz okres w najbliższym czasie ;) ewunia 1996 a masz np: bóle brzucha ? samo plamienie oczywiście jest objawem ale nie ma 100 % pewności że w ciągu miesiąca wystąpi PRAWDZIWY okres ;) niestety wszystkie musimy się uzbroic w cierpliwośc w oczekiwaniu na miesiączke jak to ujął kwiatuszek na poprzedniej stronie;) 3majcie się ;) dziewczyny piszcie! od wczoraj oprócz mnie i kwiatuszka napisała tylko ewunia 1996 a wcześniej pisałyście częściej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1996
Hmm, w lipcu przed tymi plamieniami bolało mnie podbrzusze, a w tym tygodniu we wtorek bolało mnie po lewej stronie na podbrzuszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Fructa , jeśli chcesz mieć pewność możesz napisać do tej pani ginekolog ona powinna określić kiedy możesz dostać miesiączki ;) Do ewuni; myśle, że skoro miałaś już plamienie to możesz się spodziewać miesiączki niedługo , ale nie koniecznie 14 dni po nim . niektóre dziewczyny czekały po plamieniu na okres dużo dłużej ;) Właśnie dziewczyny piszcie bo w końcu to forum 'umrze' bo bez sensu żeby ciągle pisały tylko 2 osoby . także piszcie nawet jak już macie miesiączke .! będziecie nam mogły pomóc .!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka97
Hejka ja teraz dostane(za tydzień) 2 miesiączke na szczęscie koniec tego czekanie na too.! uFFF.. Okeyy mam 13 lat wrazie czego i mam okres. Ok możecie się pytać co i jak.;) Jestem do waszej dysypozycjii.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... 16 sierpnia mijało 28 dni od pierwszego okresu i nie dostałam drugiego ;( Ale ostatnio mam sporo śluzu przezroczysto-białego. Np. dzisiaj rano wstaję, a tu mam mokre majtki. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka97
Hej moja Historia była taka(story o okresie.);p Mam śluz od przed 5 klasą(w wakacje) czyli z 3 lata. Często miałam ból brzucha pierwsze co było to dostałam brązowy śluz (trawał ok 2 dni)I następnego dni dostałam okres.Ale przed tym brązowym śluzem to jescze te bóle byłyy właśnie najgorsze bolało cały czas. Wytrzymać nie szło i poszłam się załatwić to był( 28) i zobaczyłam ciemny śluz.I pomyślałam że to pewnie tuż tuż.Ale ból był maskryczny O Masakieraa. I pRzyszła miesiączkaa. cieszyłam się u nas w klasie jest 11 dziewczyn to bylam bym 5/11 to całkiem dobrze ciesze się jest wszystko ok.Bo myślałam że nie będe mieć.;(;p Xd 3majcie się i pozrawiam waas.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
urojona nie przejmuj się tym miesiączki są najpierw nieregularne (zazwyczaj ) :) a przed okresem jest właśnie biały i rozciągliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka97
Urojona Pierwsze miesiączki zawsze bywają nieregularne. ale w ciągu 2 lat ona ci się ustabilizuje więc spokojnie.a tak do 2 tygodnie może ci się spóżnieć. spokojnie tylko czekaać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
ewunia mnie czasami teżboli podbrzusze ;) nie jesteś sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka97
brzuch często boli przed pierwszą miesiączką.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Urojona ; to jest śluz który występuje w czasie owulacji (jajeczkowania) i występuje w połowie cyklu czyli ok. 14 dni przed miesiączką . Myśle , że pomogłam ;) Wreszcie jakieś nowe ' twarze ' ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×