Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Carmen; mam nadzieje:) od 14 do 19 powinnam dostać:) u mnie okres trwa 4,5 dnia- a u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
4 dni trwał pierwszy ';P wiec licze ze drugi nie bedzie dluzszy ;/ ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen; to ty może masz początek drugiej miesiączki bo wystąpiło to 4 dni przed,a na początku jest nie regularny:) A mi na tej str. wyszło,że mogę mieć od 14 do nawet 20,a dziś jest 10. więc nie wiem czy to miesiączka... Bardzo bym chciała,żeby była Czerwona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
mi ze albo 14-ktorys tam, albo nawet 9 (czyli wczoraj ) - 17 bo jest nieregularny cykl... ale to był jeden glutek, a teraz juz nic; ) tez macie uczucie jakby sie po waszych nogach lało, a nie macie nic na wkladce ni na nogach ? albo uczucie mokrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie;( Kurde co to jest do cholery...:(( Masakra..:( A i do tego mam głupi dzień (ostatnio tak mam często). Ten rok na razie nie jest za ciekawy;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
nom, a dzien dzis, same negatywne oceny.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 0 sluzu:) mam nadzieje ze dostanę 15/16:) Carmen: a mi w pon sie ferie zaczynaja:p 21 wylatuje na Cypr:p wiec musze dostać jak najszybciej, by sie jak najszybciej wykąpać- ale nawet jeżeli dostanę 19, to co z tego 23/22 zacznę sie kąpać a jak nie 22 to 23 na 100%- mam tak skape "krwawienie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wiecie co? Przed chwila brałam prysznic, nie? I zdejmuje gacie patrzę, a na wkladce taka mini plamka krwi- aż mi przebila- ale podcieram sie to nic... Nawet sluzu- zero! Co to było??? Pomocy! Okres powinnam dostać dopiero za tydzień... Ewentualnie od 12 do 19... Dodam ze biorę ostatnio goorace kąpiele, antybiotyk i 120 brzuszkow dziennie... Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
nie wiem matyla, nie mialam czegos takiego, moze okres dostaniesz wczesniej niz za tydzien i to takie "przygotowanie " do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że po prostu jutro albo pojutrze dostaniesz i to dlatego. Czasami taka plamka pojawia się też podczas owulacji, raz tak miałam. Ale to już ty musisz określić czy masz teraz owulację. Jeżeli miałaś ostatnio ten gęsty śluz, to pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Oorbitka i Carmen: dzięki:) Czytałam ze owulacja występuje w połowie cyklu, a ja mam Juz 3 tygodnie i kilka dni.. Sama nie wiem...a zależy mi bym okres dostała w tym albo następnym tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
hej!U mnie też 0 śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LolCIA: hej:) błagam- pomóż mi!!! Wczoraj miałam plamke krwi na wkladce, i zero sluzu... Teraz przychodze i straaasznie dużo takiego różowego, co to jest? Ja miałam Juz 2 okresy... Oba były bardzo skape i krwisty-czarno-brazowe... Ostatnio miałam 18.01.10, następna powinnam miec okol 14 do 19, coś w tym stylu... Dodam ze jestem na antybiotyki, codziennie robie 120 brzuszkow i goorace kąpiele.. Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez jak okres sie zaczyna (tzn pierwszy dzien ) to przeciez nie leci jaby kran odkrecic-powoli sie rozkreca krwawienie...i to normalne ze krew jes koloru brazowego w pierwszych dniach...na koncu tez tak bywa,niektore kobiety przez cale krwawienie miesiaczkowe maja krew koloru brazowego... Monia; to wyjaśnia nasze problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez jak okres sie zaczyna (tzn pierwszy dzien ) to przeciez nie leci jaby kran odkrecic-powoli sie rozkreca krwawienie...i to normalne ze krew jes koloru brazowego w pierwszych dniach...na koncu tez tak bywa,niektore kobiety przez cale krwawienie miesiaczkowe maja krew koloru brazowego... Monia; to wyjaśnia nasze problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×