Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość fajniuchna
hej dziewczynki!!! :) kobietki mam roblem od jakiś 2-3 tygodni boli mnie straszliwie brzuch na doole często boli mnie głowa , obżeram się słodyczami niemiłosiernie, a do tego jestem rozdrażniona i nietykalna , wszystko i nwszyscy mnie wkurzają !!!! ;< na majtochach mam małe czerwone i większe brązowe plamki pisałyście , że to może być pierwsze krwawienie miesiączkowe , ale czy to właśnie to ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freciunia*^_^
Ja włąśnie mam i boli mnie na dole brzuch i plecy miałam też ze przez chwile mnie bolały uda ale to chyba nie to. A jak ty powiedziałaś swojej mamie bo ja sie wztydze. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
ja tez nie powiedziałam i nie zamierzam tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fortuna12 - nie podrobisz naszej kochanej fortuny22 . Spadaj. Hejak dziopki ;) Dziś dostałam 2 okres. Jeej... Krwawy strasznie. A co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstydźcie się ;) To normalna sprawa. Ja mówię ,,mamo,a wiesz,że dostałam okres?'' i tyle. Mama się zdziwiła a potem rozmowa potoczyła się dalej ;) I miało być w moim ostatnim zdaniu ,,brzuch'' a nie ,,bzuch'' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym drugim okresem MAKABRA ! Wczoraj miałam oczywiście dużo krwi.Koło wieczora zaczął mnie boleć brzuch, a wieczorem to już była taka masakra...Bolał jak cholera.Na noc podpaske założyłam i też dużo poleciało. Dziś na wuefie musiałam się zwolnić.Wracam ze szkoły, a tam mega wielka plama na podpasce,ale brzuch na szczęście już nie boli. W szkole pobolewał. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
Hej kobietki 9 maja dostałam okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniuchna - no,ja właśnie też :P fortuna12 - spierdzielaj,za przeproszeniem. Sama jesteś z.j.e.b.a.n.a . I nie podrabiaj naszej fortuny -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
ale nam się złożyło fajnie no nie ? (do Martyna 12) właśnie nie podrobisz naszej fortuny WYNOCHAAAAAAA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie :P Mi się już niby kończy,ale nadal się leje,chociaż o wiele mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
no mi też się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
i miej sie leje ale brzuch jeszcze boli potwornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim&#039;OWA. . .
Omg .. mam okropną sytuacje .. od ostatnich kilku dni strasznie mnie brzuch boli i mam jakieś dziwne wydzieliny .. kiedy pierwszy raz to widziałam to się strasznie przestraszyłam .. myślałam , że to naszła pierwsza miesiączka .. ale z tego co tutaj czytam , to wiem , że to jeszcze nie ten czas .. ale po prostu okropnie sie czuje .. ! brzuch boli i te plamy na bieliźnie .. nie dość , że się wstydzę z rodzicami na ten temat porozmawiać , bo mam z nimi sztywną komunikację to jeszcze nie wiem co robić .. w zeszłym tygodniu na w-f'ie ie miałam stroju więc zgłosiłam " niedysponowana " , bo bym dostała inaczej jedynkę .. a jeżeli teraz dostane na prawdę okresu to co mam powiedzieć ? ta pani z którą mamy w-f jest taka sprytna , że sobie dni liczy żeby jej nie okłamywać .. strasznie się boję , że dostanę tej miesiączki w szkole.. teraz jest na szczęście weekend ale jeszcze nie nadejdzie ? nie wiem co wtedy zrobię .. w razie podpaski już dawno sobie kupiłam , żeby mieć pewność ale co do rodziców to nie wiem .. ogólnie nie dziwię się ze dostanę niedługo okresu ,bo dziewczyny z mojej klasy już dawno mają i sobie nim radzą .. ale ja jakoś nie wiem czy dam sobie radę .. szczerze to się boję .. mam nadzieję , że nie będzie aż tak źle i że sobie poradzę .. choć wątpię .. mam 13 lat , w tym roku 14 .. boję się tego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim&amp;#039;OWA. . .
