Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Okk . dzięki ;* Wiecie dziś mi się trochę odechciało cioty bo moja naj jest starsza o 2 lata i chodzi już do liceum i miała okres i ją okropnie brzuch bolał i mama z dyrektorką ją sprowadzały po schodach i biedna na pogotowie musiała jechać ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te jej współczuję, to musiało być okropne. Wiecie, ja właśnie teraz mam te niteczki a niedługo mam dostać, więc to chyba jest objaw. Co do okresu, to naprawdę nie jest fajna sprawa. Ból zależy u kogo, ale nawet ten nie najmocniejszy jest tak ostry, że uniemożliwia funkcjonowanie. Nawet chodzić nie można normalnie, a czasami przewrócić się na drugi bok to męka. Ale i tak do tego ciągnie X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastkaa
www.dojrzewanie-okres.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) U mnie dziś śluz mały nie był i było trochę tych niteczek . Takie bóle brzucha miałam ale to były poprostu sekundówki No niestety ale tak było i dostała 3 zastrzyki w pupę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam i wyczytałam , że piszecie o plamieniach ;) sory , że mnie nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ;) co u was ? u mnie dziś masakra , rano miałam tyleeeeeee śluzu ... ale mnie nic nie boli ;) piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz poczułam takie gulgotanie w brzuchu.. co oznacza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co taka cisza ? Kurczę ile mi pryszczy wyskakuje jeden za drugim ;/ cholerka Dziś jakoś jestem bardzo ospała ale jak sobie włączę piosenkę K.Bednarka to mam taki zaciesz jak hu* heh i nadpobudliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, mi bulgotało w dolnej części brzucha jakieś 2 tygodnie temu, a śluzu mam tyle że hoho. Czy wy też tak macie i co to oznacza????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka115 mam tak jak ty, dziś się czułam że się ze mnie leje po prostu tyle tego było :( ale co do bulgotania to nie umiem ci odpowiedziec ,może niech inne dziewczyny się wypowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakie bulgotanie. Ja np. czuję zawsze jak komórka mi się przesuwa po jajniku, tak jakby przepychać kulkę przez jakiś niejszy od niej przewód. Może o to wam chodzi? Jak tak, to owulacja. Towarzyszy temu mnóstwo ciągnącego śluzu. A jak nie, to podejrzewam że coś, co wypiłyście i właśnie to trawicie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam laski u was ! ? U mnie oczywiście żadnych bóli a śluz średni Moja sis dziś w nocy dostała okres i tak ją brzuch napierdziela że wzieła 5 tabletek i nic nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie nawet dobrze śluzu mam mało i boli mnie troszeczke brzuch i głowa . A co u reszty dziewczyn ? ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aduśka u mnie tako wczoraj brzch mnie bolał i burczał chociaż nie chciało mi się jeść i tak jest dzisiaj i mam gesty śluz a u cb co tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co tam u was ?. U mnie spoko śluzu praktycznie nie ma jest go malutko , boli mnie troche głowa . a jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś nudy tylko mnie głowa trochę bolała a śluzu prawie nic .Heh patrzcie bo ja w sierpniu założyłam się z moją mamą o 50 że do 31 stycznia napewno nie dostane okresu a ona się założyła że dostanę i pierwszy raz w życiu chce przegrać ten zakład nawet dam jej te 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×