Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość miła4
Słuchajcie dzieczyny!! POTRZEBUJE PPORADY... chce powiedziec ze w lipcu mialam chyba plamienie ktore bylo obfite i trwalo 5 dni (albo miesiączka) ktore zanikło na 4 miesiące przedwczoraj zobaczylam na majtkach brązową wydzieline a gdy sie podtarlam zobaczylam krew. ok wlozylam podpaske myslalam ze to okres pozniej na podpasce bylo tez brązowe cos no i dziś już nic...martwie sie bo trwalo to 2 dni! ... przypominam ze niedawwno jakos tydzien temu strasznie mnie tam swedzialo i uzylam tylko masci i przeszlo... co to moze byc?!!! laski pomozcie pliss!!!!!!: ))) : (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki kolor macie śluzu? Odpiszcie proszę! Hej, dzisiaj do szkoły przyszła taka pani i muwiła na temat MIENDZY NAMI KOBIETKAMI, ale było to na religi i bez chłopaków bo mieli włef! I dostawaliśmy taką paczuszkę tam było : - 3 podpaski Always Ultra Normal Plus - 1 podpaska Always Ultra Sensitive Normal Pllus - 4 wkładki higieniczne Discreet i ksiąrzeczka o okresie itp. Tak pisze w tej książetce: Pamiętaj jednak, że wydzielina, która: - ma nieprzyjemny zapach - jest gęsta - ma żółty lub ciemny kolor - wywołuje swędzenie bądź pieczenie, może być sygnałem infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam tam na górze! czy to prawda bo ja mam żółty śluz i się boje! A trzeba iść z tym do lakarza?! Proszę odpowiedcie szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
DARIA : ja też miałam to spotkanie . dostawaliśmy to samo . nie dawno jakos . ej , nie trzeba iść do lekarza . jeśli cię piecze i swędzi to wtedy tak . ten śluz ma każdy , używaj wkładek . MIŁA4 : to 5 dni to okres . na 100 % . to drugie pewnie też , tyle , że krotszy . może tak być , jeszcze nie masz regularnej miesiączki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
DARIA : ja też miałam to spotkanie . dostawaliśmy to samo . nie dawno jakos . ej , nie trzeba iść do lekarza . jeśli cię piecze i swędzi to wtedy tak . ten śluz ma każdy , używaj wkładek . MIŁA4 : to 5 dni to okres . na 100 % . to drugie pewnie też , tyle , że krotszy . może tak być , jeszcze nie masz regularnej miesiączki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
nie ma za co ;) ej , ja mam tak dużo tej przezroczystej wydzieliny , że wkładkę co 1 godz. zmieniam . ;( to dobrze daria . :) czyli wszystko jest dobrze . ;) nie musisz iść do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarararararara :):):)
Dziewczyny jako kobieta rozumiem ze zbyt duza ilosc wydzieliny moze powodowac dyskomfort ale z doswiadczenia radzila bym nie stosowac codziennie wkladek. Blokuja one dostep powietrza co sprzyja roznym infekcjom np. grzybicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
wiem , ale tego jest tak dużo .. i normalnie czuje jak mi leci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jula, wiesz chyba to normalne mi też czasami leci badzo śluzu i mam całe mokre maitki jak bym się posikała. To mnie dobija Ja muszę zacząk wkładać wkłatki higieniczne! Pani powiedziała że ten śluz będzie do końca życia! I powinno się używać wkładek - tak pani muwiła nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararararararrar:):):)
Skoro pani tak mowila to sluchaj dalej jej rad dzieki ktorym niebawem nabawicie sie jakiejs infekcji:P Glownym zadaniem tego spotkania bylo zareklamowanie produktow marki always. Nie chodzilo o Wasze zdrowie tylko o to zebyscie w przyszlosci kupowaly produkty tej marki. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze zbyt duza ilosc sluzu moze powodowac dyskomfort, ale noszenie wkladek sprzyja infekcjom a te potrafia byc naprawde uciazliwe i trudno je wyleczyc. Wasze organizmy dojrzewają wiec ilosc sluzu nim zaczniecie miesiaczkowac moze byc spora ale gdy bedziecie juz miec regularne miesiaczki to ilosc sluzu nie bedzie az tak obfita ;) W czasie kompieli radzila bym uzywac specjalnego zelu do higieny intymnej ( np. z kory dębu) bo zele pod prysznic czy zwykle mydlo moga uczulac jak rownierz sprzyjac infekcja. Wiem ze nie mozecie sie doczekac kiedy miesiaczka przyjdzie do Was po raz pierwszy. Niestety nie jest to nic fantastycznego i same sie przekonacie ze lepiej bylo jak nie mialyscie miesiaczki ;) To ze jeszcze nie dostalyscie a inne dziewczynki w Waszym wieku juz maja nie jest spowodowane tym ze jestescie gorsze lub cos z Wami nie tak ;) Kazda kobieta ma inny organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
Gdzieś tak pod koniec maja miałam taką dość sporą plamę. Nie wiem co to mogło być . . . Było to na różowych majtkach . I po tym jak pojawiła mi się ta plama bardzo szczypał mnie tyłek . .. co to mogło być? A i zapomniałam dodać że była to dość duża plama i wyróżniała się od różowych majtek . Plama była koloru czerwonego , chyba.Ale raczej tak,czerwona.Proszę szybko na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
Ja gdzieś słyszałam , że okresu można dostać w przybliżonym roku i miesiącu do matki . Czy to prawada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
tak , to prawda . nie musi tak być , ale jest duże prawdopodobiństo . jak tam dziewczyny ? mi ten przezroczysty śluz znowu się nasilił . jeden dzień miałam normalnie . echh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero1998
Ja jestem w 6 klasie .Piersi zaczeły rosnąć w 4 klasie ,biodra w 5 , włosy pod pachą i łonowe w 5. Mam biały śluz od 5 klasy .LASKI pomóżcie plisssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalallalallalalallal
Ale w czym ci one pomoga?? Kazdy organizm jest inny a wiec u kazdej z dziewczyn przed pierwsza miesiaczka sa inne objawy. Czekaj cierpliwie ale szczerze to ciesz sie jak najdluzej jej brakiem bo sama zobaczysz ze wcale nie jest to tak fajne jak wszystkie myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
maja to nie prawda. . . piersi rosną do wieku 20 lat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
Gdzieś tak w czerwcu (sory za wcześniejszą pomyłkę) miałam taką dość sporą plamę. Nie wiem co to mogło być . . . Było to na różowych majtkach . I po tym jak pojawiła mi się ta plama bardzo szczypał mnie tyłek . .. co to mogło być? A i zapomniałam dodać że była to dość duża plama i wyróżniała się od różowych majtek . Plama była koloru czerwonego , chyba.Ale raczej tak,czerwona.Proszę szybko na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
ej , to nie był okres chyba. mi się zadaje , że tylko plamienie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoś;)
Ej a ile masz lat ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
Ja mam 12 lat ;) w październiku skończyłam 27 :) a na następny dzień miałam na majtkach (tym razem białych xD) takię małą czerwoną plamę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
sory w październiku dwudziestego siódmego xD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chickita27
Ale jeśli to był okres to możliwe żeby się aż do tej pory nie pojawił ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×