Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Sory...;/ Ja nie wiem ile mam w tali:P To dobrze,że czujesz jak się zmieniasz;* też mam wcięcie w biodrach itp. i tak jak ty się z tego cieszę. Tylko jeszcze żeby te miesiączki były bardziej wiarygodne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Moniczka: co ja mam powiedzieć? ??? Sorry co byś zrobiła gdybyś miała taka pierwsza jak ja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tako jeszcze nie małam swojej pierwszej miesiączki a plemnie nie miałam w marcu miałam dostać miesiączke w 2010 roku i nie dostałam i teraz na nią czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla;Bym była zdenerwowana i z lekka przestraszona dlatego,że ja tak jak ty nie umiem rozmawiać z mama na takie tematy:P ty bynajmniej z nią rozmawiasz i ona ci doradzą:P Ja się wstydzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: ja jej napisałam liscik! Ale chodzi mi o to czy byś uważała ze to był okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Sorry natka, ale pisze z Fona i mam słownik! Tam gdzie jest matka jest natka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam brązowe plamienia już dawno na początku sądziłam ,że to mogła być miesiączka. Pisałam do pani ginekolog i nawet wysyłałam jej fotki i ona też tak twierdziła . tylko ja to miałam co 2 tyg. i nie było tam krwi.Dlatego potem gdy dostałam obfitej miesiączki ona stwierdziła,że tamte plamienia to były miesiączki bezowulacyjne,a dopiero teraz stałam się kobietą :D U cb jest trochę inaczej. występuje to co msc. i jest krew:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×