Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Ja też ,jula bardzo współczuje;) niby się tak wyczekuje tej miesiączki ,ale jak już przyjdzie to się tego żałuje ;) słowa mojej mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
dziękuje Aduśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
dziekuje sylwunia . < 3 co razja to racja , nie wiem po co wogóle wyczekiwałam tego okresu . teraz już go nie chce mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
ja nie miałam tak ;) ej , dziewczyny , która ma okres ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
nie miałam śluzu i kropeczek krwi . ;) miałam śluz z krwią , ale tej krwi było więcej niż śluzu . A pozatym ja miałam plamienie 13 października ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam . :( A co do tych brązowych smug o których wczoraj pisałam . Dzisiaj założyłam wkładke z innej firmy niż wczoraj miałam i są takie same więc to nie jest wina chłonięcia wkładki . Miała któraś takie ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylwunia205 : moim zdaniem na 99,9 % to było plamienie przedmiesiączkowe więc może to już niedługo .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
no , może to plamienie . ale moje było normalnie czerwone . przez 3 godziny było . :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sie wydarzyło tylko raz ?. Może to była taka skąpa miesiączka .. dziewczyny co wy sądzicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
u mnie tak , tylko raz . ;) nie wiem , może poszukaj w internecie czeegoś , lub poczekaj co będzie dalej . ;) albo jeszcze powiedz mamie , moze ona cos wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
napisz jak znajdziesz / nie znajdziesz i mi prześlij link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie za ciekawie . Mam straszne bóle brzucha a w szczególności pleców , chodze taka 'przymulona' bez chęci do czego kolwiek . Wczoraj np. bez powodo zaczęłam sie wydzierać na mojego chłopaka i sie z nim kłocić . Po prostu mam dosyć tego czekania i wszystkiego . Do tego te brązowe smugi , nie wiem co one oznaczają i czy takie coś ma być . miałyście takie coś ?. Już mam dosyć tego czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiączka może się objawiać w różny sposób: niektóre dziewczyny na początku zauważają tylko brunatną wydzielinę na bieliźnie, inne dostrzegają KILKA KROPELEK KRWI, u jeszcze innych od razu występuje krwawienie. Co waszym zdaniem według tego tekstu mogło być ? Źródło http://www.4teens.pl/index.php?act=pokazArt&idA=Pierwsza,miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś takiego na necie o plamieniu : "tzw. krwawienie pierwotne (przedmiesiączkowe) wygląda tak iż następuje lekkie poplamienie krwią i żółtej mazi czyli w efekcie wygląda to jak rdzawo-żółta wydzielina z pochwy i po pewnym czasie następuje miesiączka. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczojoa
sanczojoa O! Właśnie coś poczułam! Chyba to okres! Idę sprawdzić- jeśli to miesiączka- napiszę Wam o tym . TO co jest wyżej to nie ja napisałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedzieć , że to nie ty bo po forum grasuje jakiś podszywacz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×