Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość kosiaara
Nie wiem nie liczyłam. Ale myślę że ok. 1.5 - 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam śluz jakieś 1,5 roku ale każda dziewczyna dojrzewa inaczej więc nie martw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka - my w tedy dostaliśmy paczkę a w niej było 4 wkładki higieniczne 4 podpaski i książeczkę między nami kobietkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klausia
Jaaa się boje że tesz dostane boo ostatnio mnie nawalał na dole brzuch i mam tam takie twarde i takie coś białe na majtkach i niewiem czy mam sie bać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
kurde , znów mam okres ! ;/ o co chodzi . ? ;/ miałam 2 dni , potem 2 dni przerwy i znowu mam ! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku Jula może się tak zdarzyć więc się nie martw :) Co tam u was dziewczyny ?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jednodniowy zanik wszelkich objawów miesiączki ;// ani śluzu ani bólu brzucha ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
wiem , wiem . miałam w szkole , teraz już nie . jejku ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
teraz mam mało jasnej krwi , z dużą ilością śluzu . Kurde , już koniec czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na majtkach taki brązowawy śluz z takimi brązowymi ciemnymi plamkami !!!!!! co to może być ???????? POMÓŻCIE !!! PLIS !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia nick jest czarny jak jest zahasłowany a pomarańczowy jak nie jest zabezpieczony hasłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikw
Ja się boje okresu ciągle czuje że to niedługo ale jak ide do szkolnego kibelka to nic fałszywy alarm i co robić jak bedzie na serio ma 14 lat już niedługo 15 pommocyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jestem w 6 klasie .nie mam jeszcze okresu .mam owłosienie pod pachami i tam niżej też . piersi am dosc duze tak miseczka stanika 75A. niekiedy wieczorem boli mnie brzuch tak na dole i piersi tez bola . Sluz mam cos od 4 klasy jest taki żółto-brązowy raz niedawno to miałm taki przeźroczysty i wokół żółte. piersi tez wtedy zaczeły mi rosnac .raz ze 2 miesiace temu miałam taka różowa kropke na majtkkach . pomózcie mi niewiem czy mam sie spodziewac pierwszej miesiaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przed miesiączką można przytyć bo ja ostatno przytyłam galancie i chodzę do klasy 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 15 lat, mam wszystkie objawy a jeszcze nie dostałam miesiączki. Moja mama dostała jak miała 14, czy coś nie gra? Pomóżcie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×