A tak w ogóle to uważacie , że powinno się golić w tych okolicach czy raczej jeszcze nie ? Bo ja sobie już od około roku golę . a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Wiem dawno nie pisałam i nie wiem czy będę pisać regularnie (na pewno od czasu do czasu);) Matyla Cieszę się,że dostałaś swoją 2 miesiączkę:)) Ja już miałam kilka ;)) Były bardzo mocne,ale tez z dwie zdarzyły się po prostu troszku czerwone i brązowe;P Ale to nic:) Już się aż tak tym nie przejmuje:)) Ogólnie u mnie jest spoko ,a w szkole jakoś leci :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonim'OWA. . .- nie opisałaś tych plamień (jak wyglądają itp) więc nie wiem jak ci pomóc. Co do rodziców to też nie lubię z nimi na te tematy rozmawiać,ale czasem trzeba. I nie wiem co mam myśleć o tym,że golisz włosy łonowe już od ok. roku. (4840433 to numer gg do pani ginekolog , która odpowie na wszystkie twoje pytania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.................23436667
nie miałam jeszcze miesiączki i nie wiem jak to jest ale nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!!! Bardzo często leci mi śluz, żadko boli mnie brzuch, mam włosy łonowe i pod pachami.............Nie mogę się doczekac, kiedy zostanę małą kobietką. Czy od pojawienia się śluzu do miesiączki upływa duzo czasu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ; ) Mam 14 lat , wydzielina pojawiła się już około roku, włoski łonowe mam już także od roku oraz już jakiś czas temu zaczęły rosnąc mi włoski pod pachami, a piersi rosną mi już od ponad 2 lat. Niedawno miałam różne objawy.: częste bóle brzucha, duża ilość śluzu, zły humor oraz czasami miałam wrażenie jakbym sikała w majty ; / myślałam że dostaję okres ale za każdym razem okazało się, że to ten wkurzający śluz ; // A od jakiś 2 dni objawy te nie są już takie częste.. chociaż nadal się pojawiają. Śluz już leci w małych ilościach czasami ale rzadko kiedy nawet jest sucho. Czy to oznacza że mogę nie długo stać się kobietką ? Sama już nie wiem ; / A z mamą jakoś tak nie da się pogadać bo za każdym razem gdy zaczynam taki temat to ona odpowiada "Nic się nie martw. Niedługo zaczniesz miesiączkować" i tyle .. WIEM ŻE SIĘ TROSZECZKĘ ROZPISAŁAM ALE BARDZO WAS PROSZĘ O POMOC. Z GÓRY DZIĘKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardziej dla wyjaśnienia :) : Nie chodzi mi o to że już nie pojawia mi się śluz tylko że pojawia się teraz w nie tak dużych ilościach jak przed 2 dniami ... , bóle u dołu brzucha nie są już takie częste jak wcześniej ale nadal bolesne no a reszta to bez zmian .. PROSZĘ O POMOC BO NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to raczej nie pocieszające, ale nie jesteśmy ci za bardzo w stanie pomóc. Bardzo możliwe, że zaczniesz miesiączkować, ale twój organizm sam sobą rządzi i jest niestety nieprzewidywalny. I mama ma rację :D. Pociesz się, że długo na pewno nie poczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula: mam numer do takiej pani ,która nazywa się Klaudia i już udzieliła mi dużo pożytecznych rad nt. miesiączki i nawet powiedziała kiedy mniej więcej mogę jej dostać. Oto jej numer GG: 4840433 Myślę, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meda
A ja nie miałam kompletnie żadnych objawów zanim dostałam pierwszej (7 lat temu, miałam wtedy prawie 11 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile będę się rozwijać?
Siemka laski ^^ Mam pytanie dotyczące...ile jeszcze będę się rozwijać? Opiszę Wam moją sytuację. W wieku 11 lat (teraz mam 13) dostałam pierwszy raz śluz. Prawdopodobnie wywołał (przyspieszył) go rozwód rodziców. I zaczęło się. Pierwsze biustonosze... Owłosienie łonowe-tak jest, jednak małe. Powiem wprost, zawsze miałam je jasne, więc zaczęłam się golić i jest czarne... Pod pachą też mam kilka, kilkanaście włosów. Rozmiar piersi do 65BB. Jakieś sugiestię? Kiedy piersi mi się mogą powiększyć i ile jeszcze będą upławy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meda
A po co Ci większe piersi? Ja mam prawie 18 lat i stanik 75 B i nie narzekam:) śluz się nigdy nie skończy kobieta zawsze go ma więcej lub mniej ale ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) Pamiętacie mnie jeszcze ? :D Przepraszam, że tak długo nie pisałam ale nie miałam wogóle czasu . Właśnie mam 4 okres . Co tam u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego:D Ja przestałam liczyć, ale niedługo jadę do Francji i się boję że tam dostanę, to by był koszmar- mnóstwo godzin w autobusie, disneyland itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ; ) jestem właśnie w trakcie miesiączki .. boli mnie brzuch niesamowicie (pierwszy raz ; o ) tak jakoś stasznie się źle czuje wszystko sie normalnie kołuje . Mam pytanie do was dziewczyny. Jak wiecie mam chłopka jesteśmy ze sobą ponad rok. Wczoraj rozmawialiśmy... I bardzo mocno myśleliśmy żeby 'to' zrobić doszło do małego rozbierana ale na bieliźnie się skończyło.. postanowiliśmy pomyśleć nad tym... on jest taki sexoowny i taki cuudny i tak booosko całuje czuje się przy nim nieziemsko ale nie wiem czy powinniśmy to zrobić. Jak się z nim całuje to przechodzi mnie taki dreszcze rozkoszy że ajć ! jak myślicie zabezpieczyć się i zbliżyć się do siebie bardziej czy poczekać ?? ja bym wolała to zrobić moi starzy wyjeżdżają na cały tydzień ze starymi mojego chłopka i mamy razem nocować to by był najlepszy moment no nie ?? poradźcie bo nie jestem pewna.. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×