Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

a ja z podkarpacia :) no tak zapomniałam... gratulacje ! witaj w świecie kobiet ! :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love me; Spx ja tez tak mam i wczoraj dostałam drugi:) witaj w świecie kobitek:) Fortuna; czemu mam fajnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love me: ja tez jestem ze śląska, ale się przeprowadzialm do warszawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: to tak jak Aduska:) Love me: ale fajnie:) wiesz, tutaj prawie wszystkie dziewczyny pierwszy okres maja bardzo krwawy, a ja już 2 okres mam taki sluzowaty:) cieszę się ze u ciebie wyglada to podobnie do mnie:) a i nie zdziw się jak jutro będziesz miała brazowo- krwisty śluz- po prostu masz taki okres:) a ijakbys chciała wkiedziec jak to u mnie wyglądało to sobie poczytaj- ja jestem tutaj od strony 160:) i jakbys miała jakieś pytania to jestem otwarta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love me: a i może jak narazie tak jak ja nie będziesz musiała nosić podpasek, wystarcza wkładki tylko ze częściej zmieniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahha.
hejka . tu znów ja. nadal mam miesiączke. bóle brzucha ustąpiły ale pojawił się niesamowity ból głowy ://///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha: ja także mam dzisiaj drugi:( ale mi jest strasznie gorąco, a tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me:*
do maatyla dziekuje ci bardzo dobrze ze nie jestem sama:**** a tego ciemnegooo sluzu mam tak duzo ze jedna podpaska starcza mi na 2 godziny;/// do dorka 115 ja jestem z woj. śląskiego:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love me: ja miałam trochę mniej:( i w ogóle yeraz jak mam drugi to nie musze nosić podpasek:) ale ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me:*
do maatyla heh kuje:* a kiedy dostalas pierwsza miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) matyla masz fajnie bo dostałaś regularnie mniej wiecej , a ja 3 miesiące czekam i nic ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do fortuna 22 nie jestes sama ja tez czekam na miesiaczke juz 3 miesiace i nic;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że ty miałaś już miesiączke a ja plamienie :/ no ale musimy czekac aż sie zjawi okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
sluchaj a moze to byla twoja pierwsza miesiaczka bo tez zdazaja sie brazowe miesiaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak mineły 3 miesiące to myśle że nie :( poza tym jak przyszłam ze szkoły to to było a potem nic ,ani jednej plamki czy coś . nie, raczej plamienie to było : ( a u cb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co u was? Ja mam dzisiaj 3 dzień okresu i mam go już po dziury w nosie:) ciagle jest mi gorąco i słabo ( to ze go mam po dziury to nie znaczy ze czhce tobie: fortuna, go oddać:) ) dzisiaj tyle samo tego buraczjiwego- brązowego sluzu:) brzuch mnie boli:(:(:( pomocy i co u was:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: dzisiaj chyba masz 15 urodziny, nie?:) wszystkiego najlepszego!!!:):):) zdrowia, szczęścia, uśmiechu, sloneczka, spełnienia wszystkich marzeń!! :):):)! Żeby Ci się wszystko poukladalo i z nowym miejscem zamieszkaniem i z Twoim chłopakiem:)! A przede wszystkim prawdziwych przyjaciół i żeby CIE w końcu odwiedziła tak długo wyczekiwana ciocia z czerwona walizkach!!!:):);) Maatyla:) PS: staaara jestes:) :);):D:p!!!! HAPPY BIRTHDAY ADUSIA!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które maja już okres: mogę zapytać was o coś dyskrytnego?: 1. CZy wam tez jak macie okres, tak jakby mniej leci..? 2. CZy wam tez jak macie okres, okres ma taki dziwny/ specyficzny zapach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×