Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Skoro Maatyli nie ma przeżuce sie na fortune i na gośke. Pewnie jesteście tak brzydkie że aż lustra pękają wy pierdolone suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie zniżyć niestety do jej poziomu umysłu. Nie obrażaj nas.WYPIERDALAJ Z TEGO BLOGU Przepraszam za słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może 7 ? albo 117 ? wątpie żebyś się umiała w tym połapac . niedawno pisałaś że jesteś dorosła . 7 lat to nie dorosłośc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na serio mam 8 i pół lat. Bede tu pisała dotąd aż sie wyniesiecie. Chyba że mama bedzie mi kazała pójść spać ale to dopiero za 11 mint.A ijesteście durne.Buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj,Matylaa12 - nie jesteś tu mile widziana. Zastanawiam się,po co to robisz ? Co złego zrobiła Ci prawdziwa Matylaaa ? Jeżeli chcesz być tak fajna i mądra jak ona,to jakoś się staraj, a nie podszywaj się pod nią . Uwierz mi,to skuteczniejsze. Więc radzę Ci albo założyć nowe konto,przeprosić wszystkich a przede wszystkim Matylę i żyć z nami w zgodzie,albo się stąd wynosić. To przecież jasne,że nie masz 17 czy 18 lat,bo osoba w takim wieku nie robiła by takich rzeczy jak ty. Już ja,pisząc taką wiadomość sprawiam wrażenie starszej. Więc proszę,weź sobie moje rady do serca, a jeżeli nie - do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w morde , 8 lat . wiesz co dziecko neo ? ciekawe ... ty nie chcesz żebyśmy sie wyniosły , bo musiałabyś się przewalic na forum o ciążach a tam by cie tak objechali że zawołałabyś mamusię bo bałabyś się zasnąc . zabaw się gówniaro . nas jest kilkanaście - ciebie liczę jak pół ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniesiesz się z tąd,oj wyniesiesz. W końcu wymiękniesz,zobaczysz. A my na pewno nie zrezygnujemy z tego forum z Twojego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie . wypchniemy cię z tąd jak z procy . myślisz ze my się ciebie boimy ...? haha . 8 lat i takie pyskate .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie co ty tu robisz ? już po dobranocce . ach śpij idiotko , śpij długo i słodko bo gdy rano zbudzisz sie to zobaczysz właśnie mnie i ja tak obśmieję cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna 12 - chyba nikt . ona pewnie mieszka pod mostem . ukradła komuś laptopa i szpanuje . CO ZA WIEŚ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram fortuna :D Wiesz,podszywaczko.Życzę Ci,żebyś zasnęła i nigdy sie nie obudziła. W tej chwili moje największe marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×