Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Albo nie/- zadań je teraz, w jutro odpowiednie, ja jutro bede koło 17 1. Golicie się na nogach? 3. Chodzicie do kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do maatyla: tak depiluje nogi. Co do koscila tak musze chodzic bo mam w tym roku bierzmowanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
siemka dziewczynki : D przepraszam że mnie wczoraj nie było ale źle się czułam i położyłam się spać troszkę wcześniej :) A co do waszego pytania to ja mieszkam w leżajsku na Podkarpaciu ^^ i też mam ferie łiii cudnie ^^ : * i jeszcze te twoje 2 pyt to tak depiluje nogi ale w zimie to rzadziej niż w lecie :) a do kościoła owszem chodzę :D a jak tam fortuna i aha wam ferie mijają ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
wstawać śpiochy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol spoko :) jesteś naszą kolejną rodaczką :) ferie ogólnie okkej nareszcie mam czas na czytanie itp;) spotykam się z kumpelami ;) maatyla : 1 tak depiluje nogi :) ale teraz trochę rzadziej ;) 2 . tak , bo muszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accha
jeżdze do Leżajska do kolegi : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
aha: mm to coś poważniejszego ?? ; > :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )\: (
jesteście ?? To już razem 1 rok..." życie jest piękne! (z Tobą) P:*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale dosłownie na jakieś pół godziny :/// u mnie dziś mało śluzu i ogólnie baaardzooo zmęczona jestem i obolała :[ a co u was ? jakieś zmiany ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhej!:):):) ja mam dzisiaj drugi dzień okresu (ne pewno) bili mnie brzuch i tyle:):):) a co u was?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Maatyla; I co leci ci już sama krew?? :D Co do twoich pytań to depiluje nogi,ale tak jak dziewczyny ,,zimą rzadziej":D I chodzę do kościoła:P Chciałam dodać ,że ja brązowe plamienia miałam przez pół roku co msc, a czasem co 2-3 tygodnie dopiero po pół roku dostałam prawdziwej miesiączki, ale ty Maatyla na pewno już masz ponieważ występuje u cb krew i na dodatek rozmawiałaś z mamą:D Gratulacje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini1996
Dobra to ja lecę Pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini: to znaczy przez te 2 razy jak ja miałam tylko pierwszego dnia sama krew i to tylko przez 2 godziny:) teraz mam brązowy śluz No i troszeczkę krwi, ej czy to jest normalne ze pod koniec dnia praktycznie nic mi nie leci??... A co cb? Miałas już druga??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sorka że tak długo mnie nie było , ale właśnie pisze z laptopa ponieważ jestem w górach;] a tak dziś to pełno białego śluzu i ból podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka: fajnie ze jestes:) ale ci dobrze ze jestes w górach:) ja się kisze i ciagle jeszcze chodzę do szkoły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla a co do twojego pytania latem to często ,ale zimą to rzadko. A i chodze do kościoła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka: to Spx ja tez chodzę do kościoła;) a ty miałas już pierwsza??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wiecie co? Idę teraz do kibelka, patrzę- mam caaaaaaaaaaaala wkładke brązowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me:*
hej laski jstem tu nowa wiec mam pewien problem mam nadzieje ze mi pomozecie. Mam13 lat sluz od 2 lat dosc duze piersi wlosy pod pachami i w okolicach plciowych. Dzisiaj wstalam o 12 bo mam ferie:) poszlam do lazienki patrze i mam taka ciemnooooo brazowa plame na majtkach taka wpadajaca w czerwien. Zalozylam podpaske 3 godziny pozniej cala podpaska w bialym sluzie;////. i pod wieczor poszlam znowu patrze a tu znow ten ciemnooo brazowy sluz z takimi skrzepami krwi jakby. Czy to pierwsza miesiaczka?? helllp meeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki że nie pisałam ale tak mnie robienie koronki wciągnęło że nie mogłam się oderwac ;) dzisiaj nie wiem po co miałam wkładke , jak ją ściągnęłam nic na niej nie było ani ociupinki śluzu :( ale troche się lepiej czuje :) a u was? maatyla fajnie masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
love me :* witamy na forum :) myśle ze to pierwszy okres . jeżeli nawet miałaś przerwę po południu i nie ciekło czy coś to jest to okres :) pierwsze miesiączki takie są :/// . często jest tak że pierwsze okresy są nieregularne , nie zdziw się więc jeśli będziesz tak miała :) ale każda dziewczyna ma inaczeej . a tak a propos jesteś z podkarpacia? :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me:*
do fortuna 22 nie ja jestem ze slaska:D a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×