Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość *liliann
Ja dostałam pierwszy okres na wakacjach, na jakimś zadupiu. Było wtedy zaćmienie słońca, strasznie źle się czułam, a brzuch tak mnie bolał, że myślałam, że z bólu pójdę i utopie się w jeziorze. Potem zobaczyłam, że całą bieliznę mam w krwi. Od samego początku leciało ze mnie długo, dużo, i ból niesamowity. Miałam 12lat. Teraz po 13 latach od tego momentu mój @ trwa 3 dni, jest skąpy, jedynie ból pozostał. I jest regularny jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymbarka
Ja mam już piersi, trochę widoczne, a mam 11 lat. Do tej pory nie noszę stanika, bo wielmożni rodzice nie raczyli mi o niczym wspomnieć. Gdyby nie pewna pani byłabym w temacie miesiączki i dorastania zupełnie obca. Kiedy się mniej więcej dostaje miesiączkę? Za niecały roczek dwunastka na karku... Tak się tylko pytam, wiem że to trudne pytanko, ale tak z ciekawości... Chcę być przygotowana, bo jak np. między 12-13 to wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 16 ; pp ^^ podawałam tam na początku że prawie 15 ale coś mi się pomieszało hah :D nie wiem czy to zrobić troche o tym czytałam i to mnie przeraziło i zniechęciło. Myślę że i bez sexu między nami też będzie ok no nie ?? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, będzie Wam dobrze. Np. pomyśl o tym: najpierw z zabezpieczeniem-ok (nie wiem czy chlopakowi sie to spodoba) ale co bedzie potem? ON bedzie nalegał, i w koncu zrobicie to bez prezerwatywy. Musisz też być pewna, czy on zasługuje na to, żeby oglądać Twoje ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje dziewczyny : ) dziękuje wam : ) nie było tematu =p co u was słychać : ) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, mam pytanko: czy w klasie pierwszej gimnazjum przychodzi babka z always?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia5
mam 11 lat i jeszcze nie miałam 1 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia5
kurwa-to po polsku miesiączka .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia5
mam 11 lat i jeszcze nie miałaam 1 miesiączki i być może dostane w 6 klasie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia5
moje 2 koleżanki już miały już na wdż o tym mamy chyba wszystkie moje koleżanki sie krempują na ten temat rozmawiac ale o stanikach to sie nie krempujemy gadac chłopaki już zaakceptowaly że już mamy staniki " a jak jest jak sie dostanie 1 miesiączki ;) pliss o odpowiedz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia5
ja jeszcze nie miałam 1 miesiączki ale wiem jakie sa objawy przed 1 miesiączka koleżanka mówiła bo miała '' bóle brzuch ,głowy,pleców itp'' chyba bende miała niedluo? moja koleżnka chciała by mieć w 3 gimnazjum ale to pżecież nie od niej zależ co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 5
o jacie krece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 5
tymbarka ja tesz mam 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 5
o matko tu sie wierszy nie pisze a ni o wlosach że sie zapuszcza ale o tym tesz sie nie gada na tej stronie gada sie n a temat 1 miesiączki jak nic nie macie na ten temat to tu nie piszcie i o sex-sie tesz sie nie gada jeśli nie macie nic na ten temat o 1 miesiączce to tu nawet nie zaglondajcie dla starszych dziewczyn tu nie ma miejsca od 9 do 14 lat jest tu miejsce a starsze dziewczyny nieh tu nie piszą no sorry jak macie wiecej lat to nie piszcie bo wy tu tylko gadacie o sex-sie sorry ja mam 11 lat i tu jest dla mnie no sorry no czy nie mam racji ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia5
0oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 5
wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko Neostrady (niunia5) za przeproszeniem wpier.d.oliłaś się tu ni z tą ni zowąd, jesteś tu nowa i masz czelność pisać coś takiego tu gadamy o wszystkim. Nie będziesz mi mówiła od ilu do ilu jest to forum bo to nie ty tu decydujesz każda dziewczyna może tu pisać nawet 50 letnia . A wiesz czego takie stare mogą pisać ?? bo są dziewczynami i weź sie łebku ogarnij bo jestem tu dłużej od cb . Ty wogule prawa nie masz żeby tak pisać . Pytałam sie MOICH przyjaciółek z forum czy mam to zrobić i mi to odradziły. Po to to forum jest żeby mówić sobie o wszystkie nie tylko o miesiączce . Nie no przesadziłaś . cytuje : moja koleżanka chce mieć w 3 gim " o boże i kogo to .ty też nie na temat piszesz. I masz 11 lat. Boże ale dziecko ty wesz co to wgl jest miesiączka ?? ty jetseś smarkaczem a nie . Masz czas . ja dostałam jak miałam 14/15 . I mnie nie denerwuj bo jesteś strasznie dziwna . !!!!!!! żeby dostać miesiączkę trzeba być bardziej DOJRZAŁĄ ; /// . || co tam dziewczynki jak zdrówko ; *** u mnie spoko ; ))) 24 skończyła mi sie miesiączka ; )) ^^ jak samopoczucie matyla coś cię ostatnio nie ma i orbitki i fortuny dziewczyny gdzie was wywiało ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ;) dawno nie zaglądałam ale byc może to się zmieni niedługo . lol - popieram cię . Jesteśmy na forum już bardzo długo a ty niunia 5 dwa dni . zamiast zmieścic wszystko co masz do powiedzenia w jednym komencie ty zrobiłaś 10 . nie zdziwię się jeśli jesteś podszywaczką - piszesz w tym samym dennym stylu . ogarnij się i pomyśl zanim coś napiszesz . dziewczyny z tego forum są więcej niż użytkowniczkami - jesteśmy przyjaciółkami . i gadamy tu o wszystkich sprawach które nas nurtują . a ty zjawiasz się nagle cholera wie skąd i wprowadzasz własne zasady ... trzymajcie mnie bo to się robi żałosne . jak ci się nie podoba to zakładajnowy wątek i pisz z innymi dziewięciolatkami o okresie . koniec kropka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fortuna 22 kocham cię ; *** ^^ haha :D jezu ale mnie zdenerwowało to dziecko ! grrr >(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam się wcześniej o coś i nikt mi nie odpowiedział!! Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :) Ale mam urwanie głowy w szkole i nie mam czasu. Dziewczyny macie rację, 2 dni na forum i chce rządzić, no bez przesady :D Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też spoko ;). Chyba wreszcie mi się uregulował okres, a tak poza tym to próbuję schudnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOrbitka
Ja ważę tak 56, ale mam tylko 170 cm, a poza tym bardziej mi chodzi o wygląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tututu
Hej, dziewczyny ostatnio znajduje na moich majciochach malutkie (ok 1mm) czerwone kropki, czy to może oznaczać, że niedługo dostanę okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×