Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gdy patrzę na raporty to ten SMS z 8.15- 1/2 oczekuje A ten z 19.33- dostraczono.. Może dlatego ze ten z 8.15 miał tak jakby 2 SMS- był tak długi, a ten z 19 miał 6 słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia/ nie obraz sie... Ale boje sie wymieniać num z osobami z netu, których nie znam... Sorka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tak . czy ty coś do niego czujesz ? i czy między wami jest coś więcej niż tylko przyjaźń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra przyjaźń:p E tam:) zostawmy to, zadzwonie do niego, pogadamy w realu to wszystko sie wyjaśni:p a jak zacznie sie śmiać to mam go w dupie:) co nie znaczy ze go kochać nie bede:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza jeśli mu zależy na naszej znajomosci:p to bedZie taka próba:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
Jest ktoś? Mam pytanie :) : Dziś minie 32 dzień od 1 dnia pierwszej miesiączki, myślę, że dostanę niedługo 2 okres, ale czy normalne jest to że mam biegunkę ( praktycznie nie jadłam nic co mogło by byc powodem) miała tak ktoras z was? i boli mnie brzuch tak na srodku i troszke na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: ja tez tak miałam:) i ogólnie biegunka, niudnosci i bóle to są objawy:) U mnie ból brzucha, a z 3 godziny temu to miałam taki sznurek sluzu... Nie wiem czy ja miałam Juz okres czy dopiero dostanę, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałyście gdzieś informacji na temat poszczególnych faz cyklu? Potrzebuję dokładnie sprawdzić i zapisać każdy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×