Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

hej! Słuchajcie mam 12 lat. Mam owłosienie łonowe ale po pachami nie mam. Od ponad 1,5 roku mam śluz , a biust mam 34/75. Ostatnio często mnie boli brzuch i stałam się leniwa. Wszystkie moje koleżanki z klasy mają już to za sobą a ja nie. Bardzo chciałabym do dostać . Tak na wasz oko ile muszę jeszcze poczekać ? A i zapomniałam dodać że śluz mam żółtawy..... i boję się powiedzieć o tym mamie...PROSZĘ POMÓŻCIE !!! =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sądzę ,że musisz jeszcze troszkę poczekać aż ci piersi urosną ;) może w te wakacje. może w 1 gm . nikt tego nie wie ;) a masz jeszcze jakieś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę zadać tobie jeszcze jedno pytanie!!! Bo w książce o miesiączkach wyczytałam że 14 dni przed pierwszą miesiączką znika śluz czy to prawda ?....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy akurat 14 ,ale wiem ,że zanika ;) a przed pierwszą miesiączką zanim zaniknie nie jest żółty tylko biały ;) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula .
cześć dziewczyny . :* doczytałam się , ze fortuna22 dostała okresu ;) gratulacje , chociaż tak serio to nie ma czego ! ;* u mnie jeśli chodzi o okres to mnie brzuh boli . ;( ale okresu teraz nie mam . ;) tak to ogólnie mam . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattti
Pisałam wczoraj i wiecie co to okresjest bardzoobfity I nie jest prawdą żepierwszej miesiączki sie nie czuje JA mam bardzo obfity i boli mniebrzuch Co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattti
Hej ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula owszem dostałam ale trwał tylko kilka godzin :( nie wiem czemu , teraz nic nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattti
Fortuna 22 nieprzejmuj sie wkoncu sie doczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattti
Niemówie że nie i dobrze o tymwiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Sorki , że dopiero teraz pisze ale nie miałam dzisiaj do tego głowy .. Strasznie się czuje boli mnie brzuch, plecy, głowa a co najgorsze mój chłopak miał wypadek na skuterze i jest w szpitalu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to nic ciekawego . Przez to wszystko nie robiłam tego na 'wywołanie' . nie miałam do tego zupełnie głowy .. może teraz porobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plecy , głowa bolą . a no i brzuch teraz ale narazie tylko troche . ide chyba porobie troche brzuszków i wejde . :) Wyszło troche głupio bo mama widziała jak brałam aspiryne i była troche zdziwiona ale powiedziałam jej , że gorączki w szkole dostałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×