Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość locely
jak odróżnić przeczucie że sie dostało okres od wydzieliny /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaa12
hej , mam problem . mam 12 lat i jeszcze nigdy nie miesiaczkowalam . piersi rosna mi od 2 lat , wlosy lonowe mam tez okolo 2 lat . wydzieline sluzowa i wlosy pod pachami mam od okolo roku . kiedy mniej wiecej moge dostac pierwszej miesiaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eioo5544
karzda kobieta reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula , 12 lat .
ja nie mam jeszcze miesiączki , ale yudzień temu leciało mi przez jeden dzień , mama kazała założyć podpaskę . Od tej pory już nic , boję się , bo moge dostać w każdej chwili . Na początku miałam bardzo dużo tego śluzu , że musiałam wkładkę co chwila zmieniać . a potem przychodze do domu , robie siku a tu krew na wkładce . co będzie dalej . ? dziewczyny , pomóżcie . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula , 12 lat .
maja 987 : też mnie to ciekawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkakupazdupyspada
Laski, u mnie wiem, że będzie ciotka jak dzień, 2 dni wcześniej puszczam dużo bąków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula , 12 lat .
locely : poprostu okres się czuje jakby się sikało , a wydzieliny się nie czuje . lenkaa12 : ja mam podobnie . nie wiadomo kiedy . bądź przygotowana , noś ze sobą podpaskę i noś wkładki na wydzielinę śluzową . mi to pomaga . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam do was pytanie. Dzisiaj na majtkach zobaczyłam pare kropek taki bronzowe czy czerwone! co to jest? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do klasy 6 i nie mam okresu! Proszę momuszcie mi !!!!! Mam owłosienie łonowe i zaczynam mieć pod pachami. Śluz mam od 2 lat taki żółto - bronzowy. Rosną mi piersi od 2 lat. Mam duże biodra, mój wzrost to 160 cm, waga 52 kg. I dzisiaj na majtkach zobaczyłam pare kropek takie bronzowe czy czerwone ( dziwny kolor). Co to jes?? Wreście mam na czarno profil ten pajac nie będzie się mi podszywał!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula , 12 lat .
daria1998 : to mogą być plamienia przedmiesiączkowe . ja też tak mam , noś wkładki , a jeśli nie wystarczą zastosuj podpaski . ja też mam 12 lat . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula , 12 lat .
fortuna 22 : aha . napewno ? bo mi się zdaje , że to było plamienie , chociaż tego było trochę dużo :) . dzisiaj mnie brzuch okropnie boli i plecy oraz głowa . mam śluz , ale nic pozatym . a ja nie mam czarnych kropek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula , 12 lat .
ej , dziewczyny . zauważyłam , że mam biegunkę . Do bolą mnie plecy i głowa . Brzuch mnie bolał wcześniej bardziej , teraz mniej . co to moze być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, może miesiączka... ? Dziewczyny pierwszą miesiączkę miałam dwa miesiące temu a wcześniej co miesiąc miałam plamienie... myślałam że bd już reguralnie a tu dalej drugiej miesiączki brak... :( Proszę pomóżcie... :* Do tego piecze mnie strasznie w pochwie i ciągle czuję że chce mi się sikać... tylko że ja tak mam często i zawsze przechodzi... czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula , 12 lat .
strasznie bolą mnie plecy . a wydzielina z przezroczystej zrobiła się żółta . tak też miałam , przed tym plamieniem 13 października . minął już tydzień , a nawet dłużej . co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula , 12 lat .
hej i jeszcze jedno . Mam ogromny apetyt . normalnie nie umiem przestać . nigdy tak nie miałam . macie / miałyście tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
Nie nie mam. daria... też miałam tak 2/3 tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) odpowiem Wam jako dużo starsza koleżanka. Po pierwsze pierwszą miesiączkę można mieć do 16 roku życia chociaz zwykle jest miedzy 12 a 14 po drugie na poczatku moga to być tylko kropeczki dla których wkładka hignieniczna wystarczy - z czasem zrobią się bardziej obfite po trzecie biegunka nie musi oznaczać zbliżającego się okresu tylko problemy z wypróżnianiem po czwarte każda z Was dojrzewa w innym tempie i nie będziecie miały w klasie wszystkie na raz (o ile dobrze pamietam to kolezanka w 2gimnazjum dopiero dostała). po piąte pamiętam że ja tez wyczekiwałam długo ale jak już bedziecie miały to stwierdzicie że nie warto było tego tak pragnąć po szóste niektórym z Was bedzie się spóźniało a innym bedzie co miesiąc między 21-35dniem od otrzymania wcześniejszej miesiączki po siódme życze Wam zdrowia ;) jak macie jakieś pytania do mnie to piszcie na pocżatku "do czarownicy" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 13
cze ja mam 13 lat jestem baaardzo szczupła ale biodra mam normalne i wydzieline mam od końce 4 kl a jestem w 1 gim własnie zaczelam. no i we wakacje pojawaił sie brazowy sluz ale jakos we wrześniu miałam przez 2 dni czerwony tzn np leciało mi godzine lub dwie ale mailam dosyc duzo i do tej pory niewiem co to było ale napweno krew i dodam ze piersi dopiero niedawno mi zaczely rosnac a owłosienie mam i to juz takieduze pzdr.. a prosze o odp czy to mogl byc juz 1 okressss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
hej , to ja jula , 12 lat . :) dzsiaj miałam ten śluz ale przezroczysty i tyle tego było , że wyglądało , jakkby ktoś nalał wody na wkładkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 2 pażdziernika miałam tak jakby jedniodniowe plamienie, a w czoraj znowu sie zaczeło tylko ze teraz trwa do dziś i jest większe.nie wiem czy to jest okres czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja 13 tak to okres ;) GRATULACJE :D :D jula ja mam akurat mało teraz . a taki przezroczysty śluz jest przed okresem :D maja tak to miesiączka:D na początku okresy często są skąpe pewnie dlatego jest krótko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
zradzam się z fortuną , to okres :) GRATULACJE ! ;) maja , ja miałam takie plamienie 13 października i nic więcej . dzisiaj równo minęły 2 tyg. ;) brzuch mnie boli teraz , a ten przezroczysty śluz zmienił się w normalny , biało - żółty i nie ma go aż tak dużo . a u ciebie jak fortuna ? masz okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×