Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość jula .
hej dziewczyny ;) wczoraj wieczore bolał mnie brzuch i plecy , czułam jak wszystko mi schodzi w dół . Rano wstaje to samo i poszłam się ubrać . jak już wychodziłam do szkoły to poszłam zrobić siku i patrze a tu taka mała plamka brązowa ze śluzem . Nic , założyłam wkładkę . w szkole po pierwszej lekcji poszłam sprawdzić coc się dzieje , patrze a tu pół wkładki we krwi . założyłam podpaskę i poszłam na lekcję . Jeszcze zmieniałam w szkole i wogóle . Teraz wróciłam do domu i mnie cały czas brzuch bardzo boli :( to miesiączka pewnie . ! ;) bo od tego plamienia 13 października minęło 22 dni ;) . zobaczymy jutro czy będe mieć , napisze wam . ale będę dzisiaj też patrzeć , czy coś piszecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Jula :) To nie może być nic innego ;p nawet jeśli będzie trwała jeden dzień to na poczatku to normalne :) mam nadzieje , że niedługo też zasile grono kobietek :D Zauwazyłam , że od paru dni mam na wkładkach takie brązowe smugi . Myślałąm , że to śluz ale to jest jakby 'wtopione' w tą wkładke całkiem inaczej niż śluz który zawsze mam . miałyście takie coś ?. Martwie się troche ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia205
Julia gratulacje ;) Mnie wczoraj wieczorem strasznie bolał brzuch i głowa ;( Rano , tak samo i teraz też. A i wcześniej pisałam ,że śluz mam od września czy tak około , ale przypomniałam sobie ,że już w tamtym roku miałam coś takiego , ale wtedy nie wiedziałam w ogóle ,że coś takiego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia205
A i ostatnio sporo przybrałam na wadze ;( Moja pupcia jest dość spora ;) Na brzuszku tworzą się fałtki ;) I piersi ostatnio rosną mi w bardzo szybkim tępie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
ja miałam smugi , ale chwilę przed miesiączką . tzn. 10 minut około . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduśka nie wiem bo tak nie miałam :( może śluz zdążył zaschnąc ? albo wkładki dziwnie chłoną ;) myślę że to nic poważnego ;) a oprócz tego jak tam u ciebie ? długo cię tu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem ale to takie dziwne . Nie sądze , żeby to była wina wkładki bo normalny śluz całkiem inaczej chłonie . kurcze x// może inne dziewczyny wiedzą więcej na ten temat . A tak poza tym to ostatnio mam bóle brzucha i straszne bóle pleców . Przez pare dni nie byłam przez to w szkole bo nie mogłam się z łóżka ruszyć :( Ale teraz już troche lepiej . Ogólnie jestem jakaś rozbita nie mam na nic siły i ochoty . A długo mnie nie było bo miałam strasznie mało czasu . Szkoła , zajęcia ze śpiewu i plastyka i do tego 3 konkursy przedmiotowe. jak wracałam do domu to nie miałam na nic sily . Ledwo lekcje robiłam a co dopiero mówić o siedzeniu na kompie . Ale teraz mam już troche luzu dlatego będe częsciej tu siedzieć . :) Ale się rozpisałam . hehe :D A u ciebie jak ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
fortuna , uwierz , nie ma czego . ;) nie wiem , czemu chciałam mieć . teraz nie chce ;) ale podobno tak jest ;) zobaczysz sama .. ;) jak u ciebie ? a no właśnie , przed miesiączką nie miałam wogóle śluzu , to znaczy 2 dni przed mialam zaostrzony lekko , ale potem był normalny ;) a wczoraj nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam średnią ilośc żółtawego śluzu i mnóstwo paproszków czerwonych i czarnych w nim :// i taka zmęczona jetem i mam wydęty brzuch ból głowy i ogólnie to nie za fajnie , ale cóż ... taka dola dziewczyny :D jula chciałam się zapytac a jakich podpasek używasz ? tak z ciekawości pytam żeby na przyszłośc w razie czego wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
always i naturella . lepsze te drugie , bo alwaysy są drogie :) moja mama tak mówi . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podpasek to ja też moge polecić , ponieważ jakiś czas temu mialam bardzo dużo śluzu i wkładka nie wystarczała więc postanowiłam kupić podpaski . Kupiłam bella for teens zielone . Są poprostu świetne , bardzo wygodne nie czuje się ich wogóle . Co do tego wydętego brzucha to mam tak samo . Ech .. Mam nadzieje , że już niedługo dostaniemy okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia205
Aduśka , ja mam tak jak ty ;( Też zdołowana chodzę czasami z byle powodu , jestem rozdrażniona , boli mnie głowa , plecy w samym dole, brzuch .;( I ostatnio nie mam śluzu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
znam belle for teens , moja koleżanka używa . podobno są sobre , ale zrezygnowała , bo miała za obfity okres a ta podpaska nie chłonęła tak dobrze . jej zdanie , ja się nie wypowiadam . ;) wiecie jak mnie brzuch boli ? ;( nie daje rady , co 4 godziny zmieniam podpaskę . ej , dziewczyny , dacie mi jakieś porady ? bo ja wiem to , ze trzeba się w letniej wodzie myć i wogóle . a dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczojoa
Dziewczyny! śluz mam od jakiegoś roku i paru miesięcy z przerwami bo teraz na przykład nie mam. Jestem niska i gruba. Mam spore piersi owłosienie pod pachami i łonowe. Parę razy miałam taki pomarańczowy śluz. Moja koleżanka już dostała jest większa ode mnie ale poza tym niczym się zbytnio nie różnimy. Jak myślicie długo będę miała jeszcze ten śluz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
do sanczoja : nie wiem , pewnie jeszcze będziesz go miała , aż nie dostaniesz miesiączki . ale jak się ma okres to i tak isę śluz po okresie i przed ma ;) ej , a co do okresu to cały dzień miałam , teraz wieczorem już prawie nic , a po kąpieli już nic . myłam się w letniej wodzie ( zimnej aż troszeczkę ) bo się boje . ;) to mój pierwszy raz , a ostrożności nigdy za wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczojoa
O! Właśnie coś poczułam! Chyba to okres! Idę sprawdzić- jeśli to miesiączka- napiszę Wam o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
no i ? miesiączka czy nie ? ;) a ja teraz poszłam siku i mam trochę krwi ;) będzie dobrze , muszę tylko przetrwać tą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessssssuuuuuuuuu
Nie wiem czego tu zazdroscic :P Co miesiac sie leje boli podbrzusze i ogolnie okres to masakra. Zobaczycie ze nie raz zaplaczecie przez to zze juz przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
kurde , dziewczyny to okropne ! :( w nocy nic nie leciało , wstałam z łóżka , zdjęłam nocną podpaskę i dostłownie przez 2 minuty byłam w samych majtkach . chciałam założyć nowe majtki , patrze a tu już pełne we krwi :( mam nadzieje , że z każdym dniem będzie coraz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×