Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

U mnie wszystko ok. Nie, nie mam chłpaka- ;) nie grzeszę urodą(nie, to nie moje schizy tylko prawda), a w tym wieku-14- wygląd jest ważny. muszę poczekać aż charakter zacznie odgrywać jakąkolwiek rolę, czyli pewnie długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
hej dziwczynki mojekochane:***** przepraszam ze tak dawno nie pisalam ale nie bylo jak bo mi neta odcieli;/ cos sie im zrypalo ale juz jest ok;D widzie ze aduśka wylecialam do paryza:((( bedziemy tesknicc:( ale poznaj tam jakiegos fajnego francuza:D a co do pytania czy mam chlopaka to mam takiego boskiegoooooo:D:D dnia bez siebie nie mozemy wytrzymac:d a co do okresu to czekam na 2 i mnie tak calymi dniami brzuch napierdala ze szok ale coz taka natura a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxkasikxx - widoki piękne ale jest wysoko :) Tylko nie wolno nic zrzucac z tej wysokości . Nawet zrzucony grosik może się komuś wbic w głowe albo coś gorszego .. No wyleciałam . ale przeprowadzamy sie dopiero w czerwcu po zakończeniu roku . Wybraliśmy już dom jest cuuuuuudny :) Jutro jedziemy do sklepów i będziemy przez te 2 tygodnie go urządzac . Już sie nie moge doczekac , aż będziemy urządzac mój pokój :D U mnie dzisiaj straszny ból pleców i brzucha . A i francuza żadnego nie zamierzam poznawac ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekko boli brzuch, do 17 zero sluzu a od 17 do 18 mas ale potem znowu zero:) Do aduska: cieszę się ze ci się podoba:) od początku wiedziałam ze będzie ok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dobra dziewczynki, Obiecalam sobie ze pójdę sobie spać wczeesniej. W końcu jutro do szkoły:( o oł! Jutro mam sprawdzian z bioli!!!!:( do jutra, Caluski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do Maatyla ja dostalam dokladnie 28 paźdsiernika i do do tąt nic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduśka no to się cieszymy że wybrałaś fajną chatę :D urządzisz ją sobie i będzie bosko :) xxxkasikxxx fajnie masz z tą wycieczką :) ja już byłam raz z rodzicami w paryżu ale chętnie pojechałabym znowu :p pamiętam że jak byliśmy na wieży to był widok na planty a ktoś zrył trawę i było takie serce na trawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klusia88
Ja mam tylko śluz juz od 1roku boje sie i cieknie cos brązowego Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Wiecie, powinnam niedługo dostać okres i to czekanie doprowadza mnie do szału. Jestem zmęczona, zdenerwowana i wszystko mnie boli. Mam nieregularne, czasem nawet różnica 6 dni. I tak się zastanawiam, czy jest coś po czym mogę poznać że dostanę? Bo oprócz ZNP cały czas jeszcze się martwię czy nie mam plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli cieknie ci coś brązowego, to albo plamienie albo początek okresu. Obserwuj co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkasikxx12
Adu$ka a na 3 pozimie Wieży eiffla jest jakieś ogrodzenie żeby nie wylecieć czy cuś.. ? Ahaa i jeszcze muszę ci powiedzieć że masz racje co do tego francuza ! To się nazywa wierność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Jak na razie tylko śluz... Boję się o termin mojej 2 miesiączki powinnam dostać 21.01., ale nie wiem... Czytając o tym, że wam się spóźniają co raz bardziej się obawiam ,że mi też się spóźni;/ Aduśka Zazdroszczę ci wyjazdu do Paryża! I fajnie ,że podoba ci się tam ( to chyba Najważniejsze):) ______________________ W szkole klasówka z angola na którą się nie nauczyłam...Ale jakoś poszło..;D Najlepsze wygłupy z dziewczynami..;D Moje:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkaaa17
Hejka !! Mam 13 lat . Nie mialam miesiaczki . Czy moge jej sie spodziewac tego lata ? Moje objawy przed miesiaczkowe : -śluz juz 2-2.5 lat - mialam 2 (chyba) plamienia koloru jasny bezowy - pierwsi rosną od 2 lat -waze 41 kg . - mam 155cm wzrostu - wlosy lonwe od 1.5 roku (?) jakos tak - nie wiem czy to cos da, ale moja mama dostala pierwszy okres jak miala 13 lat Prosze odpisujcie ! ;* Z gory dziekuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkaaa17
mialo byc wlosy łonowe*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka: może za niedługo dostaniesz okres:) U mnie mocny ból brzucha i streszczenie gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkaaa17
Maatyla: Dzięki ;* Ale prosze jeszcze piszcie co myślicie na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
kinkaa17 a czy niałas bule podbrzusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Kincia: wiek Twojej mamy nie ma nic do rzeczy np moja mama dostała gdy miała 15, a ja 13 Mini; wyluzuj mi się spozni już 4 dni ale już czuje ze za nie długo bede miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga; mi się wydaje ze twoje plamienia powinny być coraz cuemniejsze ale ja niewiem bo ja nie miałam plamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :* U mnie nadal nic :/ A no tak zapomniałam że mi sie śluz wylewa wiadrami :D Napisze jak się coś "stanie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkaaa17
Tak miałam bóle . Z lewej strony pod brzuchem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla mi też jest strasznie gorącą i słabo . Brzuch mnie strasznie dzisiaj boli i plecy . Wogóle mam jakieś zmiany nastroju . Moja siostra dzisiaj tak na zakupach do mnie : może dostaniesz okresu niedługo . Ja do niej : fajnie by było :P Mam nadzieje , że niedługo dostane :D Wogóle ostatnio mam takie uczucie , że za niedługo dostane .. Wcześniej nigdy nie miałam takiego uczucia :) Mówcie co u was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha.
cześć dziewczyny , to ja. Piszę bo dziś dostałam 2 okres i .. prawie miesiąc po pierwszej tyle że szybciej o 2 dni. :) a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie... Ból brzucha, uczucie zmęczenia, wszystko mnie boli, ból pleców, straaszne zmiany nastrojów i ogólnie czuje się do dupy:( chce już dostać drugiej bo pewnie to ci teraz mam do zespół napięcia przedmiesiaczkowegi. :(:(:( kiedy przyjdzie mój drugi???! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: może rób to co Martyna 12 polecają: delikatnie masij brzuch ręka, zrób sobie krótka kąpiel w ciepłej wodzie i przyliz butelkę z ciepła woda do podbrzusza:) nie myśl o bólu!!!!! Spx tez tak dzisiaj miałam tylko ze w autobusie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha: zazdroszczę dostałaś punktualnie a mi się już 4 dni spóźnia:(:(:( i do tego ten badziewny nastrój:(:(:(:(:( mam tego po Dziurki w nosie:(:(:(: help me!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka, przede wszystkim albo weź butelkę z ciepłą wodą i przyłóż do brzucha tam, gdzie cię boli, albo szukaj dogodnej pozycji. No i jeszcze jedno z jogi, nie uprawiam jogi ale mi pomaga: Sukhasana (pozycja łatwa). Usiądź na kocach, pochyl się do przodu i oprzyj czoło (nie cała twarz) na kocu leżącym na siedzeniu krzesła. Odsuń krzesło trochę od siebie, tak aby tułów był jak najbardziej wyciągnięty. Zamknij oczy, rozluźnij szyję i barki. Oddychaj powoli i głęboko. Pozostań w tej pozycji przez 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×