Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

byc może to twój 1 okres ! jeśli tak to gratulacje ! okres może byc śluzisty i skąpy . ;) maatylka o i jeszcze znam ooorbitkę ;) i kilka dziewczyn ale nickównie pamiętam :( ej a nie żre ci kasy za to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: to dobrze ze wróciła:) Martyna: hej:) co do twej sytuacji to nadal masz ten czerwony sluz? Jak tak, to chyba to jest okres:) gratki:) Buzka musze kończyć:* odezwę sie jutro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , śluz kremowy . ostatnio w nocy coś mi się chyba w jajniku przesuwało , tak czułam XD dziwne to było :/ a u cb ? co o tym sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. wymieniłam wkładkę, a jak jakąś godzinę,może więcej później byłam w łazience,to już tego śluzu nie było. Może będzie wieczorem. Jeszcze nie przyjmuję gratek,bo nie wiadomo ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety , ja kiedys też zbyt wcześnie oznajmiłam ze mam a to tylko było plamienie :/ i do tej pory nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;** U mnie dzisiaj 4 dzień i już jest mniej :) Fortuna a może to jakaś oznaka .. oby :) Piszcie co u was bo nudy u mnie :D PS. Maatyla zazdroszcze wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och cześc aduśka :) oby to była oznaka ;] co tam u ciebie ? u mnie to co wyżej . sorry że nie pisałam godzine i musisz czekac , ale ggadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia ;) To,co opisałam wczoraj to prawdopodobnie było plamienie (ta pani ginekolog tak powiedziała). A ja przed chwilą idę do łazienki,patrzę, a na wkładce... beżowy,taki podchodzący pod brąz śluz :D Pewnie to plamienie :D A u Was coś nowegoo ?? No i dziś mam 12 urodzinki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna12: To Wszystkiego Najlepszego ! :):) Mam nadzieje, że już niedługo dostaniesz :D U mnie już się chyba kończy :D Fortuna22: Ja też już nie mogłam wczoraj wejść . Może zmówimy się kiedyś na GG ?. Napisz co o tym sądzisz . Buziaczki ; *********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ;) mój numer gg 32843659 :) jak będziesz miała czas , to napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla : Najlepsze życzonka, wielkiego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, szczęścia dużego jak smok, pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Ci radości! Mało zmartwień i agresji, żadnych stresów i depresji, dużo śmiechu i radości, wiele szczęścia i miłości. Aby wszystkie fajne dni W żółwim tempie upływały, By co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, By nigdy nie było porannej pobudki I wiatr rozwiewał wszystkie smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ; * Fortuna: Mnie dzisiaj raczej nie będzie na gg bo mam sporo nauki więc tylko co jakiś czas zajrzę na forum . A jak u was w szkole ?. Też tyle nauki ?. ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna to masz szczęście , że niewiele . :) Ja muszę się nauczyć na kartkówkę z historii, temat z biologi, kartkówka z fizyki i wypracowanie z polskiego . aaaa! Ale musze się starać żeby mieć pasek na koniec roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie jest tak źle : D No i prawdopodobnie dostałam okres ! ;D I do tego dziś,kiedy mam 12 urodziny :D Ide do łazienki,patrze, a tu wielka plama krwi z brązowym śluzem... JUPI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Martyna .! :D:D Mam do was takie pytanko jak wam ogólnie idzie nauka i jak się do niej zabieracie ?. Ja się ogólnie dobrze uczę (4,90 na półrocze) ale teraz jakoś nie mogę się zabrać do tego i pokonać lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też coś 4/5 . jestem kiepska z majzy (ledwo 4) ale z polaka jestem dobra ^^ i tu się pochwalę , miałam wczoraj ostatni etap konkursu z polaka :) i ogólnie w szkole git , ale i tak jej nie cierpie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka - dziękować :D Mi też dobrze idzie,nawet . Jestem w 5 klasie,na półrocze 4.9. Ale na koniec będzie powyżej 5.0. Teraz też mi się nie chce uczyć,a muszę z niemca,histy,muzy,polaka i trochę matmy ; / No,ale jak na razie nie dostałam żadnej niższej oceny niż 4 :D fortuna22-dziękuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna: Nie ma za co ; ** Też mam taki cel, że na koniec 5.0 ale zobaczymy co z tego wyjdzie :) Ja właśnie szukam na necie jakiś skutecznych sposobów na naukę i mam nadzieje, że znajdę coś dla siebie . Buziaczki ; ** PS. Martyna powodzenia w nauce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maatylda
Hej:) Co u was? Martyna: wszystkiego najlepszego! I gratulacje! Witaj w świecie kobietek:p Aduska: nie martw sie, jeśli czesem poboli:) bycie kobieta ma tez swoje plusy, np ostatnio wyczytałam, ze w któryś tam Dzien cyklu uwalniane s estragony- hormony szczęścia, które sprawiają ze masz wspaniały nastrój:) Sylwunia, gdybyś kiedyś wpadła: twoje zmiany, świadczą ovtym ze być moze dostaniesz za niedługo ;) PS: to ja Maatyla:) nie chce mi sie hasła wpisywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×