Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

No tak a ty próbowałaś już tych brzuszków i ci coś pomogło czy nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie miałam zanim zaczełam robic więc raczej ci nie odpowiem :( na razie czekam na rezultaty ;) a tak ogółem to ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 lat chodzie do 1g a ty masz 12 a wogóle umnie wszystkie dziewczyny mają miesiączke a ja nie i się zemnie smieją wstydzie się z moją mamą o tym rozmawiac bo to jest krepujące raz napisałam ile miała lat kiedy dostała okres a ona na to że miała 14 lat 6 miesięcy możę ja też tak dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się z ciebie śmieją to są dziwne :/// każda z nas dostaje w innym czasie , to że jeszcze nie masz nie robi z ciebie odmieńca;) ja nie wiem w jakim wieku dostała moja mama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że jest te forum bo inaczej bym nic nie wiedziała o miesiące.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też bym już chciała ;) a jak dostaniesz to będziesz używac tamponów czy podpasek bo ja podpasek;) bałabym się używac tamponów bo one mogą utknąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie mieliście w szkole takiego spotkania z alweys bo u nas ma teraz w grudniu byc ;)i tam dają podpaski i tłumaszą co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie unas czegoś takiego nie ma a co tam jest na tych spotkaniach o czym rozmawiaće?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to fajne muszą być te spotkania ale tam tylko chodzią te dziewczyny co nie miały jeszcze okresu tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , wszystkie chodzą bo to jest w ramach lekcji. wdż to wychowanie do życia w rodzinie , o dojrzewaniu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzą i chłopaki tzn jest 10 lekcji wspólnych (chłopaki i dziewczyny) i po 5 lekcji oddzielnie dla chłopców i dziewczyn .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow . ; oo ale się rozpisałyście dziewczyny . Ja dzisiaj zrobiłam jak narazie 100 brzuszków ale ide robić dalej . Ja tez mam cały czas wrażenie , ze zaraz dostane ale nic z tego . A jeśli chodzi o śluz to mam go teraz bardzo mało a tak ogólnie to mam go ze 4 lata . No i mnie znowu zaczyna bolec brzuch ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka ja wczoraj wieczorem zrobiłam 200 brzuszków bez przerwy . A jeszcze wcześniej 180 z przerwą chyba z 1 min. I nic tylko mnie lekko brzuch pobolewał. I jak robiłam to zamiast miesiączki to miałam dużą ilość śluzu ! Przez robienie ;) Więc to chyba pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też brubowałam tych brzuszków ale u mnie nic to nie pomaga wczoraj zrobiłam 210 a troche mnie brzuch bolał dzisiaj jeszcze zrobie to może jednak coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie słucham dołujących piosenek :( np. Verba -Nie łam mi serca , Verba-Świat zapomniany . A u cb ? ❤️ Bo u mnie to :boli mnie głowa , brzuch i wkurzam się o byle co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×