Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość chickita27
aha. . . fajnie ;) chociaż nie wiem czy tak fajnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
to prawda. ej , macie tak , że macie raz przezroczyty śluz i to dużo a potem biało-żółty mało i to tego samego dnia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
tak,niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, dwa miesiące temu po wielu plamieniach dostałam pierwszą miesiączkę! Miesiąc temu jej nie dostałam dopiero od wczoraj mam trochę śluzu z krwią a czasem jest brązowy, ale jest go b. mało... Jak myślicie, co się dzieje, co z miesiączką ??? Pomocy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
Sylwia ,nie martw się ;) mi okres się spóźnia 4 miesiące ;) . więc nie masz się czym martwić ;P a i mam do was pytanie. wypadają mi włosy . wiecie skąd . co to może znaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana45789
mam 13 lat i 4 miesiące śluz dostałam w wakacje bardzo sie boję ze to może być już... bardzo bolą mnie pierwsi .... pomózcie czy to już bedzie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortuna 22
ana nie da się określic kiedy dostaniesz ;) każda dziewczyna dojrzewa inaczej ;) ale przygotój się nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni post był mój żeby nie było :p chickita nie mam pojęcia od czego to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
no to pięknie :( Dziś rano budzę się, patrzę- a na pościeli wielka, żółtobrązowa plama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julla .
oj , chickita , współczuje xd a u mnie nic : d a to twój pierwszy okress ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
Ej ten ostatni post nie był mój ! Ktoś się pode mnie podszywa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia205
Dziewczyny, pomóżcie mi ! ;( Dzisiaj poszłam do łazienki załatwić się ,wychodzę ,czuję coś mokrego na majtkach . Mówię zlałam się czy co, wracam i patrzę cały tył majtek w przezroczystym śluzie ;( A i od początku roku szkolnego mam śluz, jestem w 6 kl. Nie martwię się , że nie mam miesiączki , bo tylko 3 dziewczyny od nas z klasy ją mają . A i powiem ,że moje piersi są ,małe . Ja wyczytałam gdzieś ,że miesiączkę dostaje się jak będzie się miało od dłuższego czasu przezroczysty śluz ( mam od października) , piersi (mam małe) , waży się około 44 kilo (ważę 38) , ma się dość spore owłosienie (mam) i włosy pod pachami (zaczynają mi rosnąć) . A i jak pisała chickita 27 ,że okres dostaję się w przybliżonym czasie do matki (moja mama dostała w 6 kl ;) ) Czy okres się zbliża ? Ja przypuszczam ,że mogę dostać pod koniec 6 kl. , w wakacje albo w 1 gm . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylwunia205 - Myślę , że jeszcze troche czasu minie ponieważ śluz masz dość krótko . Ja mam ponad 3 lata prawie 4 a nadal okresu nie mam . I to wcale prawda nie jest że trzeba ważyc 44 kg. Trzeba mieć poprostu wage prawidłową do swojego wzrostu . Chociaż i to też nie jeste pewne . ja mam ok. 162 cm wzrostu i waże 45 kg . Powinnam ważyć około 50 , więc tłumaczyłam sobie że to pewnie przez tą niedowage nie mam . Gadałam o tym z moją mamą i powiedziała mi że jak dostala pierwszy okres była w moim wieku (ponad 14 lat.) i była jeszcze chudsza ode mnie , także na to chyba nie ma reguł ;) Ale się rozpisałam . ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko :) Jak rozmawiałyście z panią ginekolog przez GG i oreśliła wam kiedy powinnyście dostać to się sprawdziło ?. Bo mi powiedziała , ze dostane na przełomie sierpnia i września . jest już listopad i nadal nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia205
Aduśka daj mi jej nr gg . to z nią popiszę . ;) zapytam się kiedy będę miała zobaczymy czy się sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia205
ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia205
Dzięki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
aha , to jakiś bałwan ! ma satysfakcję , że się pod kogoś podszywa ! ;/ ej , śluz to oznaka dojrzewania , ale to nie znaczy , że mięsiączkę zaraz dostaniesz ! ja szczerze nie pamiętam kiedy dostałam śluzu ;) ja miałam plamienie 13 października , a moja koleżanka 16 października i wlaśnie dzisiaj dostała tej właściwej miesiączki . szczerze , to się cieszę , że jeszcze jej nie mam. bardzo bolał ją dzisiaj brzuch , że aż poszła do pielęgniarki,a pozatym nie miała przy sobie podpaski i jedynym ratunkiem byłam ja ! ;) pozdrowienia dla Klaudi ;);) a ja teraz śluzu nie mam wcale ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jula : Już wcześniej miałyśmy duży problem z podszywaczem . Przez niego dużo osób już się na forum nie udziela . Po prostu trzeba sobie zahasłowac nicka i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
No , ale jak to zrobić ? jak go za hasłować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia205
Nie, niestety nie była dostępna :(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, teraz trzeci dzień mam takie plamy na majtkach one sa bronzowe ze śluzem! Co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To albo jest plamienie albo miesiączka . Pewna nie jestem więc niech się jeszcze inne dziewczyny wypowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×